Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Хахахах има 2-3 модера в тоя форум със супер изродско чувство за хумор :) направо ме пълнят на макс като направят някой забавен едит или коментар... ; )

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=74544 ; ) :) :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това не е хумор, а указание за новобранеца на какво се равнява "ъп"-а в нашия форум. Не може да им се сърдим, тъй като никой не чете правилата при регистрацията си (макар, че е длъжен да се съгласи със спазването им), а и в много други форуми ъпването или е разрешено, или просто модераторите там са в постоянен отпуск. ;)

Link to comment
Share on other sites

Правилата са си правила но най важното е да има коректност и да се избягва излишния спам ,по добре да се пише на лично отколкото да се пишат постове от които няма никакъв смисъл и само задръстват форума

Link to comment
Share on other sites

някой чете ли ги тия правила бе , аз ги прочетох май 2 години след като се регистрирах (не целите че ми доскуча) :lol:

Личи си, че си стигнал до половината...много импулсивно действаш като видиш нещо нередно, според твоята гледна точка. Проблемът ти е, че започваш да пишеш в темите за продажби и то с такъв тон, че задължително предизвикваш отсрещния да ти отговори по подобен начин, което пък в съвсем скоро време изобщо скапва цялата продажба.

Точно заради това съществува тази тема, в която пиша в момента - за да споделяте всичко, което ви се види нередно, да задавате въпроси за неща, които не са ви ясни, а не да го правите в темите са покупко-продажби. ;)

Link to comment
Share on other sites

ModEdit: Преместено от тема за продажба на климатик.

 

Извинявам се за офтопика, сложете ми уорн, мод или каквото трябва там, само не ми трийте поста, умишлено пиша тук, та да може повече хора да го видят.

Аман от скръндзи/циции/цигани и темподобни в този форум!@Мрддс, не го правиш за първи път това да се пазариш и да се правиш на циганин с хората.Доколкото си спомням ей за тоя

климатик от тази тема по-същия начин стана работата....дойде у нас, видя го, всичко си беше ок, измисли си някакви глупости и свали 50 лв.Пуснах търсачката, видях че и от др хора от форума си купил климатици, по всичко личи, че професията ти е свързана по някакъв начин с тях и според мене правиш търгащина тука, баламосваш хората че даден климатик струва 20-30-50 или някакви смешни пари там, взимаш го, ако има нещо дребно или подобно да се оправя и въртиш някакви смешни далавери след това....От всичко най-много мразя хитреци, търгаши, скръндзи и темподобни, които живеят с някаква илюзия, че останалите хора са по-прости от тях.

Ако съм на мястото на @Golemiqchep ще ти тегля една двуредова псувня и след това и 250 лв да ми даваш, няма да ти обърна внимание, за жалост обаче има хора, на които не им се занимава и ще ти се хванат на глупостите...

Освен всичко останало, по същия начин, както аз нарушавам правилата в момента, така и ти си ги нарушил, защото поста ти няма пряка връзка с темата, продавача си е написал условия.

20, 40 или 60% уорн няма да помогнат....Такива потребители се лекуват с директно слагане на 80% уорн и при още един такъв идиотски пост, направо на руския пазар следващия път се пазари по този начин.

Link to comment
Share on other sites

ModEdit: Преместено от тема за продажба на климатик.

Климатика,който купих от теб ме топли в момента в,който ти пиша този пост.

Климатика,който купих и ремонтирах топли спалнята ми,в която ще си ида да си легна след малко.

Пука ми какво мислиш за мен и ми е през... за това.

Тук не е магазин и пазарлъците са съвсем приемливи,ти ако имаш излишни пари аз нямам.

 

По въпроса с твоя случай,ако не ти е било изгодно защо ми го продаде.Мисля,че и двамата останахме доволни,стиснахме ръце и си пожелахме всичко хубаво с усмивка,сега плюеш по мен.

Кво ,похарчи парите и ти се видяха малко ли?

 

Темата стана много миризлива,предложих своята цена и след това всички постове са абсолютен спам.

Дори и това ,което пиша сега,но мисля,че като всеки обвиняем имам право да се защитя.

Link to comment
Share on other sites

Ми то направо така излезе....

 

Оказа се ,че и съм станал специалист по ремонти на климатици,че даже имам и магазин сигурно за продажба на климатици купени от форума за никакви пари,ремонтирани и продавани с 900% печалба :laughing: .А за търсачката на форума кво да кажем-суперска,във всяка тема за климатик която се е пуснала фигурира моя ник,а всъщност съм писал само в една тема -тази,която посочих в собствения си пост. :read:

 

Аабе остай,в хорските очи твоите кокошки изглеждат патки...

 

 

И все пак се оказа,че и този климатик е с проблем в компресора и за всичко ,което написах в темата бях прав.

А сега гледайте за колко ще се продаде!

 

 

A55A551N80R мисля,че ти си този ,който баламосва хората с глупостите си,че дори избиваш на агресия и публични обиди.

Link to comment
Share on other sites

Мнооого мъка има по тоя свят....... мноооого :

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73130

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73196

 

 

ако това е същият индивид тия монетници и библии миблии ги продава сиурно от 2 години , даже и клипчета в вбокса качваше за да ги продаде , помня го защото тая библия ми направи впечатление ....... :cry :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мнооого мъка има по тоя свят....... мноооого :

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73130

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=73196

ако това е същият индивид тия монетници и библии миблии ги продава сиурно от 2 години , даже и клипчета в вбокса качваше за да ги продаде , помня го защото тая библия ми направи впечатление ....... :cry :lol:

Да, просто не ми трябват, а не искам да ги изхвърля :)

Link to comment
Share on other sites

zlobil, ти му виж и другите теми ... сякви боклуци продава.

то всички ако почнем така до къде ли ще се стигне

Боклуци, боклуци, ама ако успее да ги продаде всичките ще спечели колосалните 112 лв. :bgrin:

 

П.П. Опа, цените са паднали покрай кризата общата цена е станала 76....без детските касетки и антената на радиото щото са продадени....ахахаха, тоя пич ми оправи вечерта :)

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

zlobil, ти му виж и другите теми ... сякви боклуци продава.

то всички ако почнем така до къде ли ще се стигне

Ами никъде не е казано какво да се продава и какво не :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

наско, ако се хванеш на работа съм сигурен че ще спреш да продаваш боклуците си :)

не че ми пречиш, но ще ми пречи ако всеки почне да прави като теб ...

 

ПС: здрасти Боби :)

Link to comment
Share on other sites

наско, ако се хванеш на работа съм сигурен че ще спреш да продаваш боклуците си :)

не че ми пречиш, но ще ми пречи ако всеки почне да прави като теб ...

 

ПС: здрасти Боби :)

Не съм за парите бе, просто ми е жал да си изхвърля половината покъщнина :D :D :D например едни касети един човек от софия 300 пъти ми звъня да ми обяснява как да му ги пратя с наложен платеж, че много му трябвали, други хора пък до нас идваха за да вземат някои неща.......така че за едни са боклуци, за други не :)

Link to comment
Share on other sites

да и аз чух че в момента в Троян организират екскурзия до Пловдив да дойдат да ти изкупят монетниците и адаптерчето.... а пък от Горна Оряховица някви сектанти смятали да правят семинар с цел да те обедят да им подариш детската библия .....

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

да и аз чух че в момента в Троян организират екскурзия до Пловдив да дойдат да ти изкупят монетниците и адаптерчето.... а пък от Горна Оряховица някви сектанти смятали да правят семинар с цел да те обедят да им подариш детската библия .....

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Детските библии са продадени вече :D а за адапторчето има кандидат

Link to comment
Share on other sites

От тая тема

 

Един такъв да се появи и да ти скапе вечерта.

Не стига че ти му вършиш неговата работа да си провери реалната цена на тва което продава.

Човека не го интересува каква е реалната цена на дадения продукт,той си е определил цена и тва си е бате.

Пък и отгоре на това се обижда че му говориш на по различен тон от този на който е свикнал явно.

Все едно трябва да се ухиля с 36 зъба за това че продавача ни мисли в тоя форум за краставичари , и да се съгласявам с цената му и да го гледам тъпо с лигите по устата.

Мога само да му пожелая успех в продажбата.

Link to comment
Share on other sites

Да и на мене ми се стори скъпа цена за 15 " монитор та било и СОНИ.

Може да е музеен експонат.

За по 120 лева се намират вече 17" ТФТ мониторчета на 8 ms.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...