Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Една весела история от вчера (не толкова за мен). :grin:

 

Преди време покрай бомбардирането с реклами във ФБ попаднах на много интересно нещо и впоследствие намерих оферта, на която не можах да откажа... Между другото разни китайски мошеници правят луди пари от откровени измами, но това е друга тема. Та поръчвам си го аз, наскоро пристигна. Говоря за това чудо:

https://www.youtube.com/watch?v=USIe6VnGxBQ

 

Между другото всички, които имате деца - страхотно нещо е, аз самия не спирам да си играя с него. Голямо шоу е да се балансира - дори парче с размер на лещено зърно от баласта е решаващо. 

 

Та както виждате първа стъпка е да се зареди с хелий. Та взимам аз балона и отивам не къде да е, а в мола, където има щанд за балони и зареждат. Защо в мола - ами защото ми беше по път, отивайки към вилата. И тъй като бях тръгнал с цел да пусна водата и да подменя разни изгризани от плъх канални тръби, съм се спретнал в работния екип като див селянин и гащат петел с един торбест ХанцуНг и т.н. - абе работни дрехи. Никаква работа нямам в мола в тоя вид, но си викам - влизам и излизам, не е фатално. Пък и е понеделник... Явно това не е от значение в мола - все има хора. Та отивам аз на щанда, балонът се оказва огромен, но вече няма заден и момичето надува. Цената на газа отиде на 18 лева. Дотук пак добре горе долу. Връзва тя Немо с една сиджимка и аз усмихнат тръгвам да си ходя, оглеждан от хората с тая огромна риба до мене. Стигам аз до входната врата, автоматът отваря и .... едно зверско течение отвън ме блъска, на секундата под напора на вятъра сиджимката се къса и Немо се озовава на тавана на мола. Погледа ми в тоя момент трябва да е бил за снимка. Цирк Добрич. Смутено се връщам при момичето и моля за помощ. Тя уж имала номер по въпроса, който се състоеше в слагане на тиксо на друг хелиев балон и евентуално примъквание на изтървания. Да ама не - балончето й нямаше никакъв шанс срещу огромния Немо, който буквално дърпа нагоре. Резила се очертава тотален. Аз вече псувам мащабно и цветисто наум, правя сметки как горя с парите за балона И за десерт и за хелия... Хората гледат цирк и всеки се подсмихва. Решаваме да търся охраната. В работното екипче - още един фул тегел през целия мол, щото охраната се оказа в другия край. Човекът се позасмя като му казах какво става, но ме прати обратно да чакам колега, който той извика. Така. Още 10 минути въртяне под балона с поглед на бит педераст... И в споменатото работно екипче. Имам чувството, че в понеделник всички коври на Пловдив бяха решили да дойдат в мола... В неделята нямаше толкова коври... Пристига човека, любезен, естествено и той едвам се сдържа да не се засмее, но помага - отива да викне поддръжката. Още 10-на минути гащатият петел обикаля под балона баш на вратата и весели пътническия поток... Накрая иде една голяма стълба, охраната - височък младеж - се качи и свали непослушния Немо... Между другото безкрайно съм благодарен на персонала, който така любезно ми помогна в тая нелепа ситуация. Благодарих на хората, грабнах балона и на бегом към колата... Та това влизане и излизане от мола в работното екипче от селски тип с различни петна от строителни химии и прочее се оказа повече от половин час висене баш на входната врата... :moon:     

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...