Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поредното ДОКАЗАТЕЛСТВО колко точно тъпо и безсрасъдно животно е човека... 

 

"Нюмън прелъстява и завладява зрителя с тоталността на своите чувствени, живи и преливащи се сини цветове, които съжителстват с неговия вертикален знак на човешкото присъствие", описва Сотби картината на Барнет Нюмън, нарисувана през 1953 г.

 

:lol: :lol: :lol:

 

Това яко са си го изсмукали от пръстите, щото бая зор е да се сетиш как да похвалиш едно синьо платно с вертикална черта на него. А че някои хора просто не си знаят парите, това е факт - неколкократно сме слагали из темите подобни идиотизми, за които са платени десетки милиони долари.

Link to comment
Share on other sites

Малко пушек и всичко ще се размине по живо по здраво. Като го водя окаушен за ХХ години ефективно, може и да обърна внимание... 

Link to comment
Share on other sites

Ся е по-важното СуперДинко колко още хора ще спаси. Огромното медийно внимание, което получава за мен го превръща в бъдещия Бойко Борисов...

Link to comment
Share on other sites

Проучвания на Галъп за настроенията на хората в настоящия момент.

 

 

photo_verybig_1579110.jpg

 

 

---------------------------------------------

 

 

А между другото за това лято концесионерите на плажовете били предвидили повишение на таксата за чадър и шезлонг. Парадоксът е, че така тези цени вече били почти изравнени с тези на френската Ривиера или на плажовете в Маями. :P

Link to comment
Share on other sites

Помните ли руските цигани, дето ги биха жандармеристите?

Ето какво се случва:

 

Link to comment
Share on other sites

Помните ли руските цигани, дето ги биха жандармеристите?

Ето какво се случва:

 

Каквото трябва, естествено... 

 

=====================================

 

Ей това е ИСТИНАТА.... Мечта...

Link to comment
Share on other sites

Прогресивно настъпващата ТРАГЕДИЯ. Не знам защо на преподавателите им е смешно от ТИЯ неща. Би трябвало да им се плаче. Но то и тяхното отношение е показателно де... После защо си пращаме децата да учат в чужбина...  

 

=========================

 

Тия в Бургас не цепят БАСМА никому!!! 

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо на преподавателите им е смешно от ТИЯ неща.

 

Че то си е почти като древногръцка трагедия и комедия в едно - не знаеш да плачеш ли, да се смееш ли...ето примерно от оня, дето изкарал Македонски "зомби", разбираш до какво води висенето из кръчмите в Браила. :laughing1:

Мен обаче повече ми хареса ".... "бащата" продължавал да му жули шамари, а той охкал от "плескавиците", които отнасял. След като възрастният се успокоил пък, завел 15-годишния герой от разказа в близката кръчма и двамата си поръчали по ракия."

...и понеже нямали мезе...си поръчали и по една плескавица. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прогресивно настъпващата ТРАГЕДИЯ. Не знам защо на преподавателите им е смешно от ТИЯ неща. Би трябвало да им се плаче. Но то и тяхното отношение е показателно де... После защо си пращаме децата да учат в чужбина...

Не съди чак толкова строго учителите. Има наистина такива, които не стават, но има и много отдадени.

Не казвам, че не са виновни изобщо, а че зависи от много неща, понякога дори от контингента и условията. И фактът, че понятието учител се е превърнало в синоним на "не можещ да работи, та затова станал учител", или звероукротител, или възпитател...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Прогресивно настъпващата ТРАГЕДИЯ. Не знам защо на преподавателите им е смешно от ТИЯ неща. Би трябвало да им се плаче. Но то и тяхното отношение е показателно де... После защо си пращаме децата да учат в чужбина...  

 

 

Чиче, пак си перкаш едно към гьотере. Даскалите виновни, че са им смешни малоумниците. КАжи честно, кога аз и ти учехме, дали училището свършваше с последния звънец ? Или след като се прибереш, всъщност сядаш да учиш, да пишеш домашни и колкото и да се опитвахме да скатаваме тия задачки, имаше кой да ни контролира и да ни натиска да учим. Ама сега дали има, а ? Щото аз не можех да науча всичко в час, сигур тъп съм бил, не знам. Ама помня, че като слушах в час, вместо да блея през джама или да се правя на Кирско, Дриско или нещо подобно, после вкъщи научавах повечко. Ама сега май пак не е така. Даскалите преподават, нема кой да ги слуша. Който слуша, очевидно има и такива, явно може. Щото там има деца с пълни шестици. Демек , те някъде другаде ли са учили ? В чужбина може би ? Или просто не са били от постоянното присъствие в някое кафене или дискотечка ами са учили. И сигур тия идиоти не са цъкали на въйфончето по време на час, че да са в час с Фейсбук, ами не дай Боже, са слушали какво им се преподава. Не го ли възпиташ детето навреме, ако ще на Сатурн да иде да учи, чеп за зеле няма да стане. А пък аз ако бях даскал даже щях да им се подигравам открито на тия ретарди, че да им увредя детската психика и да станат пълни идиоти, че да са радост на мама и на тати. Айде , че се отплеснах деба.

Link to comment
Share on other sites

Прогресивно настъпващата ТРАГЕДИЯ. Не знам защо на преподавателите им е смешно от ТИЯ неща. Би трябвало да им се плаче. Но то и тяхното отношение е показателно де... После защо си пращаме децата да учат в чужбина...  

 

=========================

 

Тия в Бургас не цепят БАСМА никому!!! 

Защо точно да ги е срам? Ти имаш ли бегла представа какво става в училищата? Че ученика има пълното право за всичко и освен за убийство няма гонене? Давам ти реален пример от миналата година: Ученичка 9 клас  пушила трева и пробвала някакви хапчета в училище припада, взимат я с линейка в спешното. Там я разпитват и тя казва от кой е купила нещата - друг ученик 11 клас от същото училище, хващат го и него, карат му се и ги наказват и двамата с предупреждение за изключване! Гонене за отсъствия няма, оставят ги на изпити защото нищо не знаят и на поправителния директора натиска учителите да им пишат 3, защото трябва да има бройки за паралелките и защото всеки ученик означава пари за училището! Та ти ще ми кажеш, че можеш да ги накараш да учат тия изруди, чиито родители вместо да му се карат защо не учи, се карат на учителя защо му пише слаби оценки? За кое точно да ги е срам?

 

Абсолютно съм съгласен с теб!!! Гавра и това е! След някоя година ще реват, че няма работа или не им се бачка за 5-600 лева!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Едно е видно - за учител не ставаш. Отделно - по твоята логика защо изобщо да ги пращаме на училище?!?!? Нали блеят, не блеят - вкъщи ще си научат. Пълни глупости са това, Весо. Навремето в училище се извършваше процес ОБУЧЕНИЕ, ама реално, не на хартия, колкото да мине часа. И този процес се извършваше от едни лица, наречени УЧИТЕЛИ. Вкъщи с каквото си помогнеш сам - помогнеш си, иначе НЕ става. Аз съм расъл с учител и вкъщи на главата, та на практика във важните години съм бил целодневно на училище. Не може сега учителите - една голяма част - да са безхаберници, а малкото останали читави, които са превърнати в палячовци, да ми се хилят на малоумието на учениците, които ТЕ учат. Това е меко казано МЕГАтъпотия. И е отношение на безхаберници. Само безхаберници могат да се смеят в тоя момент, вместо да се плснат по тиквите и да се замислят "Какво правиме ние по половин ден???". Не казвам, че могат да се справят, защото общо взето некадърната система им пречи отвсякъде, но поне няма да се хилят на малоумието на "продукцията" си. Поне да мълчат.  

 

 

 

А ти къде отиде не е ясно... Каквото и да става в училищата поради чужда некадърност - НЕ Е ПОВОД ЗА ШИБАН СМЯХ. Това го правят само прости безхаберници и откровени некадърници. 

Link to comment
Share on other sites

И двете страни сте прави, но в съотношение 70:30 (примерно) в полза на Весо. Че доста некадърни "учители" излязоха и продължават да излизат от педагогическите специалности на университетите - това си е факт, но основният проблем за неграмотността и идиотизма в училище са самите деца (тук включвам и възпитанието от родителите им) или по-точно ония, дето не им дреме от нищо, дето си мислят, че всичко дето хвърчи се яде и че така ще е цял живот. Уточнявам, че говорим за масата, защото интелигентни и трудолюбиви деца винаги е имало, само дето сега са по-малката част.

Link to comment
Share on other sites

 

А ти къде отиде не е ясно... Каквото и да става в училищата поради чужда некадърност - НЕ Е ПОВОД ЗА ШИБАН СМЯХ. Това го правят само прости безхаберници и откровени некадърници. 

Докато е такава системата такива ще са резултатите пак ти казвам! В момента в Пловдив освен ако не завършиш Руската, Английската или МГ-то си завършен неграмотник! Навсякъде другаде мога да ти гарантирам, че ще завърша ако отида, без да напиша нито 1 домашна, без да отделя нито 1 минута да уча вкъщи, и всяка година ще имам по няколкостотин извинени отсъствия с фалшиви бележки и мога да се подигравам на учителите всеки ден, и да си щракам на телефона в часа без да може някой нещо да ми каже! Как точно тогава учителя е виновен, че ще изляза пълен неграмотник?!

Иначе за новите учители съм съгласен, аз лично не виждам кой нормален способен човек би станал учител, за да се подложи на тези глупости за никакви пари!

13332771_1092168180843548_84225351564103

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Между другото за каква грамотност говорим, когато сега слушам по новините Диян Стаматов - заместник-министър на образованието и науката да се обяснява нещо за матурите и поне 5 пъти каза "На първияТ модул децата изкарват по-трудно....обаче няма проблем те да изкарат по-добри оценки на вторияТ модул, въпреки слабите си оценки на първияТ модул...." ...за какво си говорим изобщо.... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Докато е такава системата такива ще са резултатите пак ти казвам! В момента в Пловдив освен ако не завършиш Руската, Английската или МГ-то си завършен неграмотник! Навсякъде другаде мога да ти гарантирам, че ще завърша ако отида, без да напиша нито 1 домашна, без да отделя нито 1 минута да уча вкъщи, и всяка година ще имам по няколкостотин извинени отсъствия с фалшиви бележки и мога да се подигравам на учителите всеки ден, и да си щракам на телефона в часа без да може някой нещо да ми каже! Как точно тогава учителя е виновен, че ще изляза пълен неграмотник?!

Иначе за новите учители съм съгласен, аз лично не виждам кой нормален способен човек би станал учител, за да се подложи на тези глупости за никакви пари!

 

 

Нали разбираш, че съм съгласен с теб, но това не е повод за смях и веселба. Още повече пък от професионалистите... А приказки от сорта "и аз бих злорадствал" и "нека им се подиграват" са допълнение към проблема... Подобна "логика" не ми се коментира. Ами дайте всички да се смеем и да се подиграваме, па да видим докъде ще стигнем... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Едно е видно - за учител не ставаш. Отделно - по твоята логика защо изобщо да ги пращаме на училище?!?!? Нали блеят, не блеят - вкъщи ще си научат. Пълни глупости са това, Весо. Навремето в училище се извършваше процес ОБУЧЕНИЕ, ама реално, не на хартия, колкото да мине часа. И този процес се извършваше от едни лица, наречени УЧИТЕЛИ. Вкъщи с каквото си помогнеш сам - помогнеш си, иначе НЕ става.

 

Пак четеш с дупарата, ама карай. Дай сега да обясня, че белким стана ясен изведнъж. В училище ти преподават, вкъщи кут са прибереш, учиш. Преподава ти се матрял, после го учиш, че да ти влезне в кухата лейка тоя матрял. Или сега не се учи така ? Аз съм дрът вече, може и да бъркам. Тука в селската гимназия ( Господ нея пази я), свършват класовете и всички градинки, кафенета, общинския пазар се пълни с тиняци , дето освен да слушат някви чалгии или нещо подобни и да крещят, друго не правят. Де да знам и аз, ма така няма научат нищо според мен. Пък аз даскалите ги познавам в гимназията и знам, че поне доскоро се напъваха да преподават. Ти как искаш ме разбирай, но според мене така не става. Системи, мистеми, дрън мрън. Пак да питам пичка му лелина, тия с пълните шестици къде са ходили на училище да ги таковам и тях , че ми препъват тука цялата теория дето я излагам, нали.

 

П.С. Забравих да спомена, че никога не съм се и напъвал да ставам учител. Дан съ притесняваш за подрастващото поколение. И за в бъдеще няма да искам да ставам учител, обещавам най-тържествено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...