Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам гризани или негризани, но крепостни са си отдавна. А това с резистора и Коста може да го направи...сигурен съм. :)

 

П.П. А при тия цени на ябълките - що да не изхвърлят цялото дъно само за 1 изгорял елемент? Няма проблем...има откъде да наваксват. ;)

Link to comment
Share on other sites

Без проблем може да се извърши ремонта, но кой гарантира, че няма друг елемент от дефектна серия/твърде слаб по веригата в тази ревизия на дъното?

 

Все ми е тая кой какво ремонтира, въпроса е хората накрая могат ли или не могат да си ползват спокойно техниката, а това дали им е изгодна цената на ремонта... всеки сам преценя, за едни може да е скъпо, за други може да е евтино.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ахм, всеки който предлага готови решения е добре дошъл ама за съжаление имат патент хората... пари се правят все пак

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нормално да стрижат простите овце. На един колега американец му взеха 400 долара за смяна на накладки(май само предни бяха) . Тва щото тука схеми няма. Да не се налага да попадне в сервиз за каквото и да е. Тогава е голямото стригане.

Link to comment
Share on other sites

Днес се изказах критически и саркастично спрямо списвалия долния материал от сайта plovdiv24.bg конкретно за нелепото заглавие и след по-малко от половин час мнението ми бе изтрито.Аре баста-повече няма да чета зле скалъпените ви съчинения. :thumbsdown: 

Зловещи снимки показаха как една легенда си отива от Пловдив

 

Link to comment
Share on other sites

За какво иде реч? Те редовно трият там каквото не им хареса...

 

В тоя ред на мисли аз мисля да спра изобщо с новините...

 

Убиецът на онова момиче оправдан - бил си тръгнал (?!?!?) 

 

Митьо Очите бил паднал с мотор (?!?!?)

 

Тотален nonsense....

Link to comment
Share on other sites

Това,което съм цитирал са сложили за заглавие на дописката за събарянето на сградите на пивоварната.а сега кажете ми какво му е зловещото тука?И аз писах предупреждение към автора да внимава да не се осе.е в напъна си докара по пикантно заглавие. :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Това,което съм цитирал са сложили за заглавие на дописката за събарянето на сградите на пивоварната.а сега кажете ми какво му е зловещото тука?И аз писах предупреждение към автора да внимава да не се осе.е в напъна си докара по пикантно заглавие. :smile1:

 

Че те писачите от години се осират със заглавията в стремежа си да те накарат да им прочетеш материала...че даже и не се напъват вече - то тяхното си е като постоянно професионално разстройство. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ue49ojdlGnc

Link to comment
Share on other sites

ЗА ВСЕКИ НОРМАЛЕН БЪЛГАРИН, ЦИГАНИТЕ, КОИТО ОБРУГАВАТ СВЕТЦИТЕ НИ, СА ЖИВОТНИ.
НЕ И ЗА КРАСИМИР КЪНЕВ И НЕГОВИЯТ „БЪЛГАРСКИ“ ХЕЛЗИНКСКИ КОМИТЕТ.
ТЕ БРАНЯТ ВАНДАЛИТЕ – И ТАКА СЪЩО ПОРУГАВАТ БЪЛГАРСКОТО.
ЗАЩО?

***
Какво ще си кажете за някакво човекоподобно, което е поставило портрета на Княз Борис Първи - Покръстителя пред члена си и прави срамни движения? 
А какво ще си кажете за друго човекоподобно, което прави фелацио с портрета на Цар Симеон Велики?
Или за трето човекоподобно, което предизвикателно държи с главата надолу портрета на Левски - Апостола на Свободата?

***
Ясно какво. 
Но има и неколцина „родолюбци“, които смятат, че тези диваци не са животни, не са получовеци, не са боклуци - и трябва да бъдат защитени.
Снимката с циганите от Добрич, тези безподобно арогантни осквернители, несъмнено е едно от най-големите предизвикателства на Прехода.
Тя не е нещо случайно – тя е директен юмрук в лицето ви.
Такива сте вие – мухльовци скапани, нищо повече! – ви казва тя.

***
Лесно се забелязва, че снимката е с предварително и много внимателно промислена композиция, всяко нещо е на мястото си, дирижирано от някакъв подъл и изобретателен мръсник.
Единият от получовеците обругава сексуално Вярата, другият се плези на Историята, а третият директно ни сочи, че не сме дорасли за никаква свобода – затова и държи Апостолът на Свободата с главата надолу и всеки момент ще го запрати в пода.
Историческите личности не са взети произволно – те са подбрани внимателно, идеята е да се удари фундамента на Българското.
***
Това е фрагмент от дописката ми „Циганското нахалство“ /декември 2012 година/. 
Припомням го, защото тия дни прокуратурата възобнови проверка за констатациите в този текст.
И го прави по настояване на „родолюбците“ от Хелзинкския комитет.

***
Когато амнистираме или набързо забравяме истории като тази с вандалите от Добрич, ние просто отиваме една стъпка по-напред в забравата на самите себе си. Нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

Надали някой се е зачудил чак толкова, ама със същия успех можеше да поместиш новина на испански или немски. :)

Имам предвид, че от настоящите посетители на форума надали има повече от 5-6 човека разбиращи руски, а останалите много ме съмнява, че ще решат да ползват услугите на гугъл-преводача, който има още доста да учи за езиците.;)

Link to comment
Share on other sites

Междувременно там, където не се връзват на нагли таксиджии:

 

Uber wins this round. Starting today at 4:30pm, you can buy unlimited passes for UberPool during commuter hours, and we did the math for you: It’s exactly $37.60 less than an unlimited MetroCard. That doesn’t even take into account how much nicer it is to take an Uber than sweat it out on the subway in the summer.

Giving Lyft a run for its money for the cheapest rides in the city, Uber now has unlimited passes for two weeks ($49), four weeks ($79) or eight weeks ($159), from now through September, in apartnership with Gilt. The passes are valid for Uber’s $5 UberPool commuter rides during 7–10am and 5–8pm on weekdays, to any destination for an Uber ride below 125th Street in Manhattan.  

And it gets even better and cheaper—if you use a friend’s referral on Gilt, you get an extra $25 off. Not a bad deal for a chauffeured drive home every day. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...