Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изчетох правилата и тази тема не е в разрез с 9-та точка. Моля за обяснение. Може хората да продават и такива празни карти.

Link to comment
Share on other sites

Изчетох правилата и тази тема не е в разрез с 9-та точка. Моля за обяснение. Може хората да продават и такива празни карти.

предполагам, че ако обясниш за какво са ти точно , може и някой модератор да размисли :)

Edited by wbyte
Link to comment
Share on other sites

Ми писна ми да повтарям, че ще ги колекционирам. За това ги търся.

 

Приятел след като се вдигна толкова голяма патърдия с твойте карти, мисле че 80% от форума вече знаят че колекционираш такива карти, т.е. направил си си достатъчна реклама на колекционерската си страст!!!

 

Ако някой има за продаване - ще ти пише на лично и ще му я вземеш!!!

 

 

 

p.s. Не смятам, че е редно да ни занимаваш повече с твоите карти, след като си се съгласил с общите условия - следователно се съгласяваш, че администраторите и модераторите имат крайната дума във всеки спор - а те не искат да изкупуваш карти!!!

 

 

 

p.s. 2 Ако аз бях на мястото на властимащите в този форум ако повдигнеш още веднъж темата за въпросните карти бих ти сложил moderated mode!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако може малко яснота по въпроса с потребител alonez защо на същия му беше изтрита темата с търга за конфигурация с ТЕЗИ компоненти. След като снощи същия си up-на темата с търга днес пуска тема че продава същата но на части :angry1 Редно би било да оставите темата при положение че има желаещи за цялата конфигурация АЗ и ОЩЕ един потребител който беше дал началната цена.Никаде не намирам темата за това казвам че най-вероятно е изтрита (поправете ме ако греша).Досещате се предполагам какви мисли витаят в пространството след тазми модераторска намеса :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ: ГРЪМНЕТЕ СЕ ВСИЧКИ.

И member ИМА ОЩЕ 20% КОИТО НЕЗНАЯТ ЗА ТЕМАТА. ТАКА, ЧЕ СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА.

Edited by Pravetz Fan
Link to comment
Share on other sites

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ: ГРЪМНЕТЕ СЕ ВСИЧКИ.

И member ИМА ОЩЕ 20% КОИТО НЕЗНАЯТ ЗА ТЕМАТА. ТАКА, ЧЕ СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА.

 

има още няколко милиона души в реалният свят които не знаят че си колекционер - защо не се оплачеш на bTV новините че не направят специална рубрика за твоите карти и всеки ден не я пускат в "прайм тайм".

 

 

 

п.с. писането с големи букви е некултурно!!! Възпитанието ми не ми позволява да ти отговоря подобаващо на словата които си словосъчетал!!

Link to comment
Share on other sites

---------------------------

 

Фактологично ето я причината:

 

upp

 

Изобщо не ме интересува какви мисли се образуват - грам даже не ме интересува. Ако колегите са преценили, че трябва темата да се затвори и махне - значи така трябва. Като си мераклия за цялата конфигурация пиши на продавача и му кажи да ти я продаде! Трудно ли е??? Не се сещаш ли??? Или пак нахалничиш като предния път, в който много добре се видя що за стока си. Понеже на тебе не ти изнася нещо и веднага я потребител, я модератор ти е виновен. Сега какви са ти мислите? Че сме махнали обявата с търговски интерес ли? Или сме продали конфигурацията на харесвани от нас потребители? Каква "мъдрост" сътвори този път? Време е да осъзнаеш, че си наравно с всички останали тук. Ако пък не ти харесва - никой не те държи насила.

 

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ: ГРЪМНЕТЕ СЕ ВСИЧКИ.

И member ИМА ОЩЕ 20% КОИТО НЕЗНАЯТ ЗА ТЕМАТА. ТАКА, ЧЕ СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА.

 

За тая работа вече получаваш %. Разбирай все едно съм казал "едно". Само че не едно от пет, а едно от три. Омръзна на всички с глупавите си карти, за които целия Пловдив разбра, явно никой няма такива за продан, ти продължаваш обаче вече откровено да нахалстваш. И втората ти тема стана панаир на спам и глупост и предполагам затова колегите са я затворили. Прочети Правилата ако не си го правил досега и започни да ги спазваш. Тук простащината не се толерира. Постове като този ВИНАГИ водят до наказания.

Link to comment
Share on other sites

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ: ГРЪМНЕТЕ СЕ ВСИЧКИ.

И member ИМА ОЩЕ 20% КОИТО НЕЗНАЯТ ЗА ТЕМАТА. ТАКА, ЧЕ СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА.

 

:) Ми човека просто е психопат, не е виновен. Обаче хората които имат права в този форум и оставят подобни травмирани хора да притесняват и обиждат всички останали, може да се каже, че те имат вина.

Link to comment
Share on other sites

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ: ГРЪМНЕТЕ СЕ ВСИЧКИ.

И member ИМА ОЩЕ 20% КОИТО НЕЗНАЯТ ЗА ТЕМАТА. ТАКА, ЧЕ СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА.

 

Ако бях модератор,сега нямаше да пишеш тука или изобщо нямаше да си вечв във тоя форум.Т'ва стана бахти нагластта.Евала на Виден и Адаша дето търпят такива като тебе.

btw Тия 20% дето не знаят,че събираш карти,сигурно са от тия дето не са влизали от 2 години във форума.

Link to comment
Share on other sites

Фактологически след като си започнал да даваш кфалификации по мой адрес би ли се обосновал що за стока съм >? Някаде и някога да съм нарушил някое правило ? Колегите ти че от кога ТИ им стана адвокат та се обаждаш като в небрано лозе ? Ако имаш нещо да ни споделиш действай в противен случай не си блъскай широкобузата отделителна система там дето двама си мерят репродуктивните органи.Опитваш се да изпъкнеш :) прощавай но си сбъркал адреса. Изобщо не ми е интересен фактора на твоя статус/статут тук за мен си оставаш просто(ако ти харесва прост) човек който е равен пред ножа и хляба. Следващия път преди да направиш дори мимолетен опит да ме анализираш се сложи всичко на кантар, отдели + и - и тогава започни да лаеш като вдовица за ... Това до колкото виждам е тема в която потребителите споделят проблемите си или пък ТИ вече си изградил негативно мнение за мен (съмнявам се да съм само аз но уви до тук ти опират правомощията и си с вързани ръце) и за това имаш по-специално отношение.Да повтарям ли оново написаното или ще го прочетеш отново >? Въпросния пусна търг up-на си темата щото виждаш ли 60-те лева който дадох са далеч от блиц 130 лв.След това му триете темата и същия пуска конфигурацията на парче е това ако нее шуробадженащина здраве му кажи:) За какъв красив израстък си тук ако не да следиш за подобни индивиди ? Още повече че ти/ви се показва черно на бяло за какво става въпрос :) ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА за това сме на тоя хал!!!

 

Да не кажеш че си въобразявам ==>ЧЕТИ

 

 

2. Абсолютно се забраняват постове с цел да вдигнат една тема по нагоре или да я върнат на първата страница. UP постванията са строго забранени ! Това също важи и за UP-ване на много стари и най-вероятно вече невалидни теми за покупко-продажби. Вдигането на тема може да се осъществи само в случай, че се предлага нова по-атрактивна цена или някакъв бонус към продаваната стока. Сваляния на цени с 1-2-3 лев са несериозни и също се наказват. Те, разбира се, зависимо общата цена не трябва да се ползват просто за вдигане на темата, а за реално и практично намаление на цената. Примерно ако продавате нещо за 150 лева ако го намалите на 147 надали някой ще го купи щом на 150 не го е купил. При неспазване се прилага наказание с 20% уорн !

 

УОРН от кога е = на ИЗТРИВАНЕ ?

 

pazu и ти се на всяко гърне мерудия :) само да ти припомня случката с една кутия която уж щеше да дойдеш да вземеш но грешката си е лично моя... вързах се.

RaptoR: аз съм нагъл ? :) не може да ти се отрече че си забавен !!! Заключенията самия ти си ги направи

Анализи повече няма какво да ти се правят - всичко е кристално ясно. Простащината и наглостта са очевадни. В тази тема се коментират проблеми да, но проблемите на РАЗДЕЛА. НЕ проблемите на нахалника Unix, който когато и където нещо не му изнася НА НЕГО започва да раздава квалификации и обиди наляво надясно. И много обича думата "шуробаджанащина". Понеже няма какво друго да измисли. Друг е въпроса, че и кокошките се смеят. Разбира се бе хора! Юзър alonez, Joined: 25-October 07 e пръв братовчед на администраторите! И мой личен приятел! Само дето ние не знаем... Без коментар...

единстрения който трябва да се извини това си ти. Що се отнася до въпросния търг :) "извинявай" но защо да коментирам нещо с инициатора на търга на ЛС при положение че ситуацията изисква публичност (за търга говоря). Ще са ти благодарни може би да може би не и с мен и без мен факт е че няма да има промяна но кой ли съм аз че да ви съдя. Ако искаш може да направиме публична среща м/у мен теб nonsan и още един господин за да ти бъдат разяснени някой неща от преди 3 години :) Силно се съмнявам да изявиш желание предложението ми е чисто фиктивно. Имаш пълното право като стигнеш до тук да ме БАН. Мнението си няма да налагам още повече че ти/вие имате изградено такова. До момента нямам спомен да съм кфалифицирал точно и ясно някой друг освен nonsan който имаше наглостта да ми пише дори на skype и ако се върнеш назад ще видиш какво съм му отговорил (ГУЗЕН НЕ ГОНЕН БЯГА). Няма да ме впечатлиш особенно като приложиш измислената рестрикция БАН или МОД РЕЖИМ :) с тези си действия може да си вървежен другаде.В това "словоизлеание" пропуснах да ти обиря тезата защо спрях да пиша :) "Прост човек и силен ветър нищо не може да ги спре" така прецених ситуациата. Пак да кажа с риск да се повторя "вадиш си удобни изводи от контекста". Дерзайте и не ме мислете т.е. не ми падайте на нивото :)

Edited by Unix
Link to comment
Share on other sites

Вече на всички е ясно, че си един нагъл нахалник. Що за стока си се разбра още след цивренето и обидите по адрес на nonsan, където публично се видя , че си тотален ****** и тъй като явно нямаше какво да кажеш, а си и твърде далече от опцията да се извиниш, просто си подви куйрука и млъкна като насран. Това, че случая е някъде назад по страниците не означава, че ние сме го забравили.

 

Анализи повече няма какво да ти се правят - всичко е кристално ясно. Простащината и наглостта са очевадни. В тази тема се коментират проблеми да, но проблемите на РАЗДЕЛА. НЕ проблемите на нахалника Unix, който когато и където нещо не му изнася НА НЕГО започва да раздава квалификации и обиди наляво надясно. И много обича думата "шуробаджанащина". Понеже няма какво друго да измисли. Друг е въпроса, че и кокошките се смеят. Разбира се бе хора! Юзър alonez, Joined: 25-October 07 e пръв братовчед на администраторите! И мой личен приятел! Само дето ние не знаем... Без коментар...

 

Да обясня още един път как стоят нещата в случая. Заради нагло ъпване (показал съм го) alonez е наказан по правилата и темата му е затворена. Тъй като има сериозната цифра от 21 поста е получил предупреждение на ЛС грешката да не се повтаря (тоест отделено му е допълнително време, с цел да не прави допълнителни грешки). Като всички затворени теми в Търговския раздел и неговата бива преместена в съответната секция (в случая Deleted items, тъй като не е приключена сделка), както е определено съгласно последните промени в Правилата. Това че е пуснал друга тема, вече с различни параметри на сделката не е нарушение на Правилата, тъй като две еднакви теми НЯМА, а и самата продажба като такава е различна. Дотук добре.

 

Появява се обаче един нагъл тип Unix, който чел недочел Правилата започва да раздава квалификации. След първия случай, в който орева орталъка и след като го попитахме многократно какъв му е проблема се оказа, че няма адекватен отговор. Обстоятелствата и фактите доказаха, че абсолютно безпричинно и нагло обиди друг юзър, след като отправи маса безпочвени обвинения към него. Ето първото нарушение на Правилата, което тогава бе подминато.

 

Същият този нагъл тип бил предложил 60 лева в затворената впоследствие с наказателна цел тема. Това автоматично я прави забранена за затваряне! Въобще той участва ли в обява никой няма право да се меси! Да ама не. И то съвсем не. Никой даже не забелязва нахалнико, че си писал в тази тема. Лично аз чак след като си показа пак рогата видях, че си го направил.

 

И отново да попитам какъв беше проблема да се пазариш с юзъра на ЛС? След като тая пуста стока е жизненоважна за тебе? Вярваш ли си наистина че твойта оферта от 60 лева щеше да е последна и никой друг нямаше да наддава? Изобщо отвсякъде си личи, че се опитваш отново да ни направиш на глупаци. Другия вариант е ти самия да си тотален тъпак. Аз залагам на първи вариант. Само че тук глупаци няма и подобни номерца нямат шанс във Форума.

 

Наглото ти поведение спрямо член на Екипа, чиято работа принципно е да анализира и да се "бута" навсякъде ако не ти е ясно, по всички възможни правила налага моментално слагане на БАН. За момента няма да го направя. Ще минеш в мод режим за седмица. През това време ако не си се извинил за наглостта и простотията си (извинение което ще покажа публично) аз лично ще те банна завинаги. И се басирам, че бая юзъри ще ми благодарят за това.

Link to comment
Share on other sites

Рапторе , как ти се пишат такива есета ... никва идея , човек . :lol:

 

Вместо да се обяснямаш тука , що не му хакнеш едно 90% да видиш че повече няма да се обади :)

Link to comment
Share on other sites

pazu и ти се на всяко гърне мерудия :) само да ти припомня случката с една кутия която уж щеше да дойдеш да вземеш но грешката си е лично моя... вързах се.

RaptoR: аз съм нагъл ? :) не може да ти се отрече че си забавен !!! Заключенията самия ти си ги направи

Анализи повече няма какво да ти се правят - всичко е кристално ясно. Простащината и наглостта са очевадни. В тази тема се коментират проблеми да, но проблемите на РАЗДЕЛА. НЕ проблемите на нахалника Unix, който когато и където нещо не му изнася НА НЕГО започва да раздава квалификации и обиди наляво надясно. И много обича думата "шуробаджанащина". Понеже няма какво друго да измисли. Друг е въпроса, че и кокошките се смеят. Разбира се бе хора! Юзър alonez, Joined: 25-October 07 e пръв братовчед на администраторите! И мой личен приятел! Само дето ние не знаем... Без коментар...

единстрения който трябва да се извини това си ти. Що се отнася до въпросния търг :) "извинявай" но защо да коментирам нещо с инициатора на търга на ЛС при положение че ситуацията изисква публичност (за търга говоря). Ще са ти благодарни може би да може би не и с мен и без мен факт е че няма да има промяна но кой ли съм аз че да ви съдя. Ако искаш може да направиме публична среща м/у мен теб nonsan и още един господин за да ти бъдат разяснени някой неща от преди 3 години :) Силно се съмнявам да изявиш желание предложението ми е чисто фиктивно. Имаш пълното право като стигнеш до тук да ме БАН. Мнението си няма да налагам още повече че ти/вие имате изградено такова. До момента нямам спомен да съм кфалифицирал точно и ясно някой друг освен nonsan който имаше наглостта да ми пише дори на skype и ако се върнеш назад ще видиш какво съм му отговорил (ГУЗЕН НЕ ГОНЕН БЯГА). Няма да ме впечатлиш особенно като приложиш измислената рестрикция БАН или МОД РЕЖИМ :) с тези си действия може да си вървежен другаде.В това "словоизлеание" пропуснах да ти обиря тезата защо спрях да пиша :) "Прост човек и силен ветър нищо не може да ги спре" така прецених ситуациата. Пак да кажа с риск да се повторя "вадиш си удобни изводи от контекста". Дерзайте и не ме мислете т.е. не ми падайте на нивото :)

 

 

---------------------------

 

Пускам този пост публично и го оставям без коментар. Unix след като изтече мод наказанието ако няма извинение ще си получиш бан. Аз от думата си не се отмятам. Няма да го правя предварително така че не мо подканвай на ЛС. Също така не ме кани на срещи - не съм ти служител на заплата. Оправяй се с хората лично. Нас ЛИЧНИТЕ ти проблеми не ни интересуват, набий си го в главата.

Link to comment
Share on other sites

аз лично ще те банна завинаги. И се басирам, че бая юзъри ще ми благодарят за това.

 

Аз ще съм първия ти благодарил.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм първия ти благодарил.

За теб знаеме :)

 

RaptoR: не си прави илюзията сам че ще има извинение от моя страна, просто няма за какво да се извинявам !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз никакви илюзии не си правя. Имаш пълното право да постъпиш както намериш за добре. След това аз ще постъпя както вече съм споменал.

Link to comment
Share on other sites

Раптор още 80 процента трябва да научат за темата. Сега да не би да получо още 80 процента уорн?

 

И кой затвори темата?

И ги разкарай тия 20 процента, че цвета не се връзва с аватара и фона. Ако можеш да ги направиш вместо оранжеви сини нема да е зле.

 

sek800 стани първо модератор и тогава говори.

Link to comment
Share on other sites

И кой затвори темата?

И ги разкарай тия 20 процента, че цвета не се връзва с аватара и фона. Ако можеш да ги направиш вместо оранжеви сини нема да е зле.

 

Моля? Нещо нареждания ли ми даваш? Минаваш към 40%, хем да се връзва повече с аватара, 10 дни модерейтед, след които още едно "изакване" от този тип ще доведе до един хубав, добре узрял банан.

 

Остани си със здраве

Link to comment
Share on other sites

Ако може малко яснота по въпроса с потребител alonez защо на същия му беше изтрита темата с търга за конфигурация с ТЕЗИ компоненти. След като снощи същия си up-на темата с търга днес пуска тема че продава същата но на части :angry1

 

Напротив, новата тема за частите от компютъра беше пусната паралелно с търга, макар и малко по-късно (Nov 27 2008, 22:14), темата с търга все още не беше изтрита даже стоеше и допреди да си легна (някъде след 24:00 часа) мислех си че няма да я изтрият, щом толкова време се беше задържала и щях на другия ден в последните минути от търга (Nov 28 2008, 18:43) да дам предложение и аз. На другия ден темата беше изтрита и предложих да взема дъното в другата тема.

 

Аз вземам дъното, ако се откаже blatimir , но ме интересува трябва ли да бия другите за да го взема :starwars: , примерно този който спечели търга за целия компютър като даде предложение за 60 лева за цялата конфигурация, която обява вече е изтрита за съжаление, или от GGbit.info КЛИК който е спечелил, или някой друг ако си е харесал от ТУК, или от ТУК.

Предполагам нямаш 5 компютъра.

Хвърли малко яснота ще продаваш или не, защото не си отговорил на никой който е заявил желание за покупка :wacko:

 

Сега след като мина време не мисля, че щеше да даде компютъра за 60-70 лева, защото за alonez по-ниската цена нямаше да му е изгодна, затова и е пуснал нова тема смо за части докато течеше и търга.

С две думи - некоректен продавач

По обявите които беше пуснал трябваше да се съди, че има 5 компютъра с еднакви конфигурации - 2 в bulforum, 1 в GGbit, 1 в data.bg, 1 в Plovdiv24 , е то хубаво, че ги беше пуснал в няколко сайта- ще има по-голям успех с продажбата, но поне като беше пуснал търг в 2 сайта да беше писал, че търг тече и в друг сайт, също и да не беше пускал частите за продажба по време на търга.

И в GGbit и в data.bg също му бяха затворили темите заради неспазване на правилата :lol: :punk

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...