Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

Just now, w00x said:

Значи както и предполагах. Типично по своему си готов да гарантираш за нещо по пътя на логиката си.
Ами аз рефрешвах и двете неща (сайт и приложение) едновременно, като всяка година, между другото.

Тази година, за разлика от предните, приложението и сайта тръгнаха едновременно. До секундата.
Просто докато се отвориш страницата, идеш до телевизорите и намериш точно този - хората са го изкупили.

 


Той излиза директно на първата страница, младежо, директно първи беше. Ако приложението е тръгнало в 7.07 като сайта, което е възможно - няма никакъв начин да ми обясниш как за няма няколко секунди свършиха. Аз ВЕДНАГА кликнах и го вкарах в кошницата си - ВЕДНАГА!!! И в кошницата ми светна не е наличен с оранжевия знак. Ако ми кажеш как става тая - добре.

Относно други оферти - на мен точно тази ми пасваше на всичко. Не става въпрос нито за пари, нито за екстри - точно това ми трябваше

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз си мислех дали ограниченото количество от артикулите на ниска цена е едно за всичките им сайтове в различните държави. И примерно в 7:00 точно е тръгнало в Румъния, онези да са купили за нула време телевизорите и после след няколко минути като е тръгнало в България да е нямало бройки. 

Някой знае ли защо изобщо вечерта спират сайта. Гледах и в еДигитал - и там казваха, че за няколко часа преди старта на кампанията ще спират сайта.

Link to comment
Share on other sites

Телевизорище наистина бяха малко - ако не се лъжа 150 или 200, не запомних. Ясно беше, че ще е лудница там и затова чаках на секундата. Не ми се вярва да е за всички, защото Румъния е колкото 4 Българии и нагоре...

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Той излиза директно на първата страница, младежо, директно първи беше. Ако приложението е тръгнало в 7.07 като сайта, което е възможно - няма никакъв начин да ми обясниш как за няма няколко секунди свършиха. Аз ВЕДНАГА кликнах и го вкарах в кошницата си - ВЕДНАГА!!! И в кошницата ми светна не е наличен с оранжевия знак. Ако ми кажеш как става тая - добре.

Относно други оферти - на мен точно тази ми пасваше на всичко. Не става въпрос нито за пари, нито за екстри - точно това ми трябваше

 

Тия работи съм ги слушал за 2 артикула, които лично съм си купувал от тях.

Има си похвати и търсенето на офертата на заглавната страница след старта на кампанията - не е най-бързият от тях.
Да не говорим, че кампанията всеки път е една и съща, та нищо не пречи на някой да направи ботове. При покупка няма проверка дали си бот или не. Нареждаш ги с различни акаунти и купуват това, което си решиш.

 

Като ти пасва точно на всичко и точно това ти трябва, просто отиди в магазина и си го купи.

 

Just now, sheep said:

Аз си мислех дали ограниченото количество от артикулите на ниска цена е едно за всичките им сайтове в различните държави. И примерно в 7:00 точно е тръгнало в Румъния, онези да са купили за нула време телевизорите и после след няколко минути като е тръгнало в България да е нямало бройки. 

Някой знае ли защо изобщо вечерта спират сайта. Гледах и в еДигитал - и там казваха, че за няколко часа преди старта на кампанията ще спират сайта.

 

Кампанията в Румъния е друга.

Миналата година беше на предната дата, преди официалния черен петък и преди този в България.

Сигурно затова са преместили и Българския тази година.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:


Няма по-голямо лайно от кожата! ЛЯтото лепне по гъза - напрактика гол връз кожа е no comment! Пълна помиярщина е във всяко едно отношение - ама във ВСЯКО! От 15 години имам тая гарнитура, от 10 спя на нея (добре че си направих къстъм чаршафи) и МНОГО добре знам. Боклука нито диша, нито има тази мекота, абе какво изобщо да говоря - БОКЛУК! Отделно поддръжка и чистене - кошмар. Същото е мнението ми и за в кола - никога ама никога. За якенце става. Дотам

Странно мнение,аз пък за нищо друго освен кожа не искам да чуя...и в колата и в къщи.За яке че и за цял мото екип кожата е без аналог.Правилната кожа де  :-)

Woox тоя телевизор се пробвах да го взема,не че ми трябва особено ама цената наистина беше добра,обаче бързо "свършиха".Според мен някои оферти си бяха откровенно измама,да свършат секунди след пускането на сайта.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, HEMO said:

Странно мнение,аз пък за нищо друго освен кожа не искам да чуя...и в колата и в къщи.За яке че и за цял мото екип кожата е без аналог.Правилната кожа де  :-)


Кажи ми само какво общо има мото екипа с холовата гарнитура. :laughing1:

Некои леки ФАКТИ за кожата - лятото се потиш като свиня и се лепиш за нея, зимата е като ледена тенекия докато не я затоплиш и пак се залепиш за нея. Силно податлива на замърсяване, изгаряне, нараняване. Изисква специална поддръжка със специални препарати. И това на определени къси интервали. Един вид не е приятно ако нямаш прислуга. 

Да ти снимам ли на какво мяза диван CHEERS 2005 в момента? И то без да съм играл хоро на него. Дискомфорта тип все едно спя на найлон го оставям настрана. Ей така да го видиш на какво прилича моето място. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, RaptoR said:

 

 

Мисире чоглав, ти вместо да ми се правиш на остроумен, което вече нещо не ти се удава никак

Можеш ли да ме пипнеш по скротума, ама нежно?

 

П.п Но преди това си затопли ръцете с грейка и задължително ги измий и намажи с крем!

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, gado said:

Можеш ли да ме пипнеш по скротума, ама нежно?

 

П.п Но преди това си затопли ръцете с грейка и задължително ги измий и намажи с крем!


Знам че го желаеш, но не виждам начин да се случи... 

Link to comment
Share on other sites

Аз също рефрешвах приложението на телефона и сайта на лаптопа . Та пъ телефона успях да си взема тв-то за 600 , но уж по същото време сайта на лаптопа не беше отворен . Та като успях да влезна , пробвах да взема втори , но беше свършил вече . Поне на мен ми се стори , че приложението отвори сякаш по рано .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
11 minutes ago, plameni said:

 

При толкоз подготовка, силно се съмнявам, че отнесеш само един монитор :lol:


Всичко е вятър и мъгла - признавам ги обаче за рибари! 

------------------------------------------

А па е те тая наглост няма думи да се опише 

https://www.ozone.bg/product/sportna-kamera-sandberg-actioncam-4k/

Това струва от 13 до 29 долАра с пълни екстри и дистанционно. И разбира се безплатна доставка... 

Link to comment
Share on other sites

Сега си мисля, аз съм идеално позициониран да обера всички интересни неща от Емаг-а ей така докато си пия ракията, заради 10-те часа разлика. :lol:

 

ПП. Тия от Емаг са плеснали един надпис "Започваме рано сутринта!". WTF's that even mean? :laughing1:

 

ПП2. В 6 часа българско време, смениха надписа на "Остана още малко! Black Friday започва съвсем скоро!". А аз все още си пия ракията. :lol:

Link to comment
Share on other sites

В 7 сутринта започва, така че не си с никаква преднина! :D  

 

Вижте и на edigital.bg кампанията. По принцип цените им са най-ниски целогодишно.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, w00x said:

В 7 сутринта започва, така че не си с никаква преднина! :D  

 

На сайта им никъде не пише, че почват в 7. Вече си изпих ракията и в момента съм на аржентински малбек. :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 мина и още си седи, че започват скоро. То едва ли ще купя нещо, че съм набелязал разни неща, но за сега не виждам да са на "оферта". Дори вчера гледах в няколко магазина, които от вчера уж имат промоции, лаптопа който купих преди месец и половина е дори със 150 лв. по-скъп в добрия случай...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Виден удари кьоравото. Единия монитор дето го гледаше е 699лв, а ДЕЛЛ-а е 650! Бахти промоцията.

И тоя ОЛЕД за 1700лв 55" беше много добра оферта, но се разпродаде. Жалко, че не си търся телевизор иначе щеше да е мой!

Link to comment
Share on other sites

Много добре. За един приятел взех Dell-а аз. Много добри цени. Жалко, че няма къде да го сложа и няма какво да правя стария! Най-вече второто.

Link to comment
Share on other sites

Аре, замина. И аз отнесох един Делл пък ..... квот, такоа. В близките една, две години мога да го продам с минимална загуба ако размисля.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...