Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много пъти влизам в този раздел,чета мненията но се въздържам от коментар,от страх да не бъда субективен.Този път ще коментирам защото не мога да въздържа възмущението си от потребителите: Unix ,Pravetz Fan .Виждам че тяхната наглост и безочие е ....БЕЗКРАЙНА.Това са хора които виждат сламката в очите на другия но са слепи да видят гредата в своите очи.

 

В другите форуми модераторите те наказват и изгонват само затова че си КИХНАЛ неправилно.Гореспоменатите потребители не показват никакво уважение към правилата във форума и към останалите потребители.Толкова много жлъч и омраза към всички отдавна не бях виждал.

 

Имам чувството че тези хора когато станат сутрин и се погледнат в огледалото,първо си теглят по една храчка на образа си , после теглят една благословия на целия свят.Но целия свят няма да се съобразява с тях.Докога ще търпим такива хора във форума?!

 

Тази тема е за обсъждане на реалните проблеми в раздела купувам/продавам.Чесането на злобни езици би трябвало да става в тема : БУРКАН С МАРЛЯ КЪДЕТО ДА ИЗЦЕДИТЕ ОТРОВАТА СИ.

 

Ако тези хора бяха модератори във форума щеше да е пълна анархия контролирана единствено от тяхното его и изкривено чувство за справедливост.

 

Едно обръщение към тях - ГОСПОДА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ТУК НИКОЙ НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА С ПРИСЪСТВИЕТО СИ! НАПУСНЕТЕ ТОЗИ ФОРУМ!

 

Или може би чакате да ви изритат оттук!

Link to comment
Share on other sites

Защо вземаш отношение >? Да съм те засегнал персонално нещо ? Да съм попречил по някакъв начин за нормалното функциониране на раздела ? Да съм нарушил някое от основните правила на рездела ? (може би с изключение на открития конфликт с RaptoR) след което имам 1/5 наказание :) или реши да забиеш и последния пирон и да развееш байрака :) нагледал съм се на такива ситуации (дано да греша за което искренно се надявам но така виждам нещата в момента).Ако случайно греша може да ме извиниш :)

Link to comment
Share on other sites

Ne sym sledil borbata za kakvo e, no Unix, ne mi pravish dobro vpechatlenie. Geronimo bil vzimal otnoshenie. Ami toi choveka e normalno da vzeme otnoshenie zashtoto ne iska da gleda takova povedenie kato tvoeto iz foruma. Az syshto ne iskam da go vijdam. Po tvoqta logika mojem spokoino da podkrepim iznasilvachite na malki deca, dokato nqkoi ne iznasili tvoeto ili moeto dete. Moq syvet kym tebe e sledniq: opitai se da se dyrjish s potrebitlite i moderatorite, kato s normalni hora. Mnogo pomaga. Ot tona na mneniqta ti lyha nqkakvo prenebrejenie i nadmennost. Edin vid, horata deto pishat tuka sqkash sa gnidi, neshto mnogo po-nizsho ot tebe, kato edin zavyrshen produkt na choveshkata evoliuciq. Takova povedenie shte te zadyrji vyv foruma samo oshte 14-15 chasa. Tuka vajat pravilata nalojeni ot ekipa na foruma i shte se spazvat spored precenkata na vyprosniq ekip. Ne si pyrviq na koito shte posocha tochka 21-va ot pravilata na foruma. Nikoi ne e naqsno koi za kakvo i kak e nakazan. Ima komunikaciq izvyn puskaneto na mneniq i tova sa lichnite syobshteniq. Nikoi ot moderatorite ne e natochen maniak deto mu raste pishkata s uvelichavaneto na broq bannati potrebiteli. Kostva ni dosta usilie i nervi da poddyrjame nqkakyv balans. Mnogo hora ne sa bili nakazani za pyrvite ili vtorite si narusheniq, no vsichko e s cel da se zapazi dobriq ton. Tova che ne sym nakazal nqkoi, oshte ne znachi che toi ne e predupreden i che toi nqma da byde nakazan ako ne se syobrazi s tova preduprejdenie. Dosta ot horata pisali v tazi tema sa bili takiva i sym im proshtaval kogato da se dynili. No povecheto sa si vzimali pouka, a tezi koito ne sa, veche ne sa mejdu chlenovete na foruma. Ta, ako mislish che trupash nqkakva reputaciq kato se dyrjish nahalno, v greshka si. I da trupash nqkakva reputaciq tq shte prikliuchi mnogo skoro ako q karash taka. Opitai da se dyrjish normalno s horata i shte vidish sam che neshtata mogat samo da se podobrqt. No tova shte byde tvoe reshenie. Leka vecher ot mene :)

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е, през 2-3 седмици да се пуска една и съща тема за закупуване на нещо? При положение, че никой не те е отразил по темите пуснати преди това?

Link to comment
Share on other sites

страхотна охрана на лични данни.

сега вече нищо не ме спира да си регистрирам няколко фирми-фантомки за смучене на ддс....

Link to comment
Share on other sites

Искам да разбера защо получих 20% warn??? и защо ми е изтрита Темата??? :blink:

 

Защото си ъпна обявата, което е строго забранено!

 

Писането на коментари без интерес е абсолютно забранено и се наказва строго (warn + moderated). Изкуственото вдигане на темите (ъпване) също е забранено и се наказва по горепосочения начин.

 

Имаш и предишно наказание за повторни обяви. Или прочети ПРАВИЛАТА и ги спазвай или ще получаваш наказания.

Link to comment
Share on other sites

Защото си ъпна обявата, което е строго забранено!

 

Писането на коментари без интерес е абсолютно забранено и се наказва строго (warn + moderated). Изкуственото вдигане на темите (ъпване) също е забранено и се наказва по горепосочения начин.

 

Имаш и предишно наказание за повторни обяви. Или прочети ПРАВИЛАТА и ги зпазвай или ще получаваш наказания.

Аз защо си мисля,че намали цената на телефона :rolleyes: Става въпрос за темата с ланеца и телефон Sagem,нали ?

Link to comment
Share on other sites

Ти може много работи да мислиш, реалността е, че юзърът си беше ъпнал обявата с quote на първия пост. Между другото ти си наказван за същото провинение виждам.

 

Така или иначе момчето се извини и явно си е взел поука. Да се надяваме ще внимава занапред.

Link to comment
Share on other sites

Аз си знам за какво бях наказван преди 1 година. Нямам спомен да пише в правилата,че не можеш да си цитираш поста,когато намаляваш цената,но вие си знаете.

Link to comment
Share on other sites

Аз си знам за какво бях наказван преди 1 година. Нямам спомен да пише в правилата,че не можеш да си цитираш поста,когато намаляваш цената,но вие си знаете.

Не става дума за "цитиране на собствения си пост", макар, че от моя гледна точка е безсмислено и утежняващо да пълниш цялата тема отново и отново с всичките си писания, линкове и картинки с всеки нов пост. Става дума дума, че в самоцитирания пост няма намаляне цената на ланеца, а само на телефона...и то извън правилата - от 35 -> на 34 лв., което е в разрез с точка 2, в частта с редукционните суми и затова колегата е затворил темата.

 

Btw, да сменя малко посоката на разговора с наблюдението си, че новият подраздел "Приключени сделки" върши добра работа - Buy/Sell се изчисти от затворени теми и ъпнати такива с пост "Продадено". :punk

Тук е моментът да подсетя да ни помагате да забележим (с рапорт напр.) темите за затваряне.

Link to comment
Share on other sites

Много пъти влизам в този раздел,чета мненията но се въздържам от коментар,от страх да не бъда субективен.Този път ще коментирам защото не мога да въздържа възмущението си от потребителите: Unix ,Pravetz Fan .Виждам че тяхната наглост и безочие е ....БЕЗКРАЙНА.Това са хора които виждат сламката в очите на другия но са слепи да видят гредата в своите очи.

 

В другите форуми модераторите те наказват и изгонват само затова че си КИХНАЛ неправилно.Гореспоменатите потребители не показват никакво уважение към правилата във форума и към останалите потребители.Толкова много жлъч и омраза към всички отдавна не бях виждал.

 

Имам чувството че тези хора когато станат сутрин и се погледнат в огледалото,първо си теглят по една храчка на образа си , после теглят една благословия на целия свят.Но целия свят няма да се съобразява с тях.Докога ще търпим такива хора във форума?!

 

Тази тема е за обсъждане на реалните проблеми в раздела купувам/продавам.Чесането на злобни езици би трябвало да става в тема : БУРКАН С МАРЛЯ КЪДЕТО ДА ИЗЦЕДИТЕ ОТРОВАТА СИ.

 

Ако тези хора бяха модератори във форума щеше да е пълна анархия контролирана единствено от тяхното его и изкривено чувство за справедливост.

 

Едно обръщение към тях - ГОСПОДА, КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ТУК НИКОЙ НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА С ПРИСЪСТВИЕТО СИ! НАПУСНЕТЕ ТОЗИ ФОРУМ!

 

Или може би чакате да ви изритат оттук!

А аз като съм възмутен от някои модератори тука да не би някой да се интересува. То да го помолиш за нещо и си мисли, че му давам заповеди.

Толкова много жлъч и омраза към всички отдавна не бях виждал.

Да ти цитирам личните съобщения на раптор да видиш кво е жлъч и отрова?

Link to comment
Share on other sites

И аз бих цитирал но ми литна акаунта :) "Силен ветър и прост човек нищо не може да ги спре"

Link to comment
Share on other sites

Да ти цитирам личните съобщения на раптор да видиш кво е жлъч и отрова?

 

Цитирай де!Пусни си душата.

Link to comment
Share on other sites

И аз бих цитирал но ми литна акаунта :) "Силен ветър и прост човек нищо не може да ги спре"

 

Забелязваме интересни тенденции в развитието на наглостта. Нищо, клонингите най-много банани получават...

Link to comment
Share on other sites

Един човек който да каже нещо смислено.

Добре де.Много ми е интересно какво ти е писам Раптор.

Link to comment
Share on other sites

И аз само чакам да видя :D

 

Проспуснах да кажа нещо на Pravetz fan, чийто бан веднъж вече е откровено спестен: ДВЕ (и половина)

 

------------------

 

За тия, които са забравили или са пропуснали ето я "молбата":

 

И ги разкарай тия 20 процента, че цвета не се връзва с аватара и фона. Ако можеш да ги направиш вместо оранжеви сини нема да е зле.

 

Разбира се имам и цялата кореспонденция относно "молбата". И тя е 95% такива "молби"

Link to comment
Share on other sites

Ако можеш да ги направиш вместо оранжеви сини нема да е зле.

Ето това е молбата. Като ви избират за модератори не правите ли тест за разбиране?

Link to comment
Share on other sites

Pravetz Fan, тоя тест за който споменаваш го е минал само Мидекс , другите всичките са скъсани, а Килеринчо повтаря годината :lol:

С най добри пожелания на господата Модератори по случай коледните празници..

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во ви става бе, хора...какво сте задълбали в тоя и оня...гледайте си живота и не отдавайте толкова значение на форумите. Смея да твърдя, че колегите добре се справят с поддръжката (тук е моментът да благодаря на Вели и останалите, които направиха новия чудесен скин "Frosty!" :punk ).

А иначе недоволни винаги ще има, което е напълно естествено, защото е невъзможно да се угоди на всеки и във всяка ситуация...важното е недоволните да са по-малко и да недоволстват по-рядко. :rolleyes:

 

@Bulgaran, благодаря за признанието...ама чакай само да ти покажа какви писания съм получавал на ЛС точно от недоволни (от мен) потребители. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...