Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти не си наясно - днес вече "неангличани" = "чистокръвни англичани". :P ...той и затова Пешо го помести тук, а не в другия раздел. ;)

Link to comment
Share on other sites

За феновете на английското първенство - всички положения бяха изпълнени от неангличани.

Това какво значение има? Там са такава манджа с грозде, че освен такива като Рууни, другите всички са мелези с емигранти!

 

 

ХУБАВОТО НА НАШИТЕ ЦИГАНИ Е, ЧЕ ПРЕКАЛЕНО ГИ МЪРЗИ, ЗА ДА СА ТЕРОРИСТИ!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Явно липсата на родителски инстинкти ми пречи да ме тригерне това видео :)

 

Ако на тая възраст имаш липса на подобни инстинкти поне в наченка, то е възможно да клониш към обезсмисляне на съществуването ти... 

Link to comment
Share on other sites

Адам Ла Ла Ленд.....  :bowdown:  :lol:  Има и други:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FxOcqZlnsIQ

 

Иначе, Пешо, айде да се съберем за едно ритуално гътване, че без родителски инстинкти закъде сме. Как не ни е срам, че ощетяваме останалите с това, че им дишаме родителския въздух.

Link to comment
Share on other sites

Ако на тая възраст имаш липса на подобни инстинкти поне в наченка, то е възможно да клониш към обезсмисляне на съществуването ти... 

 

 

Явно липсата на родителски инстинкти ми пречи да ме тригерне това видео :)

 

 

Иначе, Пешо, айде да се съберем за едно ритуално гътване, че без родителски инстинкти закъде сме. Как не ни е срам, че ощетяваме останалите с това, че им дишаме родителския въздух.

 

И на мен ми липсва. Пишете ме към групата.

Link to comment
Share on other sites

Живеем в привидно свободен свят, но ми е много интересно какво мислят вашите родители по тия въпроси...  :laughing:

 

Ангеле - значи нищо не си разбрал от ARRIVAL. Tо няма и как де, предвид фактическата обстановка  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Живеем в привидно свободен свят, но ми е много интересно какво мислят вашите родители по тия въпроси...  :laughing:

 

Ангеле - значи нищо не си разбрал от ARRIVAL. Tо няма и как де, предвид фактическата обстановка  :moon:

 

О, да. Защото ARRIVAL беше филм изцяло въртящ се около родителския инстинкт.

Май ти нищо не си разбрал.

Link to comment
Share on other sites

То и моят вече порасна и си хвана живота, та и моят родителски инстинкт нещо се позагуби - ай' пишете ме и мене в групичката, че поне да спретнем един белот. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

О, да. Защото ARRIVAL беше филм изцяло въртящ се около родителския инстинкт.

Май ти нищо не си разбрал.

 

Тихо, тихо... Шшшшт

 

То и моят вече порасна и си хвана живота, та и моят родителски инстинкт нещо се позагуби - ай' пишете ме и мене в групичката, че поне да спретнем един белот. :laughing1:

 

Ти имаш син бе, мисир! Тия пикаят на шумка да им тропа! И вероятно така и ще останат... 

 

Тука отиваме на разправия за смисъла на живота, заеби.. 

Link to comment
Share on other sites

Видене, Видене. Сцените с детето са със съвсем различна цел от това да са основа на филма.

 

Тука отиваме на разправия за смисъла на живота, заеби.. 

 

Ако започнеш да ни поучаваш за смисъла на живота, то значи ти напълно си го пропуснал.

Link to comment
Share on other sites

Видене, Видене. Сцените с детето са със съвсем различна цел от това да са основа на филма.

 

 

Ако започнеш да ни поучаваш за смисъла на живота, то значи ти напълно си го пропуснал.

 

Смешен ставаш - баш на място в темата. Последен път те съветвам - тихо. Не говорим за чорапи и китки на ревера. 

Link to comment
Share on other sites

Смешен ставаш - баш на място в темата. Последен път те съветвам - тихо. Не говорим за чорапи и китки на ревера. 

 

Не. Ти ставаш смешен с поредните си "аргументирани" коментари и обвинения.

Ако имаш да кажеш нещо, за да се породи дискусия - давай. Ако не - иди пий една бира.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ти гледаш ли в коя тема сме??? В случая нямам нужда от аргументи - никакви. Фактическата ситуация е аргумент. Сега помисли с коя китка ще си довечера в чалгата. 

Link to comment
Share on other sites

WTF :D:D

Какви родителски инстинкти са необходими за да се посмееш на две бебета които си правят каквото им хрумне, че и си обсъждат нещо на моменти :D 

Link to comment
Share on other sites

Ти гледаш ли в коя тема сме??? В случая нямам нужда от аргументи - никакви. Фактическата ситуация е аргумент. Сега помисли с коя китка ще си довечера в чалгата. 

 

Аз, за разлика от теб, не забравям в коя тема пиша.

А и ти започна с офтопика, така че е доста лицемерно да ми правиш забележка.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...