Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

Just now, Lucky Luciano said:

Е, те от оня ден гърмят за приложението... Що не го инстална. Аз ся нищо няма да купувам, но бих взел два такива и да разкарам едни стари LG-та.


То свърши вече - при телевизорите всичко дето си струва зачезна, освен ако не те интересуват над 55" и вече с повече екстри в 4-те цифри... 

Аз пък побеснях за телевизора, НЕ спирам да псувам и да кълна всички румънци и шибаното им себе и си купих ТОВА. Баща ми го плати към 1400 в Технополис. Жестока машина!

Попипах и много добра месомелачка на Тефал 2200 вата за без пари...  

ЕДИТ: Като разкарваш старите - аз на село ми трябват хахахаха

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Lucky Luciano said:

Кой модел беше тоя ТВ, да го видя? 55-цата.


55UM7100PLB, 4K Ultra HD

Чек' че едва съмна, аз стигнах 2000 лева от въздържание хахахаха 

ЕДИТ: БАААХТИ ПРОКЪЛНАТ СЪМ!!!! Имало го е и в Техномаркет на същата цена  и там е свършил за минути... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dunc said:

Технополис ги гледам днес 10%, което е нищо. И въпреки това в София в Сердика Мол беше пълно. 

 

Както е "нищо" купих 3 телевизора LG 43" за под 450 лева. Баш нищо си е ако питаш мен.

Мажду другото се втрещих като видях ТОВА . НИКОГА няма да си купя въйдъска... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, minko_vm said:

според вас има ли такова нещо

предстои ми покупка на пералня  ,чакам го от доста време а то 10%

да чакам още или да купувам

 

Ами то мина вече почти. Не беше само 10% в eMag и имаше доста голям избор от перални. Все още има, но добрите оферти са изкупени.

Гледай докато е време.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, minko_vm said:

според вас има ли такова нещо

предстои ми покупка на пералня  ,чакам го от доста време а то 10%

да чакам още или да купувам

 

Окъснял си... По принцип ако няма да купуваш нещо сериозно хиляда лева и нагоре, аз лично бих си взел втора употреба. За до 400 лева можеш да си вземеш отлична машина. 

В Емаг почти всичко, което беше с големи отстъпки и имаше някакъв смисъл свърши още към обед. В Технополис не знам, аз оттам взех само телевизори... 

 

Поради някаква причина не мога да се спра да купувам и затова си сипвам ракийката и се махам от компютъра. От много въздържание със служебните покупки подминах май 4 бона... Доволен съм, като изключим това с телевизора, заради което още ги кълна като дявол.

Та да се знае - доказано и проверено - Емаг пуснаха сайта чак в 7.07 тази сутрин, което е отвратителна гнусотия. Ако ще се борите за първи минути и секунди - с мобилното им дебилско приложение, мама им долна мамалигарска!!! 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, RaptoR said:

Ама как псувам за телевизора в момента не е истина!!! :angry1

 

12 hours ago, RaptoR said:

Аз пък побеснях за телевизора, НЕ спирам да псувам и да кълна всички румънци и шибаното им себе...

 

Just now, RaptoR said:

Доволен съм, като изключим това с телевизора, заради което още ги кълна като дявол.

 

Видене, много ли щеше да се промени животът ти, ако го беше взел този телевизор?
Не ставай обезумял консуматор (а.к.а. американец).
Чак ти се чудя за какви тъпотии се нервираш...

Аз бях тръгнал тример за брада да си купувам пък в крайна сметка си поръчах нов лаптоп и стол за бюрото :)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sothbiss said:

 

 

 

Видене, много ли щеше да се промени животът ти, ако го беше взел този телевизор?
Не ставай обезумял консуматор (а.к.а. американец).
Чак ти се чудя за какви тъпотии се нервираш...

Аз бях тръгнал тример за брада да си купувам пък в крайна сметка си поръчах нов лаптоп и стол за бюрото :)

Виден си е Виден. На него всичко му е простено и прието, също както на децата. Та не ги питай тези питанки.

 

П.п. И ти ли си се повлякал по шибаната талибанска мода Ве, Пиле сакато!? Лично ще ти опърля четината с оксижена, докато си паля фаса ако те видя четинясал като мангал от шекеря!?

тва звачера обсъждахме с булката на какво ли ще мяза мангал, барнат във вталено сакенце, чарлстон панталонки и афро прическа, като се върне и тази мода.

Още повръщам по малко като се сетя какви нелепици бяха, докато се мъкнеха с пънкарски гребени и друсаха гюбеци в чалготечниците.

 

П.п. Пък после нека някой ме нарече расист, анти либераст и пропаднал, закостенял тип.... ТАКЪВ СЪМ ЕЙ!!!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

П.п. И ти ли си се повлякал по шибаната талибанска мода Ве, Пиле сакато!? Лично ще ти опърля четината с оксижена, докато си паля фаса ако те видя четинясал като мангал от шекеря!?

тва звачера обсъждахме с булката на какво ли ще мяза мангал, барнат във вталено сакенце, чарлстон панталонки и афро прическа, като се върне и тази мода.

Още повръщам по малко като се сетя какви нелепици бяха, докато се мъкнеха с пънкарски гребени и друсаха гюбеци в чалготечниците.

 

П.п. Пък после нека някой ме нарече расист, анти либераст и пропаднал, закостенял тип.... ТАКЪВ СЪМ ЕЙ!!!

:rofl::rofl::rofl:

Стига бре, не съм се повлякал по тази мода. Просто исках да си сменя машинката, която ползвам в момента, защото е от времето на годежа на Ботев, ама нищо не си харесах да го Е :(

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w00x said:

Тази година приложението и сайтът тръгнаха по едно и също време, за разлика от други години.

 

АБСОЛЮТНО невярно! Аз лично рефрешвах едно след друго сигурно над 500 пъти и сайта тръгна в 7.07! И тъй като в момента, в който светна - на секундата - телевизорите бяха продадени, т.е. явно мобилната шитня е тръгнала по-рано. Не виждам друго обяснение. Даже си спомням някой беше казал, че това го правят нарочно. 
Гледай сега пак да ми кажеш ти какво съм видял аз с очите си вчера. 

 

19 hours ago, Sothbiss said:

Видене, много ли щеше да се промени животът ти, ако го беше взел този телевизор?
Не ставай обезумял консуматор (а.к.а. американец).
Чак ти се чудя за какви тъпотии се нервираш...

 

Много, мойто момче, много. От 10 години спя на дивана в хола и взе малко да ми идва ташкън, при все че имам огромна спалня с матрак със сребро и не знам си кви меморита там... С тоя телевизор най-после щях да си устроя всичко в спалнята, да вкарам сегашния ТВ оттам в детската и един вид всичко да си дойде на мястото. Но какво и както да ти обяснявам няма как да го разбереш още. Ще дойде ден няма да задаваш такива въпроси, споко... 

Мисире чоглав, ти вместо да ми се правиш на остроумен, което вече нещо не ти се удава никак, мисли кога и как ще се съберем да пием вино и да дегустираме мезета. Края на месеца идва, щяхме някъде да ходим също така. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sothbiss said:

Ето ти тука едно Хитачи за 500 лева - 50 инча:

https://zora.bg/product/50hk5100-4k-uhd-smart

 

Ако не те притеснява, че не е топа на топа, го взимай и проблемът е решен. :)


Заеби, мина вече. Аз по едно време избеснЕх и за малко щях да купя нещо скъпо дори на инат, но сега ще паузираме за годината, че днес НАЙ-ПОСЛЕ си намерих нов диван за хола, който ще реши всички проблеми. Само че бидейки леко към 3 бона и половина, заедно с около 2 бона от вчера и още 2 служебни, маааалко се олЕх тоя път :laughing1:

modeoXLkwadrat.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Заеби, мина вече. Аз по едно време избеснЕх и за малко щях да купя нещо скъпо дори на инат, но сега ще паузираме за годината, че днес НАЙ-ПОСЛЕ си намерих нов диван за хола, който ще реши всички проблеми. Само че бидейки леко към 3 бона и половина, заедно с около 2 бона от вчера и още 2 служебни, маааалко се олЕх тоя път :laughing1:

 

Тва що толкова скъпо бе, мисир? Нито е естествена кожа, нито е power recliner. За същите пари наскоро си взех две секции от ествествена кожа с четири power reclining функции, всяка от които с отделен мотор за възглавницата за главата.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Тва що толкова скъпо бе, мисир? Нито е естествена кожа, нито е power recliner. За същите пари наскоро си взех две секции от ествествена кожа с четири power reclining функции, всяка от които с отделен мотор за възглавницата за главата.

 

Да ти кажа и аз нямам понятие - полско е. Но пък е зверски удобно и най-важното - най-после след толкова години нещо да уцели размерите като по поръчка. Иначе само тия облегалки горе са чупливи, което не ме интересува реално.  

Иначе кожа? Вече никога никъде, освен някое яке. Ебати и подвижната проблематика дето е. Италианският ми CHEERS ще го изтрелям като куршум барабар с реклайните му, ще ми липсва само масичката... Пробвай да спиш 10-на години на реклайн между другото, после ще си говорим :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

 

АБСОЛЮТНО невярно! Аз лично рефрешвах едно след друго сигурно над 500 пъти и сайта тръгна в 7.07! И тъй като в момента, в който светна - на секундата - телевизорите бяха продадени, т.е. явно мобилната шитня е тръгнала по-рано. Не виждам друго обяснение. Даже си спомням някой беше казал, че това го правят нарочно. 
Гледай сега пак да ми кажеш ти какво съм видял аз с очите си вчера. 

 

Много, мойто момче, много. От 10 години спя на дивана в хола и взе малко да ми идва ташкън, при все че имам огромна спалня с матрак със сребро и не знам си кви меморита там... С тоя телевизор най-после щях да си устроя всичко в спалнята, да вкарам сегашния ТВ оттам в детската и един вид всичко да си дойде на мястото. Но какво и както да ти обяснявам няма как да го разбереш още. Ще дойде ден няма да задаваш такива въпроси, споко... 

Мисире чоглав, ти вместо да ми се правиш на остроумен, което вече нещо не ти се удава никак, мисли кога и как ще се съберем да пием вино и да дегустираме мезета. Края на месеца идва, щяхме някъде да ходим също така. 

 

Преди да продължа да отговарям, ще попитам. Рефрешваше ли мобилните приложения, за да видиш, че сайтът е тръгнал по-късно?

 

От 10 години изпитваш неудобство, но чакаш телевизор на 320лв намаление от Черен Петък 2019, за да си го решиш? Ти ебааш ли се?

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Преди да продължа да отговарям, ще попитам. Рефрешваше ли мобилните приложения, за да видиш, че сайтът е тръгнал по-късно?

 

От 10 години изпитваш неудобство, но чакаш телевизор на 320лв намаление от Черен Петък 2019, за да си го решиш? Ти ебааш ли се?


Казах вече, че нищо не знам за мобилното приложение, НО - НЯМА как на секундата като тръгне сайта да ми изкара телевизорите разпродадени - на секундата! 

Не чакам нищо, просто го видях - и ме е яд, че го изпуснах, но нямах никакъв шанс. И неудобството (аз съм свикнал отдавна) си струва. Но това е дълга тема, която като адаша ти ще разбереш след време, да се надяваме. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

 Пробвай да спиш 10-на години на реклайн между другото, после ще си говорим :laughing1:

Ти кво мислиш съм правил през последните 10 години, мисире? Само дето старите ми бяха ръчни реклайнъри, сега обаче единствено цъкам копчета. И да, няма по-луксозно усещане от допира с естествена кожа, в сравнение с каквато и да била друга изкуствена шитня. Казах! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Значи както и предполагах. Типично по своему си готов да гарантираш за нещо по пътя на логиката си.
Ами аз рефрешвах и двете неща (сайт и приложение) едновременно, като всяка година, между другото.

Тази година, за разлика от предните, приложението и сайта тръгнаха едновременно. До секундата.
Просто докато се отвориш страницата, идеш до телевизорите и намериш точно този - хората са го изкупили.

 

Не е толкова голяма оферта. Имаше и по-добри оферти, които седяха и след това, защото не бяха толкова евтини. Но пък намалението им беше по-голямо. Например тази:

 

78322679_422664248674561_173211332353458

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Ти кво мислиш съм правил през последните 10 години, мисире? Само дето старите ми бяха ръчни реклайнъри, сега обаче единствено цъкам копчета. И да, няма по-луксозно усещане от допира с естествена кожа, в сравнение с каквато и да била друга изкуствена шитня. Казах! :lol::rofl:


Няма по-голямо лайно от кожата! ЛЯтото лепне по гъза - напрактика гол връз кожа е no comment! Пълна помиярщина е във всяко едно отношение - ама във ВСЯКО! От 15 години имам тая гарнитура, от 10 спя на нея (добре че си направих къстъм чаршафи) и МНОГО добре знам. Боклука нито диша, нито има тази мекота, абе какво изобщо да говоря - БОКЛУК! Отделно поддръжка и чистене - кошмар. Същото е мнението ми и за в кола - никога ама никога. За якенце става. Дотам

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...