Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

1 hour ago, Godfather said:

То ресторанта хубаво е топ, ама я обяснете на чуждоземеца какво трябва да означава "вечеря на тъмно"? :lol: :rofl:

Тъмно е, което ти обостря останалите сетива и така усещаш храната по-добре :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minutes ago, kotora said:

Тъмно е, което ти обостря останалите сетива и така усещаш храната по-добре :) 

:Facepalm: Тва трябва да е поредната уникална глупост. Значи в тъмното могат да ти сложат нещо изглеждащо като купчина лайна, но ако на вкус са го докарали, ще става за превъзнасяне. :lol:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Godfather said:

:Facepalm: Тва трябва да е поредната уникална глупост. Значи в тъмното могат да ти сложат нещо изглеждащо като купчина лайна, но ако на вкус са го докарали, ще става за превъзнасяне. :lol:

Абе за да е на първо място надали слагат лайна :) 

 

 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotora said:

Абе за да е на първо място надали слагат лайна :) 

То оставаше и да слагат. Ама плейтинга на едно ястие е не по-малко важно от вкуса му, когато говорим за висша кухня. Как ще гледаш в тъмното какво точно ти поднасят? Визуалното възприемане на майсторски приготвено ястие е не по-малко важно от вкуса му. Това е изключително силно застъпено във всички топ-кухни в света. И не, на мен не ми трябва тъмнина за да си изострям вкусовите рецептори, това е уникална маркетингова глупост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Godfather said:

:Facepalm: Тва трябва да е поредната уникална глупост. Значи в тъмното могат да ти сложат нещо изглеждащо като купчина лайна, но ако на вкус са го докарали, ще става за превъзнасяне. :lol:

https://www.tenebris.bg/

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Godfather said:

А, това вече е по-разбираемо. Като "социален експеримент" все пак е приемливо и е ясно, че няма претенцията да е за всеки.

Не е. Големият проблем е с резервациите. Най - ранната дата е за 30 декември... Когато си идваш, трябва да направиш резервацията от Канада.

Link to comment
Share on other sites

Тази година от емаг са доста организирани. Нещата, поръчани в петък, вече дойдоха с някаква фирма Sameday. Четох, че още вчера разни хора са си получили покупките от BF. Impressive.

Link to comment
Share on other sites

Аз както винаги ще чакам 2 седмици. Може би ако бях оставил евтиния монитор Филипс щеше да дойде, че бяха пуснали фактури, ала бала, но иначе винаги си чакам.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sothbiss said:

Тази година от емаг са доста организирани. Нещата, поръчани в петък, вече дойдоха с някаква фирма Sameday. Четох, че още вчера разни хора са си получили покупките от BF. Impressive.

Ако се предлага от някой магазин може доставката да е от тях. Аз като поръчах керхер-а видях, че го доставят тези, които го предлагат. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sothbiss said:

Тази година от емаг са доста организирани. Нещата, поръчани в петък, вече дойдоха с някаква фирма Sameday. Четох, че още вчера разни хора са си получили покупките от BF. Impressive.


Не знам кви ги вършат, но в събота получих една пратка! И в неделя още една! Викам бе вие верно ли в неделя - да, господине... 

Link to comment
Share on other sites

Аз по-напред в темата миналата година писах, че ми звъняха в неделя, явно и тая година е така.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jozo said:

Аз по-напред в темата миналата година писах, че ми звъняха в неделя, явно и тая година е така.


Еи мани, ми чувам, че Емаг собствена куриерска дирма спретнали... Ма нещо не сработила като хората 

Link to comment
Share on other sites

Преди месец и нещо единия колега беше поръчал гуми за колата, дойде някаква мадама от напълно безизвестна куриерска фирма, да не е била тяхната. Всички онлайн магазини взимат от 5 лв. нагоре за 1 брой гума, тея донесоха 4-те за 5 лв.

Link to comment
Share on other sites

Да, явно тая куриерска фирма дето не я знаех е Sameday. Те, щяли да ми донесат пратката утре.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...