Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

...или поне, ако не си слагат гащите, да си бръснат катеричетата, понеже в днешно време по храсталака си падат само тъпите англичани, извратените германци и... японците (ама те по принцип са си нехора)....

Link to comment
Share on other sites

понеже в днешно време по храсталака си падат само тъпите англичани, извратените германци и... японците (ама те по принцип са си нехора)....

И няколко откачени хора то Търново... Поне 2-ма съм чувал да го споделят. Ама и двамата не са много в час в главата. Даже са си най - откачените хора които познавам. Особено единият има такива истроии, че.... имал съм случай да не мога да си поема дъх от смях.
Link to comment
Share on other sites

Е... То и аз съм чувал от един ботевградчанин, че сексът бил толкова интимно преживяване, че не било допустимо да го правиш с друг/друга.... Както и съм го виждал същия този образ да се предпазва с възглавница от налитаща му и избесняла за секс ковра, и в това време да крещи - Няма ли кой да я нaeбe тази, беее...... Мамка ви и педалете, що трябва аз точно да я мандръсам....

Link to comment
Share on other sites

СЕО-то на Юнайтед (некъв Муньоз) е баси и абсолютния идиот. Направо ги съсипаха от бъзици и подигравки. Ей това също е уникално попадение, защото се бъзика едновременно с Пепси и идотската им реклама, плюс разбира се уникалния провал на Юнайтед, като всичко това е базирано на темата с не по-малко уникалната издънка на тазгодишните Оскари. :lol:

 

 

united_oscars.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм видял група, която да не ебава Юнайтед. Цял ден.

Направо не ми го побира акъла в главата как СЕО-то може да реагира по този малоумен начин. Сигурно живее в някаква пещера без достъп до интернет и без никаква идея как подобна издънка може да се разнесе вирулентно за отрицателно време. Ако имаше награда Дарвин за СЕО-та, този я печели безапеационно! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз знам за боя, бъзиците, но какво е направил самия шеф?

След първоначалната поява на клипа в мрежата, въпросния Муньос излезе с "гениалния" ход, че подкрепя и стои зад действията на служителите си, което веднага идва да покаже, че става въпрос за някакви вътрешни фирмени политики. Точно след неговото идиотско изказване започнаха повсеместните атаки от всички посоки, както и далеч по-важното - разпродажбата на акциите на холдинга. Муньоса в последствие почна да вади някакви половинчати извинения, но вече беше твърде късно за каквото и да било. Първата реакция в подобни случаи е най-важната и най-критичната. След това вече никой не ти обръща внимание за нищо и Муньоса ще разбере тази елементарна истина по трудния и болезнен начин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Проблема на големите корпорации е Интернет и социалните мрежи. Как им дойде на акъла да го направят? Ако тоя доктор е хитър, трябва да вземе няколко милиона - над 5 задължително.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...