Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

Хуу де, през сайта им какво излиза като статус? Последното, с което се сблъсках и чаках, беше с Евротъп и се оказа, че колата им била счупена и нямали разнос... Та ходих до офиса да си го взема...

Но въпросът е както ти пише като статус...

 

Излиза един К$Р!!! Виж снимката по-назад. Утре мамичката им ще разкатая! Добре е че поне бабута го има отново промо, но с 20 лева отгоре. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ситуацията е така от началото до днес

 

9NgYusd.jpg

 

В тоя пакет имаше и заваръчна маска, която дойде преди две седмици. Оттам и разликата в дължимата цена.  

 

Ситуацията вече изглежда точно така

 

LL3a5wp.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Странно излиза при теб. При мен си виждам поръчката, плюс възможност за проверка на процеса на доставка, включително виждам и с кой куриер ще дойде.

Еми утре ги подпукай и ги питай, да не би да е изпратена и при някой куриер да отлежава. Те са идиоти до един. Тая година всички така се осраха, че не беше истина - Еконт, Спиди, Рапидо, Евротъп и прочее кретени. Еконт са тотално неадекватни вече над месец. Вчера мой клиент си чака пратка в София и ми праща снимка. Пред офиса поне 50 човека бяха, опашки като едно време, за истинските кренвирши. Направо цирк. Офисът голям, те не могат да се оправят. Изобщо за нищо не стават, дори Еконт вече. Гола вода са. Да вдигат цените ги бива, но после да покрият минимални критерии - заеби. Измислени опаковки, нам к'во си, но за друго не стават.

 

Тъй, Видене, чакам си ракията, ако помниш...

Link to comment
Share on other sites

 

Тъй, Видене, чакам си ракията, ако помниш...

 

То да е само ракия... Май ще свърши тия дни ама имам Руски стандарт и 12-ка... Утре що не дойдеш направо тука хахахах

Link to comment
Share on other sites

Ще цитирам една колосална народна мъдрост от първомайския регион (нашия), която е съсипала милиони планове:

"Къва жа е тая бърза работа, дет ни моим га свърши след анна ниделя?!" 

Link to comment
Share on other sites

Така - говорихме сега с Бояна... Тя усети пушека, който излиза от ушите ми и пяната, която се образува в устата ми, но бе изключително внимателна да не настъпва котето допълнително. Бояна ми обясни, че поради претовареност и заетост на куриерите, поръчката ми не е тръгнала (31 дек. WTF?!?!?), НО - правата ми са запазени и продуктите ми са резервирани. Един вид ако съм търпелив ще си получа всичко в някакво необозримо бъдеще. Да видим... 

Link to comment
Share on other sites

Мълчаха 10сек. и казаха:"Какво да направим с бойлера тогава?!", на което им казах да си го чукат в главата и им затворих.

 

И ти по моя път :)

Преди 2 години купих хладилник за дъщерята и трябваше да го доставят в апартамента и в София. Кой мислиш беше доставчика? Моите любимци от Спиди. Цял ден звъня на националния им телефон и не мога да се свържа. Накрая, след няколко часа успях! И овцата ми казва: Ми не знам кога ще го доставят, нашия работен ден приключва в 17.00. Дотогава трябва да са го закарали. Питам за телефона на куриера - не знаели в кой куриер бил, щото не виждали разпределението от системата им. Теглих и една и затворих. В 18.15 ми звънят: след 30 минути били на адреса. Хубаво. Казах на дъщерята да им отвори вратата на входа и да се качва в апартамента. А, те да го качват до вратата, както е уговорено. И и казах нищо да не подписва а да ми звънне. Звъни ми тя по някое време - искали да разпише и да си тръгват. Казах им да даде телефона на някой от дваминцата и само казах с равен глас на пъпеша отсреща:

Виж ся пич, вашето работно време е до 17, нали? Ми, по принцип - да, отговаря пъпеша. И нашето е дотолкова. Сега вече сме в овъртайм. Дигайте си хладилника и беж в офиса. След няколко секундна пауза пъпеша казва: Ама ние сме го качили до вратата. Ще го свалите така, както сте го качили. И му затворих.

От емаг обаче са пичове! Обадиха се на другия ден, обясних им как са ме разиграли като маймуна и ми пратиха хладилника с Еконт. Всичко за тяхна сметка.

 

На 29-ти си взех едно нещо от Амазон, със стандартна безплатна доставка. Трябваше да ми го доставят на 3-4 януари. Днес към 11 ми идва имейл: доставено!

И там има Коледа, Нова година и ала-бала.

Просто българите сме големи мизерабли. Без изключение!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не виждам повод за радост.Отбелязано е,че е регистрирана,а дори не е изпратена.И се дава времето за доставка,което не ми се вижда много реално като се вземе предвид,че 12-и е утре.

Link to comment
Share on other sites

И говорим за ЕКОНТ ако забелязвате. До вчера тази поръчка блееше с петте си продукта. Сега батутът е на път, което е най-важно. Цената е на 50% надолу. Ако дойде и 6тб диска с огромната отстъпка другото каквото ще да става  :bgrin: 

Но като гледам Бояна няма да ме излъже май. Добре че не бързам за никъде 

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е интересно дали се променя в реално време тази линия на поръчката или има известно забавяне.Ако отразява незабавно движение евала на софтуера и системата им :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е интересно дали се променя в реално време тази линия на поръчката или има известно забавяне.Ако отразява незабавно движение евала на софтуера и системата им :)

 

Отразява топлия дедов чимшир. Ако е един продукт - да. Но в случая са 6. Маската дойде първа още след дни. Гледай кога тръгва батута. Остават още 4 неща. Статусът на ОБЩАТА поръчка не помръдва. Стои си регистрирана и дотам.

 

Ако е един продукт поръчката обаче - всичко се следи реално. 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да не разкажа какво се случва днес... ЕМАГ са определено тежки дебили и действително, другари, никога не поръчвайте няколко неща в една поръчка. Всеки продукт отделно! Оттук нататък това ми е обеца на ухото...

 

Вчера както видяхте се израдвах, че идва най-после батута. Понеже имах цял ден задачи реших, че няма да тегля пари - все ще спастря 200 лева за него. Къмто вечерта обаче, малко преди 8, когато грам не мога да отреагирам, получавам СМС, че идва поръчка от ЕКОНТ за 260 лева... Ще стигне между 12-ти и 14-ти както беше писано в началото... Викам си може би и едното ЛЕГО идва, хайде ще спастря още 60 лева... Преди 20-на минути ми звъни куриер на ЕКОНТ. Младежът казва, че е близо и пристига... Питам аз както съм сънен - колко пари е доставката? Отговор - 410 лева! Туш, шах с пешка... Питам го какво толкова носи - казва три неща. Обяснявам, че ще се обадя след 2-3 мин да видя дали мога да събера 410 лева в точно тоя момент... Добре че ни седят коледните подаръци неотворени, та ги събрах някак... Дотук циркът е пълен, а аз по никакъв начин не мога да куплирам батута с нищо друго от поръчката, така щото да излезнат 410 лева... Слизам след минути и какво да видя - младжът ми носи двете легота и ... хард диска!!! Батут ЙОК! Тотално строшаване на чинела! На мен вече ми стана смешно, особено като му видях погледа, след като му казах, че тия неща са от черния петък. Той самият се плесна по челото и не вярваше какво се случва. Посмяхме се. На изпроводяк му казвам, че ако вземе след някой час да ми се обади някой негов колега с батута - пари нЕМа. Той ме успокои, че ако е имало батут е щял да бъде у него. Прибирам се, рефрешвам си поръчката и какво да видя - батута си стои на позиция "изпратен", покрай него вече и компресора, а диска и леготата са на предпоследна стъпка "в процес на доставка". Смях... 

Та накратко - НИКОГА не правете пакетна поръчка като мене. Винаги всеки продукт на отделна, че да ви е мир на главата...   :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Добре че си ставам между 4 и 5 да пикая... :laughing1:

Уж въздръжки и задръжки щяха да са тая година и пак съм набелязал 8 неща за близо бон и половина... Ама 55-ца та на LG за 600 лева просто не мога да я откажа... За спалнята идЯлка... 

Link to comment
Share on other sites

Шибани, долни копелета!!! Сайта заработи в 7.07 и телевизoрите ми ги даде разпродадени... Нека да позная - първо са го пуснали по телефоните ШИБАНЯЦИ!

Така и не намирам къде е тенджерата под налягане...  

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Да, да - купих я вече - много "умно" са я завряли... Ама как псувам за телевизора в момента не е истина!!! :angry1

 

Link to comment
Share on other sites

Е, те от оня ден гърмят за приложението... Що не го инстална. Аз ся нищо няма да купувам, но бих взел два такива и да разкарам едни стари LG-та.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...