Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Не, аз няма да чистя нищо и няма да наказвам никого - нека този път друг да го направи. ;)

 

@Лада, ако държиш това да стане по-бързо - пусни ЛС на някой от останалите модератори.

 

П.П..... и това дето си писал, че може да сложиш и 1000 лв. ако искаш, просто няма как да стане, защото тогава трябва да ти се затвори темата по други причини, отразени в Т.8 от правилата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=74057

 

ако може да се поизчисти спама и мненията на "псевдо" разбирачите ,а също и за неспазване на правилата да се наложат справедливи наказания иначе все така ще я караме ;)

 

Ти си доста нагъл да ти кажа честно. Първо пишеш врели-некипели, второ обиждаш доста нагло (поне аз бих реагирал доста неприятно, ако някой ме нарече "палячо"), както ти наричаш хора във форума и трето си толкова нагъл, че дори пледираш за наказания някакви ... ?!?

 

...казах ли вече, че си нагъл ???

 

П.П.

Цената е такава каквото я определям аз,ако на теб не ти харесва не купуваш ! така пише в правилата

Може да му искам и 1000лв...

 

А 1 000 000 дали не можеш да му искаш ??? И да си го ъпваш на 5 минути до 2010 -а а ?

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=74057

 

тоя за какъв се мисли??

 

Не, не съм "специалист", нито пък той е, затова не мисля, че е редно да (ме) обижда и да (ми) говори с такъв тон, както и да подвежда хората, че продаваната стока е супер маркова и най-доброто, а наистина добрите са китайски...

 

Нямам никакъв интерес към въпросната стока, просто се издразних от глупостите, които пише :angry1

Link to comment
Share on other sites

Нямам никакъв интерес към въпросната стока

 

Като нямаш интерес що пишеш в темата :angry1

ама тря да ти хакнат 1 банан за да се научиш защото пак ще осереш на някои темата безнаказано

решил бил тои да се обади .....като преценя че имам нужда от платени консултации кои диск е по добър със сигурност няма да се обърна към теб :angry1

 

 

Я ми го дефинирай това. Как точно я караме според тебе?

 

като на руския пазар, като е тоя отгоре

осира тема след тема а наказания няма......

е, кво ще го спре да го направи днес пак ?

нямал абсолютно никакъв интерес към темата обаче като световно известен специалист по хард дискове се почуствал длъжен да внесе на нас необразованите малко акъл ,пък и сме го били нервили даже :angry1

 

 

едит: щях да забравя .....RaptoR , може ли да поразчистиш темата от ненужните коментари ,мерси

Edited by lada_1500
Link to comment
Share on other sites

@Лада, наистина...как точно установяваш кого наказваме и кого не? Да не би да имаш втори, модераторски ъкаунт и да виждаш това, дето само ние виждаме? ;)

За твоя информация Overdrive е наказан от колегата по-горе и то 2 пъти (Overdrive...извинявай, че изнасям информация, което може да не ти е приятно, но държах да го кажа)...а и кого решаваме да накажем във всеки един определен случай си е лично наша работа.

Link to comment
Share on other sites

мидекс ,не си ме разбрал или просто така ти изнася.Нито ме интересува кои ще наказвате нито е моя работа,само казвам че "х" потребителя е нарушил правилата.

Объркването ми идва от тва че преди се гледаше под аватара на юзъра има ли наказания или не,сега явно тва е премахнато или аз не го виждам без очилата :laughing: но както и да е ако тва е обидило някои се извинявам.Ако приемате градивна критика би било добре наказанията да са публични защото сега излиза че само вие и наказания евентуално знаят .RaptoR, мерси че поизчисти темата ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа честно проблема не е в друго, а в реакциите ти. И не визирам само този раздел. Поведението ти е на човек, който е дошъл от града в селото и раздава акъли и квалификации - много неправилно отношение. Хубаво е да осъзнаеш, че всички юзъри в този наш Форум са на равна нога (включително и ти) и да свикнеш да се съобразяваш с това. Забелязал си със сигурност как повечето хора тук реагират на писанията ти. Пробвай по-полека така, по-възпитано, по-културно. Ще видиш, че повечето така и ще ти отвърнат. It's all about attitude. Който е тръгнал с рогата напред далече не е стигнал, вярвай ми.

Link to comment
Share on other sites

оплакване от flear - некоректен, защото е пуснал обява че продава неща, а не отговаря. явно не само на мен. моля модераторите да вземат мерки

Link to comment
Share on other sites

Една сутрин модераторите да се успят и секцията се напълни със спам и глупости...

1,2,3 лошото в случая е че потребителя е член тука от 2006 и би трябвало да е запознат с правилата ама уви..

4 и 5(2 последователни теми)

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

4 и 5(2 последователни теми)

За този потребител имам съмнения, че по невнимание е натиснал 2 пъти бутона за публикуване на обявата, или поради някаква техническа неизправност било то прекъсване на интернета. На мен ми се е случвало и в двата случая преди време. След като натиснах бутона за публикуване, чаках поне 2-3 минути и не се беше публикувало и натиснах бутона пак, вследствие на което се оказах с 2 пуснати обяви :lol:

Link to comment
Share on other sites

За двойни теми през малък период от време не се наказва...лошото е когато втората (някой път и третата...и четвъртата...) са пуснати през няколко часа.

 

Това, че докато спим се понатрупват нарушения...няма лошо...важното е като станем да ги изчистим. :)

Link to comment
Share on other sites

Явно много малко ти трябва, за да се развеселиш...интересно когато наистина чуеш нещо смешно, колко минути се смееш... ;)

за минути незнам ама след някакъв изтормозен ден с проблеми и малкото може да те развесели :D

Link to comment
Share on other sites

Правец Фена - и 2009-та почваш накриво. ДА - за тебе става въпрос - представяш ли си? Странно как САМО ти не си разбрал. Между другото имаш вече достатъчно "устни забележки". Следващият тъп, безсмислен, спамерски пост ти обещавам да ти бъде последен. Постарай се да няма такива.

Дървиш ли ми се, заплашваш ли ме. За разлика от тебе, аз не пиша есета. Ето ТОВА Е СПАМ КОЛЕГА!!!

Твоите постове са спам.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък, ако бях модератор щях да те изритам от форума.

 

 

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ЦЕЛИЯ СВЯТ: ГРЪМНЕТЕ СЕ ВСИЧКИ.

И member ИМА ОЩЕ 20% КОИТО НЕЗНАЯТ ЗА ТЕМАТА. ТАКА, ЧЕ СИ ЗАТВАРЯЙ УСТАТА.

 

 

Дървиш ли ми се, заплашваш ли ме...

 

Не ми е ясно колко по-нагъл трябва да е някой от Pravetz Fan, колко по-просташки да се държи и да обижда, за да бъде изпратен по живо по здраво по другите форуми...

Link to comment
Share on other sites

Честно да Ви кажа, аз по-добър форум buy/sell не съм виждал!

Всичко е ясно и подредено и най вече КОНТРОЛИРАНО!

Евала на екипа, който го поддържа. Тук съм продал и купил десетки неща и никога не съм имал проблеми.

 

А колкото до правеца.... винаги ще има такива...

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Няма да е зле да има раздел за недвижимости и един за автомобили.Просто тези сделки третират суми доста, често несъразмерими с обявите които ги затрупват( при положение, че up-а е забранен ).Само предлагам ;)

Link to comment
Share on other sites

... също не е зле и за компютърни неща/техника да има подраздел, защото е малко странно обяви за хардуер, гсм-и и до тях за кисело зеле или носени обувки :lol:

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

Разбирам ви като опитни юзъри и боравещи адекватно с Форума, нo "разсичането" на подраздели ще усложни нещата и за the noobs, и за нас контролиращите...

 

Засега системата работи много добре и в двете посоки :rolleyes:

 

Неправилно е аз да го казвам, но наистина откъм контрол и ред сме в челните редици.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...