Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

Здравейте, искам да се възползвам от намаленията в Черен петък, но не знам от къде мога да си намеря не много скъп лаптоп, но с добри параметри. Нямам проблем и да бъде втора употреба. Давайте предложения за магазини или сайтове

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не разбирам въпросът ти нещо. :)
Отваряш сайтовете на магазините, които правят промоцията и започваш да разглеждаш и сравняваш.

 

emag, Technomarket, Technopolis, Ardes, ozone (най-вероятно) и т.н. Предполагам, че много сайтове и магазини ще участват тази година.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

В емаг има много далаверски телевизор.

55" LG за 850лв. Миналата година си купих, та не ми трябва тоя, защото просто няма какво да ги правя вече, но ако някой иска телевизор - да налазва. :)

 

http://s1.emagst.net/layout/bg/newsletter/2017_11_24_black_friday/

Link to comment
Share on other sites

Аз загледах сега заради тебе 65" за 1899 и се разбудих тука по тъмно да търся цени...

 

Бахти всички сайтове са затворени... В тоя идиотски Емаг може ли да се плати с наложен платеж? Мога ли да си го поръчам на фирма? Нужни ли са някакви регистрации? 

Link to comment
Share on other sites

Благодарим за поръчката, Виден Иванов!
eMAG Black Friday! Очакват те още хиляди избрани оферти!

 

Това го виждам вече твърде много пъти  :laughing: 

СПИРАМ!

============================

 

Давайте, че много неща изчезнаха ооще в първите минути!  :moon:

Link to comment
Share on other sites

За нищо. Със здраве да си го гледаш. :D

 

Аз купих само една ютия на майка ми и прах за пране, че друго не ми трябваше. :)

 

Има доста добри оферти тая година. Просто свършиха рано, рано сутринта, както всяка година.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

За нищо. Със здраве да си го гледаш. :D

 

Аз купих само една ютия на майка ми и прах за пране, че друго не ми трябваше. :)

 

Има доста добри оферти тая година. Просто свършиха рано, рано сутринта, както всяка година.

 

Покрай тебе тръгна всичко днес! Станах да пикая в 5.30 и като прочетох за ТВ и стана квато стана. Купих телевизора 65-ца, водоструйка Бош на брутална цена, Лего на детето, прах за пране ПАК заради Ангел, капсули за миална и за десерт СД Хама 64ГБ....

 

И току що Петко, който ми реши огромен проблем с лайна на Булсатком, Бог да го поживи, ме поля с вряла вода, че на тия дебили качеството на такъв телевизор е батал. Добре че не гледам телевизия....

Link to comment
Share on other sites

 

 

И току що Петко, който ми реши огромен проблем с лайна на Булсатком, Бог да го поживи, ме поля с вряла вода, че на тия дебили качеството на такъв телевизор е батал. Добре че не гледам телевизия....

 

А, сам ще се убедиш... Ся се замислих, че не ми трябва телевизор, ама щях да боцна една 65-ца, ей така, да си имам.

Ангел ако не е отказал поръчката, веднага го взимам! :grin:

 

Иии само за протокола, ти къде следиш Формула 1? По радиото? :laughing:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Покрай тебе тръгна всичко днес! Станах да пикая в 5.30 и като прочетох за ТВ и стана квато стана.

Станал да пикае и отворил компютъра. Мисир!:lol:

 

ПП. Аз пък си поръчах един Canon imageCLASS All-in-one Wireless Color Laser Printer (MF624CW Refurbished) за ... $44 (канадски). :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък за първа година не взех нищо в тоя петък, най-вече че сега се връщам от един концерт, за който вчера ми се обадиха, че трябва спешно да му направя програмата и като се почна...почти не спах, а днес само обикалях насам-натам и тоя петък наистина ми се видя черен. :ninja: ...и май добре, че стана така, защото със сигурност щях да се изкуша да купувам неща само заради далаверата и съвсем щях да остана без пари, понеже преди месец взех 2 хипер инвертора, които доста ме охарчиха... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...