Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Така че като поемеш ангажимент към някого си го спазвай.

Става въпрос, че преди теб запазиха единия процесор, ти ми казваш запази ми и 2та процесора с дъното, при положение, че ВЕЧЕ Е ЗАПАЗЕН единия - това го знаеше и ми врънкаше да ти запазя и двата - за каква коректност говорим тогава - за да бъда "коректен" в тази ситуация трябваше да прецакам първия човек, който е писал и все някой щеше да е недоволен и да мърмори, нали???

 

Опитах се да убедя човека да се откаже, защото работят перфектно с дъното, но той настояваше да вземе единия, защото много му трябвал.

През това време ми писаха още 4-5 човека и ми звъняха още толкова. :wir

 

Мислех да пиша в обявата, че процесорите са само с дъното, но не писах и ето резултата - за това си признавам грешката.

В случая не можеше да угодя на всички и първия дошъл спечели. Ако ти беше дошъл по-рано, на теб щях да дам всичко ;)

Link to comment
Share on other sites

Пич, света не се върти около теб. Защо не направиш услуга на всички и не спреш да пишеш тук?

Пак ли става въпрос за мен?

Link to comment
Share on other sites

Пак ли става въпрос за мен?

То ако не става въпрос за теб ще закрият форума.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Преди време знам за какво бяха и не будя духовете от тогава но сега >?? :)

 

Тогава, сега.... нищо не се е променило. Между другото идеята на бан-а е повече да не влизаш в този Форум. Това трети или четвърти акаунт ти е, че вече забравих колко съм баннал? Пиша понеже знам че ще срещна и пети скоро. Ти пък знай, че ще ги банвам всичките до един.

 

Призовавам всички юзъри на раздела да следят за клонинги на този човек и да докладват надлежно на Ръководството.

 

--------------------------

 

Правец Фена - и 2009-та почваш накриво. ДА - за тебе става въпрос - представяш ли си? Странно как САМО ти не си разбрал. Между другото имаш вече достатъчно "устни забележки". Следващият тъп, безсмислен, спамерски пост ти обещавам да ти бъде последен. Постарай се да няма такива.

Link to comment
Share on other sites

... да докладват надлежно на Ръководството.

 

--------------------------

 

бе, стига се взимай и ти толкова на сериозно ... к'во ръководство, к'ви 5 лв.

те потребителите си нямат друга работа, а ще вършат твоята (щото май само ти го приемаш на сериозно всичко тук) работа.

 

иначе както е видно темата за коментари на проблемите в buy/sell е превърната в дребно заяждане/дърлене между 2-3 потребителя. като имате толкова да си лафите, направете го в някой чат. съберете се всинца и си говорете.

 

наистина не е нужно точно тази тема да се пълни с подобни "престрелки" ... а уж имало модератори, които следяли за подобни неща.

Link to comment
Share on other sites

Голям умник си ти, просто уникален... Може да не знаеш (тоест със сигурност не знаеш), но има една не малка група потребители, които редовно помагат на нас с репорти и следят за нарушения. Това че ти не си такъв означава просто да продължиш да си бъдеш такъв и толкова. Абсолютно нищо не се изисква от тебе персонално. Между другото за чий чеп репортваш ти тогава? Или си май от тия, които репортват когато им изнася...

 

И не - не само аз (слава богу) приемам нещата насериозно. И затова Търговския раздел е подреден и изряден за разлика от много дуги форуми. Но какво пък толкова... Много важно! Защо не вземем да ги оставим да пускат по 2-3-5 еднакви обяви? Защо по дяволите изобщо ги наказваме за ъп-ване? А защо не ги оставим да си имат по 3-5-8 акаунта ей така за спорта??? Пък ний балъци прекарваме часове наред в ровене и се взимаме насериозно... Само за 2-3 дни ако не поглеждаме всичко ще стане боза, но тогава съм сигурен, че ти ще си един от първите ревящи...

Link to comment
Share on other sites

По тази темичка за асус-а мини лаптопчето https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73858

чеовека явно не знае но преди 2 дни падхана със 198 лв тези лаптопчета и в джар компс са 299 http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=530687

Link to comment
Share on other sites

По тази темичка за асус-а мини лаптопчето https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73858

чеовека явно не знае но преди 2 дни падхана със 198 лв тези лаптопчета и в джар компс са 299 http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=530687

 

(032) 62 33 07 обадете се на този телефон (JAR Computers) аз току що го направих и отговора беше: "този модел го няма изобщо на пазара и не можем да ви го доставим", на въпроса ми дали RAM-та е upgradeable и върви ли в комплект с калъфка отговора беше НЕ. Моля ви много е лесно да се paste-ват линкове дргуг е въпроса дали това което виждате е истина. Същото направих и с Техномаркет и отговора беше същия, Цариградско Шосе 92тел:02/970 48 88 който иска и настоява нека се обади и да се увери!! Аз също работя продажба на компютри и лаптопи и тези търговски трикове са ми до болка познати.

Edited by valataat
Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа, че продавача е измамник и продава дрехи втора употреба за нови. Мен така ме нареди ама

от учтивост приех поръчката от куриера. Моля да се вземе предвид от модераторите.

 

Така,това отгоре е цитат на bezimenen по мой адрес,по повод едно черно горнище,което му пратих.Той твърди че е втора употреба :confused Нека да обясни кое го кара да си мисли така и какво означава "от учтивост приех пратката"?казах ти ако има нещо нередно, че можеш да мия върнеш,плюс това аз бях платил пратката,което значи че ако върнеш горнището то по подразбиране е за моя сметка.тоест нищо не губиш.

Защо,след като отвори пратката и видя че е "втора употреба" не я върна?Как така от учивост си харчиш парите?Моля от учтивост да отговориш.

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Така,това отгоре е цитат на bezimenen по мой адрес,по повод едно черно горнище,което му пратих.Той твърди че е втора употреба :confused Нека да обясни кое го кара да си мисли така и какво означава "от учтивост приех пратката"?казах ти ако има нещо нередно, че можеш да мия върнеш,плюс това аз бях платил пратката,което значи че ако върнеш горнището то по подразбиране е за моя сметка.тоест нищо не губиш.

Защо,след като отвори пратката и видя че е "втора употреба" не я върна?Как така от учивост си харчиш парите?Моля от учтивост да отговориш.

Благодаря предварително :)

 

Еми не можа да реагирам на момента а и получих в тоя момент още една пратка. Еми пазарувал съм си от кила и знам как миришат от там фанелките и тя определено мирише цялата (не е част от нея да кажеш, че е дезодорант) и се вижда явна захабеност от носене.

Edited by bezimenen
Link to comment
Share on other sites

Еми не можа да реагирам на момента а и получих в тоя момент още една пратка. Еми пазарувал съм си от кила и знам как миришат от там фанелките и тя определено мирише цялата (не е част от нея да кажеш, че е дезодорант) и се вижда явна захабеност от носене.

:lol: мале голям цирк,викаш "явна захабеност от носене",ама етикета на производителя си седи.няма грижи брадчет,писъл съм ти ЛС да ми я върниш,аз щи върна парите :) Са кажи пред целия форум колко лева те ущетих аз тебе и ти мене,и къде излъгах аз и къде ти.И пак кажи къф съм.

Аз пиша случея за приключен :beerchug

Link to comment
Share on other sites

:lol: мале голям цирк,викаш "явна захабеност от носене",ама етикета на производителя си седи.няма грижи брадчет,писъл съм ти ЛС да ми я върниш,аз щи върна парите :) Са кажи пред целия форум колко лева те ущетих аз тебе и ти мене,и къде излъгах аз и къде ти.И пак кажи къф съм.

Аз пиша случея за приключен :beerchug

Еми за сега аз съм ощетен 30 лева:) ама като ми ги върнеш ще съобща, че си постъпил коректно и ще ти се извиня.

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73903

 

 

:censored2: :censored2: :censored2:

 

 

 

Midex: Редактирам ти поста, тъй като прецених, че ще доведе до излишни заяждания между вас двамата нататък в темата, което е крайно нежелателно, тъй като целта на тази тема не е такава.

Все пак оставям линка, за да е ясно от коя тема си останал недоволен. ;)

 

И едно обръщение към всички: Колкото и да сте недоволни от даден потребител или някое негово действие, пишейки в тази тема - направете го по подходящия начин, без обидни квалификации и без да се провокирате един-друг. :excl:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Подобни лъжи толерират ли се?

И к'во сега...да ходим да замерваме и да правим тестове ли...няма ли да ни дойде много? ;)

То вярно, че двигателят е като за моторче и може да гори малко, но всеки си поема сам търсенето из нета и разпитването по приятели и монтьори...

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73943

тази тема не се ли пуска за втори път :unsure:

Да...имаше преди тази друга, но там се развихриха някои (неоснователни според мен) обвинения и някой я е изтрил (по-скоро е в архива). Не знам за какво е изтрита, но тъй като не виждам нарушения в нея, а вече не съществува, продавачът има пълното право да си я пусне отново.

Между другото ако погледнете малко нагоре, ще забележите обясненията по случая между двамата, в деня когато им препоръчах да го правят в тази тема.

 

@Psihara^^, изчезна на същото място, където изчезнаха и всички останали пиннати теми, които ги имаше преди време...а и от нея реално нямаше никаква полза, тъй като някои хора продължаваха да си пишат "копувам" и въпреки нея. ;)

Карай, тук не сме училище - по-важно е да се спазват правилата и да има ред в раздела, отколкото да се ограмотяваме.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...