Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да вметна малко разсъждения:

........

И, много те моля проверявай си правописа преди да си пуснеш поста. Че, тези правописни грешки много дразнят.

Моите уважения, но що не поразсъждаваш и върху безбройните постове на djxd!

Link to comment
Share on other sites

Моите уважения, но що не поразсъждаваш и върху безбройните постове на djxd!

Намери си някой на твоя акъл с когото да се заяждаш.

Ако някой е нарушил някое правило... има си опция: парорт (ако случайно не знаеш). Поста, който цитираш няма нищо общо с правилата на раздела, а касае моралните и търговски такива на съответния потребител. Тъй като аз не съм търгаш... боли ма фара кой колко теми пуска и коя на кое място е. Щом действията на човека Х не са в нарушение на правилата... какво точно искаш? Ако пък са в нарушение - има си администрация. Е, аз не съм от нея, тъй че жалбите - на някой друг.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Намери си някой на твоя акъл с когото да се заяждаш.

Ако някой е нарушил някое правило... има си опция: парорт (ако случайно не знаеш). Поста, който цитираш няма нищо общо с правилата на раздела, а касае моралните и търговски такива на съответния потребител. Тъй като аз не съм търгаш... боли ма фара кой колко теми пуска и коя на кое място е. Щом действията на човека Х не са в нарушение на правилата... какво точно искаш? Ако пък са в нарушение - има си администрация. Е, аз не съм от нея, тъй че жалбите - на някой друг.

Не се заяждам, не искам и да споря просто като искаш да покажеш принцип - прави го постоянно, или въобще не започвай, щото като се разпениш ти допускаш повече правописни грешки!

Поздрави! :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И в този форум станаха големи тарикати юзърите.

 

ТОВА за мен не е коментар, а директно нарушение на точка 5. На ЛС ми пише че зад океана в АМАЗОН.КОМ били по толкова, аз съм длъжен да се съобразявам с пазара в щатите... ами доставка, мито, ддс? :wacko:

 

 

CrazySexyCool, който (с извинение) ми беше осрал темата че едно захранване било скъпо (а аз го давах на 65% от в магазина) сега продава:

VC Sapphire X1950XT 256 DDR3 / 256bit - 65 lv

Това е карта модел 2005та :D

На другите може да осираме темите, а ние да си продаваме на наистина високи цени...

Link to comment
Share on other sites

Незнам за тарикати обаче в тоя форум има доста хора който не четат правилата,или нарочно ги пренебрегват,ето го и поредния My link,най-интересното обаче е,че на някой темите им стоят.Незнам като има правила трябва да се спазват според мен те затова са създадени.Лек ден на всички.

Edited by best.deals.bg
Link to comment
Share on other sites

И в този форум станаха големи тарикати юзърите...

Да бе, стана "крадеца да вика дръжте крадеца".

 

Случайно да помниш, че ми предложи 30 лв. за матрица от ThinkPad T40P 14" SXGA ???

По-късно продаваше същата - ти си знаеш за колко я продаваше...

Link to comment
Share on other sites

И в този форум станаха големи тарикати юзърите.

 

ТОВА за мен не е коментар, а директно нарушение на точка 5. На ЛС ми пише че зад океана в АМАЗОН.КОМ били по толкова, аз съм длъжен да се съобразявам с пазара в щатите... ами доставка, мито, ддс? :wacko:

 

 

CrazySexyCool, който (с извинение) ми беше осрал темата че едно захранване било скъпо (а аз го давах на 65% от в магазина) сега продава:

 

Това е карта модел 2005та :D

На другите може да осираме темите, а ние да си продаваме на наистина високи цени...

 

Коментара относно видеокартата е съвсем уместен. В Ера пак са изкопали от някъде залежали бройки и ги има на цена точно 86 лева. Някак си е странно да искаш за твоята 85 при положение, че нова от магазина и с гаранция е 86.

Link to comment
Share on other sites

Според мен тези Gainward карти в Ера са рециклирани. Всяка една от тях трябва да има 24 месеца гаранция, не 12.

 

Колегата правилно ти каза , че картите са нови но са залежали и затова са с 12м гаранция. Рециклираните продукти в ера(имам предвид дъната) са с 6м гаранция и са без каквато и да било окомплектовка(кутия , задна планка и т.н).Продаваните карти са си с кутиите и всичко към тях - пълен пакет.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Колеги, ето ви една ситуация, пък вие ( а и някой модератор ) преценете коректен ли е продавача, или - не.

 

Става въпрос за тази тема на колегата bubolin.

Продава се нещо, редуцира се цената, купувам го....изобщо - както си е реда.

Да, ама днес получавам следното съобщение от продавача :

 

Брато сделката за рам памета се разваля защото паметта не е моя , едно момче ми я остави да я продавам защото аз имам сервиз за компютри , но одеве му се обадих и му казах че съм му намерил клиент на 20 лв. но нещо не е съгласен. Ако искаш да ти дам неговия тел. и да се разберете.

Сега, случва се човек да продава нещо на някой друг, но правилата са си правила и според мене спазването им е задължително за всеки.

Още повече, че изникват и някакви съмнения за тези памети, след като се продават и във друг форум., и то - на по-висока цена.

Link to comment
Share on other sites

И в този форум станаха големи тарикати юзърите.

 

ТОВА за мен не е коментар, а директно нарушение на точка 5. На ЛС ми пише че зад океана в АМАЗОН.КОМ били по толкова, аз съм длъжен да се съобразявам с пазара в щатите... ами доставка, мито, ддс? :wacko:

 

 

CrazySexyCool, който (с извинение) ми беше осрал темата че едно захранване било скъпо (а аз го давах на 65% от в магазина) сега продава:

 

Това е карта модел 2005та :D

На другите може да осираме темите, а ние да си продаваме на наистина високи цени...

 

samo za protokola NIKADE NE sym napisal che cenata nemozhe da se komentira, a kolkoto do tvoeto PSU predlozhih cena na teb ne ti haresa i tova e no gledam che nqmash rabota i sedish v foruma 24/7 :)

Link to comment
Share on other sites

samo za protokola NIKADE NE sym napisal che cenata nemozhe da se komentira, a kolkoto do tvoeto PSU predlozhih cena na teb ne ti haresa i tova e no gledam che nqmash rabota i sedish v foruma 24/7 :)

 

Само,че когато на теб ти предложат такава цена, започваш с обидите на лични,нали ?

 

И понеже ти се посочи за какъв "потребител" става дума при теб, веднага се появи в темата да се оневиняваш,иначе не те интересува,само нареждаш.

 

Както казаха - аман от такива като теб - Overdrive си го е казал, дано хората имат късмета да прочетат темите преди да пишат на подобни "търговци".

Edited by dada
Link to comment
Share on other sites

Само,че когато на теб ти предложат такава цена, започваш с обидите на лични,нали ?

 

И понеже ти се посочи за какъв "потребител" става дума при теб, веднага се появи в темата да се оневиняваш,иначе не те интересува,само нареждаш.

 

Както казаха - аман от такива като теб - Overdrive си го е казал, дано хората имат късмета да прочетат темите преди да пишат на подобни "търговци".

 

Kolega edno e da se komentira cenata drugo e da se pravqt podaraci ... ne sym dqdo koleda ama vish pishi mi pak sled 2 meseca moga da ti napravq podarak :) AMAN OT EVREI v toq forum ! :)

Link to comment
Share on other sites

Kolega edno e da se komentira cenata drugo e da se pravqt podaraci ... ne sym dqdo koleda ama vish pishi mi pak sled 2 meseca moga da ti napravq podarak :) AMAN OT EVREI v toq forum ! :)

 

Taка е, още Overdrive показа един пример малко по-нагоре за такива "евреи".

 

И когато се коментира цената се посочват адекватни доводи ( не както от амазон по-горе ).

Твоето лично мнение да вземеш нещо по-евтино ( случая със PSU-то ) или да се опиташ да излъжеш някои с карта от 2005 година на такава цена са точно "еврейските" ти номера.

 

Макар,че да катогоризираш хора, правещи същото нещо като теб,но да се самоизключваш от групата може да насочи към някоя мисъл, че имаш нужда от специализирана помощ.

 

Както казах - когато ти се прати линка, където показват що за "търговец" си веднага скачаш като ощипана госпожица да се защитаваш, че не се правиш на измекярски номера,а реално си е точно така.

 

Но естествено в тази държава всеки си мисли,че може да прави номера,но на него не могат да му ги правят ( визирам да продаваш стари стоки скъпо,а да искаш когато купуваш всичко да е евтино ).

 

И да, като те гледа човек що за човек си да катогоризираш така без да имаш идея какъв човек стои отсреща, още повече когато ти имаш по-лоши отношения, ще накара всеки трезвомислещ да си вземе нови неща, вместо да рискува да прави "търговия" с теб.

Link to comment
Share on other sites

Taка е, още Overdrive показа един пример малко по-нагоре за такива "евреи".

 

И когато се коментира цената се посочват адекватни доводи ( не както от амазон по-горе ).

Твоето лично мнение да вземеш нещо по-евтино ( случая със PSU-то ) или да се опиташ да излъжеш някои с карта от 2005 година на такава цена са точно "еврейските" ти номера.

 

Макар,че да катогоризираш хора, правещи същото нещо като теб,но да се самоизключваш от групата може да насочи към някоя мисъл, че имаш нужда от специализирана помощ.

 

Както казах - когато ти се прати линка, където показват що за "търговец" си веднага скачаш като ощипана госпожица да се защитаваш, че не се правиш на измекярски номера,а реално си е точно така.

 

Но естествено в тази държава всеки си мисли,че може да прави номера,но на него не могат да му ги правят ( визирам да продаваш стари стоки скъпо,а да искаш когато купуваш всичко да е евтино ).

 

И да, като те гледа човек що за човек си да катогоризираш така без да имаш идея какъв човек стои отсреща, още повече когато ти имаш по-лоши отношения, ще накара всеки трезвомислещ да си вземе нови неща, вместо да рискува да прави "търговия" с теб.

 

kolega ne che neshto no v toq forum 90% ot horata sa evrei v razdela kupuva/prodava a tova che me komentirate chesno da ti kazha ... boli ma h*q :) horata koito me poznavat lichno ot foruma mogat da govorqt za men a te ne sa malko i te mogat da kazhat shto za chovek i shto za "EVREIN" (tyrgovec) sym i ne sym ...

 

a kolkoto za protokola mi se e sluchvalo da prodam VC na kolega ot foruma tq da umre i da e vzema i da e smenq garancionno samo zashtoto se okaza che kolegata e KOREKTEN i ne e "evrein" taka che mozhete da me pluete kolkoto iskate ne mi e problem :) a da i VC-to beshe izvyn garanciq beshe za moq smetka ... qvno tova pokazva kakv evrein sym a ? :) i tuk e redno da kazha ... MISHKI BOLI MA H*Q za vas :)

Link to comment
Share on other sites

Да Ви питам нещо. Не съм пускал комбинирана тема за продажба и сега като пуснах се замислих над следното:

Ако имам в обявата 10 позиции, като 9 са да кажем над 25лв, а 1 под 10лв, това значи ли, че мога да си променям (намалям цената с цел UP ) само стоката под 10лв ( да кажем 10 пъти :) ) и с това да си вдигам останалите "shits" да кажем 10 пъти?:D

 

Защото, ако е така, мисля, че трябва да се направи промяна в правилата...

Мисля, че не е коректно, спрямо хората, които са пуснали да кажем 10 обяви с 10-те си стоки.

 

Не знам дали ме разбрахте... и аз се обърквам малко :)

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...