Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Фростито е готино. Еми честито Мидекс. Все пак има един към който да се обърнеш за помощ.

 

Интересно защо не ти е сменил цветовете тогава????

 

Или пак отначало да обяснявам...

 

Ще останеш прецедент в модераторската ми история като грешно опростен бан. Втори път тази грешка не ще я допусна... Между другото е хубаво преди да се коментира да се чете - туй за широката публика го казвам. Върнете се малко назад ПОНЕ из страниците на тази тема... Както и да е, било каквото било.

Link to comment
Share on other sites

Раптор твойте есета в които се повтаря едно и също нещо няма да ги чета.

 

На раптор съобщенията

Дал съм ти малко почивка да преосмислиш тона си и начина си на поведение. Ако след това няма положителна промяна наистина ще бъдеш изхвърлен от Форума.

 

Продължаваш нареждания ли да ми даваш? Кой те е възпитавал тебе?

 

Първо - за нищо не си молил, постоянно и нагло нахалстваш.

Второ - нищо не се разбира от писанията ти освен още дози нахалство

Трето - какво те грее тебе случая unix и въобще наясно ли си какво се случва?

Всъщност на трето знам отговора - НЕ, така че го прескачаме.

 

Не, не си ме питал, опита се да издадеш някаква заповед. Груба грешка.

1. Уорна си го виждаш само и единствено ти

2. Не знам за какви цветове става дума, но по принцип всичко е фиксирано и не може да се променя.

 

 

Какво по-точно трябва да чета??? Ти ако на това викаш молба още отсега ще бъдеш баннат, за да не се занимавам повече с глупости, че и без това ми писна да си губя времето!

 

ЦЯЛОТО "изказване" е нагло и невъзпитано и ако не престанеш да ме занимаваш с простотии ще ти блокирам акаунта. Сега аз изразявам ли се правилно и разбираемо?

 

Ти кво говориш за unix и само повтаряш што за стока е? Погледни се сам. Ти имаш власт, но трябва да я използваш разумно, Г-н модератор, а не да казваш кой колко струва. Утре всеки може да стане модератор, а ти да станеш обикновен потребител. Затова ти препоръчвам да си спечелиш добро име. Не ти заповядвам или ти давам нареждания. Просто те съветвам.

Link to comment
Share on other sites

Вдигането на цената от продавача не е ли против правилата на форума?

Ако е така, ТУК има нарушение. Или поне човека да обяви търг, ако не е сигурен за колко иска да продава :)

Link to comment
Share on other sites

Съобщенията на Pravetz fan под мъдрия надслов "moderead или там квото е":

 

 

От кога молба е равно на команда? Питах ако може да стане синьо. Ама нали? Ако обидиш модератор направо те изхвърлят от форума, ама ако обидиш новодошъл не си мърдате пръста.

---

Отговори ми на въпроса който ти зададох.

---

Аз те помолих за нещо ти направи от мухата слон и се обзалагам, че ако не беше модерато до сега Unix да ти е спукал канчето.

---

Питах те дали може да смениш цвета на уорна.

---

Ми прочети ми поста и виж второто изречение.

---

Тоест третото. Грешка на клавиатурата.

---

Не разбрах коя е наглата и невъзпитана част.

 

Лично аз смятам, че просто коментара е излишен. Като се започне от първоначалната "молба" та до последния ред...

 

Отново ще постна първоначалната "молба":

 

И ги разкарай тия 20 процента, че цвета не се връзва с аватара и фона. Ако можеш да ги направиш вместо оранжеви сини нема да е зле.

 

Един вид "Я фани земи ми донеси едно питие. Ако може и мезе да ми туриш нема ти се сърда."

 

Ако пак не си разбрал какво говоря повече няма смисъл от комуникация

Link to comment
Share on other sites

А бе ти нещо не схващаш. Говоря ти едно, а ти си говориш същото. Ето това е МОЛБАТА:

Ако можеш да ги направиш вместо оранжеви сини нема да е зле.

 

Съобщенията на Pravetz fan под мъдрия надслов "moderead или там квото е":

Еми сори, ама то не се помни лесно. Не можахте ли да го напишете просто бан?

Link to comment
Share on other sites

Не искам да се намесвам в спора Ви, но защо не вземете да направите каквото Мидекс каза и не си починете тва са излишни нерви и пушек за глупости :)

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Не искам да се намесвам в спора Ви, но защо не вземете да направите каквото Мидекс каза и не си починете тва са излишни нерви и пушек за глупости :)

 

Добрият тон, толерантноста и взаимното уважение към ВСИЧКИ, независимо кои са - това е пътя към разбирателството. Честността да признаеш грешките си и да помолиш за прошка тези които си обидил.

 

За съжаление това са само добри пожелания. Има нагли душици които те дразнят като забит трън който се мъчиш да извадиш но вместо това той влиза на по дълбоко. По този начин те предизвикват ответно същото лошо отношение като тяхното.

Link to comment
Share on other sites

Вдигането на цената от продавача не е ли против правилата на форума?

Ако е така, ТУК има нарушение. Или поне човека да обяви търг, ако не е сигурен за колко иска да продава :)

Нарушение е. В този промеждутък от време не бях в Пловдив, а явно и колегите са пропуснали изцепката на sobieski_boy, когото между другото вече съм наказвал. Не е проблем пак да го накажа, но...темата вече е затворена, празници идват....мисля да мине метър засега. :)

Link to comment
Share on other sites

То всички сме грешни.

Не е вярно - някой могат да осират темите в раздела и постовете им да си стоят там, а другите получаваме warn ;)

Няма да споменавам име(на) - който следи раздела се сеща.

Link to comment
Share on other sites

Май има проблем с изпращането на ЛС. И не е само при мен.

(Ъпвам поста си, че да го видят повече хора)

 

Така е от вчера...админите са уведомени и се надявам в скоро време проблемът да бъде решен.

 

Едит: Имало e срив в системата и преди малко Дриймър е оправил нещата, като е върнал последния бекъп.

Сега вече може да се пращат ЛС-та...пробвах го преди малко.

Link to comment
Share on other sites

Точно пък ти да говориш за коректност е малко смешно

Ами смей се тогава ;)

Другия път като ти пишат и звънят 20 човека от и извън форума за някакви тъпи дъна и процесори (че по отделно, без/със охлаждания...) ще те видим какво ще направиш - на мен ми писна да се занимавам цял ден и дадох всичко на първия, който дойде ;)

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Ако не си спомняш аз ти се обадих сутринта от работа и те попитах удобно ли е да го взема вечерта в 19:30, на което ти ми отговори че си в отпуска и е удобно.В 18:30 като ти се обадих че мога малко по рано да дойда ,ми каза че някакъв твой приятел е дошъл и си му дал всичко.

Така че като поемеш ангажимент към някого си го спазвай.

Относно звъненето по телефона ,и аз имам около 4 ри часа на ден само говорене и съпорт.

Edited by marty979
Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва или наистина е така....

... г-н v.parvosolov май се появява вече с два ника:Unix и EyeS

Може и да греша,но и наглоста също е от значение:«x» EyeS is now known as Unix «x»

EyeS Dec 24 2008, 00:19 Мнение #3

 

 

Новобранец

 

 

Група Members

Мнения 4

Регистрация: 17-December 08

От: Стамболийски

Потребител No.: 30812

 

 

 

Уточни за какво точно Audi става въпрос че са 2 варянта 80 B3 и 80 B4 с чек контрол и без както има и различия в буксите за свързване.Ако е B3 и от 90-ка също става но пак с уговорка.Драсни ми на skype:v.parvosolov или тук в темата за какво точно иде реч до утре около 2 че отивам да гледам два такива варела и ако има нещо оцеляло ще те информирам своевременно.Само мога да предположа че нее B4 от тук насетне става интересно.Може и от B4 да ползваш но трябва да смениш куплунзите при това положение от всяко ауди до 95-та година може да вземеш нужното ти

 

 

--------------------

 

«x» EyeS is now known as Unix «x»

 

Все ми се струва,че бореца за правда сам нарушава правилата.

Или:да нямаш принцип,също е принцип

Edited by nonsan
Link to comment
Share on other sites

Не ти се струва - един и същ е. Unix беше баннат от форума преди известно време и си е направил нов ъкаунт - админите ще бъдат уведомени за това.

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам nonsan така и така повдига въпроса:

-не е ли оЧевадно от подписа кой съм

-не си ли отговори на въпроза след като си прочел подписа

-как реши че пиша с 2 акаунта и ще си драсна такъв подпис :)

-забавата е пълна в пъти по-добро е от Комиците :)

 

PS: Midex позволи ми да те коригирам малко "Unix е баннат"

PS2: Ако искате след като си направя нов акаунт ще развея байрака за да не се чудите кой съм и да се мъчите (nonsan за теб спецялно!!!)

PS3: Благодаря за вниманието и весели празници.

На мен ли ми се струва или наистина е така....

... г-н v.parvosolov май се появява вече с два ника:Unix и EyeS

Може и да греша,но и наглоста също е от значение:«x» EyeS is now known as Unix «x»

PS4: nonsan ако обичаш не ме приравнявай до твоя мироглед и виждане за сътворяване на вселената и прочие научна фантастика Edited by EyeS
Link to comment
Share on other sites

За мен ли става въпрос?

 

До колкото мога да видя , като прочетеш по подробно предишната страница ще разбереш че става въпрос за Overdrive.

Edited by Bulgaran
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...