Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

само ще ти кажа, че най-вероятно са от времето преди ти да се родиш щото горе-долу ти знам ЕГН-то. ;)

 

В смисъл си му списвал ЕГН-то или....  :online2long:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо не намесвам , просто давам примери. Да ти напомням ли какво са правили християнските фундаменталисти преди години ? Смяташ, че ислямските фанатици са нещо по-различно ? Говорим за не чак толкова далечното минало. Сигурен съм, че кръстоносците са обръщали и другата буза :) Или пък правослваните християни в Сърбия, които подложиха маса народ на чисто клане и пак религията беше в играта на челно място. Испанската инквизиция е сред най-дбронамерените и милозливи организации, съществували някога. Даже история си учил, кажи честно как става покръстването на българите и да се спрем до там колко сме правослвани и какво малко чудо сме. За свинщините на американците и руснаците даже няма да коментирам, че нали и те са къде християни, къде нещо там друго. Да се задълбочавам ли с повече примери или да спра до тук ? Щото нали, християните дават и другата буза. Ватикана е световен център на честността, високия морал и т.н. Без да коментираме предофилията, тя си е в реда на нещата при падретата. Дай да не поглеждаме към нашата патриаршия, че нещата са наистина грозни. Точно се получава ебахти балъшкия спор, честно. Всички властимащи в света се възползват от удобното оправдание на Религията за да изглеждат нещата сладурски за пред избирателите и пред останалия свят. Което поначало беше и моето мнение свързано с Ердоган. Ти как искаш така ме разбирай, ама харабия не ми се спори повече. Ако един ден по някакъв начин всички религии изчезнат , светът ще е едно по-добро място, с доста по-мислещи хора. Да де, и покемони.

Link to comment
Share on other sites

Да се задълбочавам ли с повече примери или да спра до тук ?

 

По-добре спри, че не са ти много точни примерите, които даваш. :) Нито тия за християните преди н'ам колко си века, нито за тия сега в Сърбия. Щото нали се сещаш коя религия (за която всъщност ставаше дума в целия спор) е останала както си е била в средните векове и в коя совите вече не са това, което са? И нали се сещаш коя религия стоеше от другата страна на сръбските християни...ама карай, вече наистина ми писна да се обясняваме на тема религии. Иди малко да поживееш я в Анадола, я в Иран, я в Саудитска Арабия или където и да е наоколо, пък после пак може да подновим дискусията. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Някой каза, че някой може би спекулира с религията като инструмент, а изведнъж взехме да нищим какво представлява религията изобщо и има ли тя почва по света...

 

Моето лично разбиране, или СПОРЕД МЕН, казвал съм го много пъти преди:

 

Човекът е ЖИВОТНО. И то от най- лошите. Тая сган без юзда не може. Преди време някой/и измислил/и история, която да вкара сганта в пътя. Имаме я в много варианти, като бщо взето всички разказват едно и също с нЕкои различия. Към днешна дата тая история издиша съществено във всичките си варианти. Трябва друга юзда за сганта, но това пък вече е съвсем друга тема. Едно е сигурно - тия дето са били и са на върха на вълната на старата история няма да пуснат кокала посмъртно без бой и то много бой. Щото е много дебел и сочен тоя кокал. Като свински не, ами като бизонски бут, пекан в конвектомат...    

 

=======================

 

EDIT: Весо, седя сега в ранната сабахлян и си мисля...

 

https://www.youtube.com/watch?v=_XxK2JJisEc

 

Коя ли ще е тая калинка?  :grin:

 

Нашта любима песен не изисква коментар

 

https://www.youtube.com/watch?v=cW8jXxnBsDc

 

В тоя ред на мисли се чудя и до ден днешен как е възможно човек Х да ме буди за парада години наред, а днес до толкова е намразил тая страна, че да ми прави забележки, че се случило да я коментирам.... Трагедия... Балансирайте го тоя хейт бре, хора... 

 

Типично за българските мекерета е бързо да сменят един ботуш с друг... А когато човекът е далеч от мекере - стоиш и се чудиш какво му става... 

 

=============================

 

И един поздрав специално за тебе лично в смисъл така

 

https://www.youtube.com/watch?v=pMy2hXzwkAs

Link to comment
Share on other sites

Така става като се буташ много, а си мишок. Много се радвам, че ги показаха в ква панелка живеят, а ще ми купиват рокли за 15к и кой знае дали изобщо струва толкова. Тояа никога не може да се разбере

Link to comment
Share on other sites

Удар срещу медиите в Турция. Държавата обяви, че затваря 130 новинарски агенции, вестници, списания и издателски къщи. На медиите са изпратени официални писма, че трябва да прекратят дейността си, съобщи Нова телевизия.

 

 

Светът продължава да мълчи... 

Link to comment
Share on other sites

Да ти е...а и държавата

съдиите и депутатите на сапун.Явно не се справят с държавността но лесно се нараняват от медийни писания(много са чувствителни).

"Регистрацията на ДОСТ е добра новина за България, доволен Местан"

https://news.bg/politics/registratsiyata-na-dost-e-dobra-novina-za-balgariya-dovolen-mestan.html

 

 

не е политика-абсурд еrambo.gifwall.gif

"днес в Абсурдистан :
1.ВКС не потвърди присъдата на ахмед муса
2.партия дост беше регистрирана( с излишните циркове обаче)
3, александър томов беше окончателно оправдан..
4,разни точки по разни референдуми бяха съкратени.."
И всичко това за благото на народа

 

Клавиатурата не позволява някой имена да ги напиша с Главна буква ,трябва да се оплача на бх-комитет

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Полицаи са помагали на каналджии за трафик на мигранти.

 

При нощна акция край Сливница са задържани 4-ма полицаи от областната дирекция на МВР в София.

Те са обвинени, че са взимали подкупи от каналджии и са превозвали мигранти до сръбската граница.

Събирали са своеобразна "тол-такса" - по думите на шефа на "Вътрешна сигурност" в МВР Румен Ганев.

При обиските са открити „прави" телефони, които се използват за връзка само между 2 лица, СИМ-карти, флашки, големи суми в различни валути, злато и скъпи пушки на стойност около 40 хиляди лева.

Задържаните са имали и термовизионна камера на стойност 18 хил. евро, с каквато, според шефа на Вътрешна сигурност, "Гранична полиция" не разполага.

Link to comment
Share on other sites

ЩЕ ТИ СКЪСАМ ГЪЗА

/цитат/

В петък вечер се почувствах особено.

Слави изпя песента „Ще ти скъсам гъза“.

И я посвети на Конституционния съд.

Този съд е над всичко в България.

Но могат да му скъсат гъза – така излезе.

Бях първият гост на „Шоуто на Слави“.

Представиха ме като „човекът, чиято съдба биха искали да имат“.

Притесних се - но си казах, че така са решили, понеже се бяха случили доста неща.

Спираха ме и сетне отново ме пускаха по телевизията.

Накрая, преди 10 ноември 1989-а, властите ликвидираха моята „Всяка неделя“.

Тя бе наричана „Следобедната Църква на Българина“.

Органът на Комунистическата партия „Работническо дело“ обаче писа, че окончателно съм нагазил в блатото на антикомунизма. 

После, след „Великата Промяна“, правителството на Луканов излезе със специално Заявление срещу мен.

През 1990 година имаше и Декларация на Председателството на БСП.

През 2004 година пък – Декларация на Обединените демократични сили на Костов, прочетоха я от трибуната на Парламента.

През 1990 година искаха да ме съдят, понеже съм бил нарушил Конституцията с интервюто си с царя.

Сега пък циганите искат да ме съдят, понеже съм наричал някои техни животни точно така, както трябва – „животни“.

И т.н. 

А аз си мислех, че по някакъв начин лекичко съм побутвал свободата в телевизията.

Но в петък вечер чух „Ще ти скъсам гъза“, посветена на Конституционния съд.

И се попитах: заради това ли беше всичко?

Изобщо – това ли е свободата?

Да скъсаш нечий гъз?

 

Link to comment
Share on other sites

 

......................

 

И к'во сега - Кеворк иска да ме убеди, че досега е вярвал в "свободата" и не е разбрал, че вместо нея след 10-ти просто дойде слободията?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...