Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

Нашия на спалнята е 50 санта висок с пружини - нема такав комфорт.. Турски е но уж някав реномиран... Аз нямам забележки.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз си взех 3 неща от емаг на черния петък . Едното беше от друга фирма продаваща в емаг , та това нещо дойде учудващо още в събота но двете неща предлагани от складовете на емаг , не са изпратени още . Май ще има повечко забавяне с поръчките и тази година .

Link to comment
Share on other sites

От миналия черен петък поръчка ми седи на регистрирана и така и не ми е изпратиха . Сега взех да се чудя дали няма да се получи същото и отново да не ми е изпратят без да кажат нищо .

Link to comment
Share on other sites

Е как така няма да ти я пратят?! Защо не се свърза с тях своевременно? :)

Аз до сега съм нямал проблеми.

Ами звънях около 10тина пъти , писах им още толкова и получавах все едно роботски номера . Иначе като съм поръчвал нещо съм нямал приблеми освен ако не е на черния петък . Сега чакам от тях една хлебоопекарна и ако не дойде ще ме е яд , защото тогава имаше и други хубави промоции на черния петък .
Link to comment
Share on other sites

Аз изобщо не смятам, че подобен ден си заслужава особено, освен ако ТЪРСИШ конкретни неща и/или много такива, които случайно да са намалени действително с доста.

Не намазах май, защото в сряда поръчах някакви неща, измежду които ssd и тошиба 3ТБ хдд, защото и очаквах в петък да се разпродаде всичко дори да е с 5 лв по-евтино, и не ми се чакаше после, и се оказа, че ssd-то е намалено с 15-20 лв в петък, и те се разпродали. ХДД-то не видях да е намален.

Днес чаках някаква сайбър уиик, но не видях грам намаление, а те по-скоро "намаленията" си продължиха от петъка както са си, та днес си поръчах една видеокарта, която предполагам дълго ще стои на 30-40 лв намалена.

Да не говорим, че от известно време следях цените поради още вървящия ъпгрейд на компа, и в петък цените бяха малко намалени от реалните преди това, а "зачертаните" (от които уж е намалението) бяха с няколко десетки лв над тия дето бяха 2 дни преди това :D .

Единствено в емаг гледах има добри намаления на някои неща, но като не търсех такива..., пък и с емаг нещо не искам да имам взимане/даване. Сигурно за неща, които струват хиляди лв си заслужава доста, но пак, трябва действително да имам нужда от нещо, за мен е тъпо само заради намаленията да се купуват неща, които или нямаш нужда, или имаш много малка такава. Вярно че и в чужбина се случва, но за мен лично това е "отдушник" за други проблеми.

Link to comment
Share on other sites

И ние успях да се сдобием с една сокоизтисквачка от Бош MES 3500, която беше намалена почти на половина :)

 

Препоръчвам ви да погледнете европейските сайтове на Амазон тъй като има доста продукти на сметка.

Link to comment
Share on other sites

За мен Амазон винаги са били много скъпи. Каквото и да съм погледнал - в Ибей е по-евтино... Затова предполагам днес един потрива ръце и подмина 100 милиарда... 

Link to comment
Share on other sites

Пристигнаха капсулите ARIEL и таблетките за миялната. Отново с Рапидо. Но и вчера и днес фактури не видОх. Момчето казва, че всичко трябва да получа по мейл - и гаранции, и фактури, но дотук не би. От ЕКОНТ все още хабер нямам, а там е баш стоката.  

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ще пиеш бира в Йегера ти за моя сметка, видяло се е...  :laughing:

 

Всичко без рутера ми е фактурирано, спокойствие едно усещам, бира сипвам си студена... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Стабилна мъдрост се наблюдава с тазгодишния черен петък - 5-ти е, аз още не съм получил първата си и най-голяма поръчка, включваща батута и компресора... Другите вече пристигнаха, макар направени по-късно. За шоу пристигна и заваръчната ми маска, която е част от голямата поръчка... Проследяване не мога да направя.

Спиди се насраха тотално - типично. Получавам съобщения на Вайбър (кой и къде каза, че сме длъжни да имаме Вайбър?!?!?) как ще получава пратка  Х до 13.30 на еди коя си дата и пратката идва след 2-3 дни - ТУШ! Куриерите "МЪДРО" се обаждат две минути преди да са ти на вратата сякаш в дома ти има караул да дежури за пратки... Спиди и Рапидо си подмятат пратки от Румъния през Русе къмто финални адресати - кашата е тотал. Момчето, което ми носи пратки ми заявява, че му е трети ден на работа, кълне дето се е хванал и ни "успокоява" как цялата система на Спиди е компот и блокаж от претоварване или каквото е там - каква изненада на черен петък да те претоварят... Междувременно дава една пратка и след 5 минути се връща да даде друга... Цялата седмица си комуникираме и го предупреждавам, че дори не знам колко точно са всичките ми пратки - да проверява списъка и запомни адреса и пак се самообърква. Въобще една чернопетъчна класика...  

Link to comment
Share on other sites

Имаш късмет , че са ти със Спиди а не Европът . Защото мойте ме викат из Пловдив да си ги взимам в офиса , че нямали куриери . А тези в склада им се моля дни наред да ми ги дадът ама просто не ги намират ... Вече ако видя , че Европът ми доставят нещо , го отказвам , защото нерви нямам за такива разправии .

Link to comment
Share on other sites

За вас не знам,ама аз поръчах предвидливо СЛЕД проклетия петък,и още ни вест ни кост от Емаг...май няма да повторя...Колкото до Спийди-имам познати там,на края на деня не помнят как се казват,единия направил над 150 стопа за деня.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Идват, но бавно. Вчера си получих двете микровълнови, онзи ден едни телефони, утре чакам фурна и още нещо, дето не запомних.

 

А Евротъп е най-сбърканата фирма, след D&D.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз си поръчах лежанка за коремни преси,която пристигна вчера точно по разписание. :)

Но голямото намаление  като 90 % беше при dice за аксесоари за мобилни устройства.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

За вас не знам,ама аз поръчах предвидливо СЛЕД проклетия петък,и още ни вест ни кост от Емаг...май няма да повторя...Колкото до Спийди-имам познати там,на края на деня не помнят как се казват,единия направил над 150 стопа за деня.

 

Предвидливо трябваше да поръчаш ПРЕДИ Петъка. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...