Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Възразявай, ама това не е Народното събрание!

Защо не пробваш да си пуснеш темата в някой форум с повече софийско участие? Може би там ще са по-толерантни към теб...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Възразявай, ама това не е Народното събрание!

Защо не пробваш да си пуснеш темата в някой форум с повече софийско участие? Може би там ще са по-толерантни към теб...

Па и на расизъм го избихме вече. Хубаво ще си вдигна багажа и ще се махна от тоя форум. И междо другото освен правила, които да спазвам в този форум мисля, че имам права, които да използвам, или кат сам от София нямам?

Link to comment
Share on other sites

Първо - не използвай думички, чието значение не знаеш.

Второ - беше ти обяснено, че по принцип е незаконно да притежаваш чужди кредитни карти, били те и изчерпани, с изтекъл срок и т.н.

Трето - в правилата на форума е записано:

"30. Правилата в този форум се определят от правоимащите. С присъствието си тук Вие автоматично се съгласявате с тях и се задължавате да ги спазвате. BulForum.com не е Хайд Парк. Ако сте очаквали пълна свобода на словото и сега се чувствате съкрушени — мястото Ви не е тук, а по-скоро в clubs.dir.bg."

 

Почти като в реалния живот, а?

Link to comment
Share on other sites

Първо - не използвай думички, чието значение не знаеш.

Второ - беше ти обяснено, че по принцип е незаконно да притежаваш чужди кредитни карти, били те и изчерпани, с изтекъл срок и т.н.

Трето - в правилата на форума е записано:

"30. Правилата в този форум се определят от правоимащите. С присъствието си тук Вие автоматично се съгласявате с тях и се задължавате да ги спазвате. BulForum.com не е Хайд Парк. Ако сте очаквали пълна свобода на словото и сега се чувствате съкрушени — мястото Ви не е тук, а по-скоро в clubs.dir.bg."

 

Почти като в реалния живот, а?

И с кво един модератор е нещо повече от мене? Аз съм човек и той е човек.И двамата сме равни пред бога. Покажи как се фалшифицират банкоматни карти и какво съдържат в магнитната лента и тогава ше млъкна.

Link to comment
Share on other sites

И с кво един модератор е нещо повече от мене? Аз съм човек и той е човек.И двамата сме равни пред бога. Покажи как се фалшифицират банкоматни карти и какво съдържат в магнитната лента и тогава ше млъкна.

 

С нищо не е повече от теб навсякъде другаде освен в този форум!

 

Следователно - на който не му харесва - не идва тук!

 

 

 

Това е като в любимото ти заведение - там персоналът те познава и спрямо човек който идва за първи път ти си нещо повече - така е и тук :)

Link to comment
Share on other sites

Member модераторите правилно са ти избрали ранка "дървен философ". Ти найстина си МНОГО дървен философ. Още си чакам отговора. И какво е по-специалното на този форум освен расизма към Софиянците? Сигурно един модератор тук не е човек, а някакво божество на което трябва да се кланя?

Edited by Pravetz Fan
Link to comment
Share on other sites

Member модераторите правилно са ти избрали ранка "дървен философ". Ти найстина си МНОГО дървен философ. Още си чакам отговора. И какво е по-специалното на този форум освен расизма към Софиянците? Сигурно един модератор тук не е човек, а някакво божество на което трябва да се кланя?

Май ти си дървения философ, а? Колко хора ти обясняват, ама ти пак твоето... И друг път съм казвал - най-хубавото на правилата е да ги има. Дали са добри или лоши - не е толкова важно. Важното е да са ЕДНАКВИ ЗА ВСИЧКИ и да се СПАЗВАТ. Е в това е номера. Щом не ти изнасят правилата в тоя форум - отиваш да купуваш карти в друг. Форуми бол! Ходи си пускай обявите в dalavera-та или където искаш другаде. Самият факт, че си регистриран в този форум, означава че приемаш правилата такива каквито са и си съгласен да ги спазваш. Колкото до модераторите - във форума ЕСТЕСТВЕНО че са повече от теб - те са хората които следят да се спазват правилата, а без това тука ще стане батак. Като се има пред вид, че са се хванали с тая хамалогия единствено и само на добра воля, то единственото което би следвало да им кажеш е БЛАГОДАРЯ. Относно "Расизма" - ти сигурен ли си, че знаеш значението на тази дума? И защо смяташ, че ме интересува откъде си? Защото, ако не беше се похвалил сам, аз нямаше и да разбера, че си от София.

 

А между другото, ти имаш ли дебитна карта? Защото в договора, с който ти е предоставена от банката, изрично пише, че картата е собственост на банката и след изтичане на срока и си ДЛЪЖЕН да я върнеш. Ако не се лъжа, пише го и на самата карта или поне на повечето.

Link to comment
Share on other sites

Ето че дойде и мойто време да бъда прецакан от някой съфорумник.... - hanes

 

Момчето криещо се под горния прякор наскоро беше пусало обява за продан на Nokia 6110 Navigator. ( https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=71561&hl= ) Офертата му беше за замина на една моя Nokia N73 (найстина телефончето ми беше перфектно във всяко едно отношение.) а апарата на съфорумника беш също много запазен, но ми каза че не бил го ползвал 2-3 седмици и нямал батерия... гледах го.. стори ми се точно момчето понеже доста си говорихме с него предси срещата и реших да направим баретра ... пребирам се у нас пускам и телфеона се зареди, включвам го, работи си докато не го слайднах за да видя клавиатурата, която от едната страна хлопашеи забелязах че единия винт го няма, след натискане на бутон от страната на липсващия винт телефона или бъгва и се рестартира или се изключва напълно.при слайдване телефона бъгва тотално, мисля че е лентовия кабел но не съм много сигурен, след като звъннах на момчето то ми вдинга и каза че това било щото не бил зареден апрата, заредигх го още.. вече показва батерита на макс но пак прави същите проблеми, а дори вече не благоволява да си дигне и телефона( моят апрат! ) който едва ли ще му прави проблеми за да не ми вдигне.... :angry1 :angry1

 

моля темата да се направи важна, хем потребителите да се усвидомени,хем ако някой друг има проблеми да пише.

 

Ако посоченото от мен лице може да се оправдае, чакам отговор тук!

Edited by N-series
Link to comment
Share on other sites

Май ти си дървения философ, а? Колко хора ти обясняват, ама ти пак твоето... И друг път съм казвал - най-хубавото на правилата е да ги има. Дали са добри или лоши - не е толкова важно. Важното е да са ЕДНАКВИ ЗА ВСИЧКИ и да се СПАЗВАТ. Е в това е номера. Щом не ти изнасят правилата в тоя форум - отиваш да купуваш карти в друг. Форуми бол! Ходи си пускай обявите в dalavera-та или където искаш другаде. Самият факт, че си регистриран в този форум, означава че приемаш правилата такива каквито са и си съгласен да ги спазваш. Колкото до модераторите - във форума ЕСТЕСТВЕНО че са повече от теб - те са хората които следят да се спазват правилата, а без това тука ще стане батак. Като се има пред вид, че са се хванали с тая хамалогия единствено и само на добра воля, то единственото което би следвало да им кажеш е БЛАГОДАРЯ. Относно "Расизма" - ти сигурен ли си, че знаеш значението на тази дума? И защо смяташ, че ме интересува откъде си? Защото, ако не беше се похвалил сам, аз нямаше и да разбера, че си от София.

 

А между другото, ти имаш ли дебитна карта? Защото в договора, с който ти е предоставена от банката, изрично пише, че картата е собственост на банката и след изтичане на срока и си ДЛЪЖЕН да я върнеш. Ако не се лъжа, пише го и на самата карта или поне на повечето.

Смисъла на цялата патърдия беше да видя колко хора ще повторят едно и също нещо. И както пше в правилата, че заплахи към потребителите се наказват мен не ме наказахте. Това беше един вид тест. Знам, че аз нямам правила да кажа това, но моля без коментари от сорта "Тия тестове си ги прави в другите форуми"

Link to comment
Share on other sites

Смисъла на цялата патърдия беше да видя колко хора ще повторят едно и също нещо. И както пше в правилата, че заплахи към потребителите се наказват мен не ме наказахте. Това беше един вид тест. Знам, че аз нямам правила да кажа това, но моля без коментари от сорта "Тия тестове си ги прави в другите форуми"

 

:) Еми значи би трябвало да си доволен, че не са те наказали. Отделно и замисъла на идеята ти е изпълнен, значи всичко е от добре по-добре и няма какво да занимаваш повече хората във форума.

 

Знам, че аз нямам правила да кажа това...

 

Вероятно искаш да кажеш права, но поправи ме, ако греша и имаш друго предвид.

Link to comment
Share on other sites

Аз не заплашвам никой. Просто изкам един елементарен отговор на въпроса-ЗАЩО?

 

Не си наказван, защото взе да го увърташ и да се извиняваш. Което приехме за чиста монета. Да не се връщам сега назад да вадя цитати... Това не означава, че не те наблюдаваме. И ако продължаваш в този дух може да получиш някой подарък от "Banana Republic"...

 

Ако имаш да казваш нещо полезно и конструктивно - казвай го. Престани да повтаряш едни и същи глупости. Темата ти е затворена от наш колега по негова преценка. Ние няма да се месим в решението му. Ако имаш нещо да дискутираш с него - пишеш му ЛС и се разбирате. Смятам,че се изразявам достатъчно добре и разбираемо.

Link to comment
Share on other sites

Ето че дойде и мойто време да бъда прецакан от някой съфорумник.... - hanes

 

Момчето криещо се под горния прякор наскоро беше пусало обява за продан на Nokia 6110 Navigator. ( https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=71561&hl= ) Офертата му беше за замина на една моя Nokia N73 (найстина телефончето ми беше перфектно във всяко едно отношение.) а апарата на съфорумника беш също много запазен, но ми каза че не бил го ползвал 2-3 седмици и нямал батерия... гледах го.. стори ми се точно момчето понеже доста си говорихме с него предси срещата и реших да направим баретра ... пребирам се у нас пускам и телфеона се зареди, включвам го, работи си докато не го слайднах за да видя клавиатурата, която от едната страна хлопашеи забелязах че единия винт го няма, след натискане на бутон от страната на липсващия винт телефона или бъгва и се рестартира или се изключва напълно.при слайдване телефона бъгва тотално, мисля че е лентовия кабел но не съм много сигурен, след като звъннах на момчето то ми вдинга и каза че това било щото не бил зареден апрата, заредигх го още.. вече показва батерита на макс но пак прави същите проблеми, а дори вече не благоволява да си дигне и телефона( моят апрат! ) който едва ли ще му прави проблеми за да не ми вдигне.... :angry1 :angry1

 

моля темата да се направи важна, хем потребителите да се усвидомени,хем ако някой друг има проблеми да пише.

 

Ако посоченото от мен лице може да се оправдае, чакам отговор тук!

N-series аз имах същия проблем с една он-лайн игра BiteFight. Уж да си размениме героите, а той. Смених паролата и му я казах. Той ми даде някаква тъпа парола която не беше истинска и така ме прецака. Искаше ми 20 лева за да ми го върне обратно. И аз забравих за този герой, дори вече играта не ме интересува. Живота е гаден към всички.

 

Аре да спираме до тука и да се занимаваме с проблемите на другите.

 

И раптор един личен въпрос. Защо реагира толкова остро на това, че без да искам пуснах два пъти темата с MS-DOS?

Link to comment
Share on other sites

Pravetz Fan, прав си, човече, проблемът ти е абсолютно същия! Горкия ти, жал ми става...

Аз даже сега се сетих иначе бях забравил.

Link to comment
Share on other sites

Уау във нета се продава кисело зеле

ей тва вече е върха на сладоледа :lol:

Link to comment
Share on other sites

CyberHill що си спекъл така нека става майтапа, пък като трябва да станем сериозни ще станем

 

Наздраве :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Лично за мен си извадих следния извод.

Ако имаш 1 тон ракия....напиши в обявата,че имаш 15 килца и си продавай на воля на ЛС който ти пише...То винаги щеима 1-2 килца още.За това според мен тази тема няма място тук.Ако евентуално киселото зеле беше написано 20 кила....дали щеше темата да си мине свободно....

Edited by SilverScent
Link to comment
Share on other sites

Все ми се струва , че коментирате глупости в тая тема... поне последните няколко поста.

Не ти се струва...така си е. За съжаление ме няма в Пловдив от доста време и тук, където съм, нямам никакво време за интернет ; раптора доколкото разбрах също е нещо зает, така сте оставени известно време на 'дежурните' колеги - кой когато влезне и когато има време. :) След десетина дена обаче се прибирам и тогава ще разчиствам отново (и ежедневно)....а и доколкото хвърлих един бърз поглед, за малкото време, за което съм тук - форумът си функционира съвсем нормално. :punk

Живи и здрави всички....и като купувате от "непознати" съфорумци - пробвайте на място стоките, а не чак когато се приберете у вас. :rolleyes:

 

П.П. И за неразбралите все още, понеже мернах доста такива примери, вкл. и на хора в мод-режим - в нашия форум няма понятие "цена по договаряне" - справка -> Т.7 от правилата. Дайте цена, пък после пак си я договаряйте...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...