Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Споделено днес от мой съученик, лекар дерматолог, работещ в момента в северна Англия:

 

Ще умра... От аптеката ми връщат рецепта, че не съм направил тест за бременност на една 72 г. Жена.... АААА
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тва е дребна работа в сравнение с нещата, скоито се сблъсквам... Наскоро блокирах една, която се изживява като фея или сирена - тя се има за такава... Обясняваше как има ХААРП в Турция и затова ила нощната градушка, невиждана никога. Отделно самолетите пръскали, че ХААРП да може да регулира климата. Яд ме е, че не неправих скрийнове преди да я блокирам тая психоПАТКА

Link to comment
Share on other sites

НЯКОЙ ВСЕ ОЩЕ ИМА ЛИ СЪМНЕНИЯ ЗА КАКЪВ ТОТАЛЕН INBRED МАЛОУМЕН ДЕБИЛ СТАВА ВЪПРОС?

 

 

giphy.gif

Въпрос с повишена трудност. Кой е по - големият дебил, този който участва в монтиран клип или този който вярва на всичко което види в интернет и даже го разпространява като истина?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Забавно е като картинките, в които трябва да откриете десетте разлики. И тука са някъде къмто десет, най-малко, и съм сигурен, че нарочно е направено така, че иначе ще ги гонят до дупка като създателите на перфектни фалшиви пари :)

Link to comment
Share on other sites

Цял ден обикаля без опровержение, а аз никак не бих се изненадал от подобна проява на дебила. Именно защото изобщо не би ме изненадал тъпака с подобен жест не съм си правил труда да проверявам дали е истинско. 

Иначе шапки долу за злите гении - трябва да се дават Оскари за тия работи!

Link to comment
Share on other sites

Цял ден обикаля без опровержение, а аз никак не бих се изненадал от подобна проява на дебила. Именно защото изобщо не би ме изненадал тъпака с подобен жест не съм си правил труда да проверявам дали е истинско.

Къде точно обикаля? В нито един сериозен сайт го няма. Единствено в такива с "алтернативни факти" го има.

Link to comment
Share on other sites

Къде точно обикаля? В нито един сериозен сайт го няма. Единствено в такива с "алтернативни факти" го има.

 

Целият ФБ обиколи.

 

Между другото да поясня откъде тръгва цялата работа - неколкократно са заснети гафове с Мелания, а именно отказва да го хване дебила за ръка, като в един от случаите направо го приплясква: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_VuoWYmTdSg

 

Естествено Джими Фалън не закъснява и секунда (но с доста калпав монтаж):

 

https://www.youtube.com/watch?v=nnSFihCCjoU

 

=========================

 

Остава да разберем кой е автор на така перфектно изпипания гиф, който предвид и предостатъчната кретения на Перчема не създаде и грам съмнение у мен и да му връчим наградата!

Link to comment
Share on other sites

Много се кефя на тазгодишните абитуриенти, да са живи и здрави и попътен вятър... Обаче сега гледах клипче, в което две момчета обясняват как са си объркали хотела. Показват покани за Марица, но казват, че са пред някакъв друг хотел /Санкт Петербург/ и се надяват да ги приемат там. Много искрени бяха, много се смях.

Още веднъж да са живи и здрави и дано не правят подобни грешки :grin:

Link to comment
Share on other sites

Целият ФБ обиколи.

 

Остава да разберем кой е автор на така перфектно изпипания гиф, който предвид и предостатъчната кретения на Перчема не създаде и грам съмнение у мен и да му връчим наградата!

Това, че е обиколило сурат тефтера нищо не значи. Най - малкото пък, че е истина.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Kimmel_Live!

Тези са авторите на клипа.

Link to comment
Share on other sites

Много се кефя на тазгодишните абитуриенти, да са живи и здрави и попътен вятър... Обаче сега гледах клипче, в което две момчета обясняват как са си объркали хотела. Показват покани за Марица, но казват, че са пред някакъв друг хотел /Санкт Петербург/ и се надяват да ги приемат там. Много искрени бяха, много се смях.

Още веднъж да са живи и здрави и дано не правят подобни грешки :grin:

Мда,готино е-Жоро Визиото най-сетне си намери призванието.да снима абитуриентски балове.На финала момъка,който беше запитан-"Ще се жените ли?" отговори с "Не",но можеше да бъде по-находчив с едно допълнение-"Само ще се обичаме" :grin:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Тук трябваше да покажа как изглежда пияна шведска свиня - майка, след като се е опитала да разбие стъклена стена с бар стол.

Отново не бях готов с телефона, мамка му :lol:

 

П.п. Посиняващото мораво и обърнатите джуки някак много добре се вписваха в цялостното и излъчване...

Link to comment
Share on other sites

Обърнатите джуки и се случиха заради отскочилия на обратно стол. А моравото и дойде, докато управителят на заведението учтиво се поинтересува дали ъъ... дамата... е ол райт :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Едно умря и задръсти пристигащите, та го тикаха, това се ЗАПАЛИЛО...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Не ходете с тия насрани, потрошени БМВ бараки бе, деца. Дори Лада ще ви закара безаварийно до кръчмата!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...