Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

On 3/22/2024 at 12:55 PM, XMD said:

Няма такъв случай приятелю…. 

Веднага ти давам и пример, НАП се дръгнат с мен, за дарение за болно дете,  при все че не съм го декларирал по никакъв начин, да си намаля печалба и т.н.  Нямал съм документ, не мога проста така да привеждам пари по нечия сметка…. Заеби, на тея родители само ще им е до издавания на удостоверения…

 

Моята такса е 33 долара. Говоря в Канада и Мексико мисля безплатно. Ако съм в бг говоря за 10 цента на минута. Имам 10 гб нет, който съм стигал 3 пъти като лимит. А всеки ден съм на видео разговори с нашите. 5г скоростта трицифрена ако не бъркам. 

14 minutes ago, instinct said:

Този блогър (Peter Santenello) пътува по света и показва такива места, които не са особено известни от медиите и филмите. За щатите специално има много интересни видеота - красота, малко по-далеч от мегаполисите е един друг свят, доста по-близък до нас европейците, като цяло.

 

The CALIFORNIA You Don't Know Exists (NorCal Ep.1)

Poorest Region of America - What It Really Looks Like

Exploring Wealthy Alabama

Exploring Rich Atlanta

Този има много хубави клипчета. Гледай тия за границата с Мексико. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, DON_CHEFO said:

Този има много хубави клипчета. Гледай тия за границата с Мексико. 

 

Там е доста пустиня и равнина, аз харесвам такива, които съм дал като примери горе.

 

Виж последния, Exploring Rich Atlanta негърът, който продава къщи има агенция - уникален.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата да вземем да направим една форОмна среща това лято. Аз смятам да се мотая из България през втората половина на юни. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако втората половина на юни си карате по пътя, например Долни Лом Видин  и видите мотаещ се мъж, да знаете - Кръстника е, мотаещ се из България :rofl:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Минава ми през главата да вземем да направим една форОмна среща това лято. Аз смятам да се мотая из България през втората половина на юни. :lol:

Ако е в началото на втората половина може и да успея. Към 18-19-ти ще съм зает до края на юли.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, mIRCata said:

Ако втората половина на юни си карате по пътя, например Долни Лом Видин  и видите мотаещ се мъж, да знаете - Кръстника е, мотаещ се из България :rofl:

Мисир, къде ме прати във Видин бре? :lol:

 

19 hours ago, netrootbg said:

Ако е в началото на втората половина може и да успея. Към 18-19-ти ще съм зает до края на юли.

Пристигам на 12-ти и ако си в Пловдив ми пиши да се видим. ;)

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Godfather said:

Пристигам на 12-ти и ако си в Пловдив ми пиши да се видим. ;)

Добре. Ще видя да си взема билет за 14-15-16 някъде. Само да наближи малко, че е някакъв кошмар за юни месец. Имам да ходя на няколко концерта и фестивала и към края на месеца летя към твоя район на света.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Мисир, къде ме прати във Видин бре?

Аз? Ти сам се прати, защото ще

 

On 4/1/2024 at 3:47 AM, Godfather said:

се мотая из България

Каквито спецификациите, такива и изводите :)

Link to comment
Share on other sites

  

10 hours ago, DON_CHEFO said:

Всичко е заради Асето Корса и безкрайните модове. Като не може в реалността.... Поне на игра. 


Сигурно от 90-те не съм играл на състезателни игри. Умишлено ги избягвам, щото ако ся и волан си купя - ще трябва да спя пред блока...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Antares said:

  


Сигурно от 90-те не съм играл на състезателни игри. Умишлено ги избягвам, щото ако ся и волан си купя - ще трябва да спя пред блока...

Аз за последните 10 години пък само това играя... Като има време....и волан си купих :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Купи си едни ВР очила.

Оплакват се хора, че им причинява главоболие и им се гади. Не ми се рискува, а и много допълни неща за настройване има. Много оплаквания чета из групите.... Все нещо или не работи, или гълта много ресурси... Ще си седя на лаптопчето за сега. Чудно е :)

Link to comment
Share on other sites

Ами, то си е според човека.
Ако не ги сложиш като хората, боли главата, да.
Ако се въртиш вътре като невидял преди да си свикнал - също.

В повечето игри (не знам за твоята) има настройки точно за намаляване на тези проблеми. Периферният поглед се затъмнява при движение, докато свикнеш с очилата.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, XMD said:

:rofl:
 

И честито за новата кола!

Мерси 

 

Иначе днеска 1 час само такива клипчета правих... Ревал съм :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Някой да има познат закупил сглобяема къща? Някой да има мнение? Чудя се дали не е добра идея да махнем апартамента и да вземем такова къщЕ? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DON_CHEFO said:

Някой да има познат закупил сглобяема къща? Някой да има мнение? Чудя се дали не е добра идея да махнем апартамента и да вземем такова къщЕ? 

За Щатите ли питаш, или за БГ?

Ако е за БГ- има такава тема у форома, може би колегата @charmock ще има по-актуална информация, в случай че се е кандърдисал да я направи. 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, deus_pld said:

За Щатите ли питаш, или за БГ?

Ако е за БГ- има такава тема у форома, може би колегата @charmock ще има по-актуална информация, в случай че се е кандърдисал да я направи. 

 

За България. За щатите знам идеално как седи въпроса, че ги правим тия къщи. Хасан да стана ако има една къща без проблеми и течове кат лейка. Направо е лудница, но... Слагат ми хляба на масата. 

Link to comment
Share on other sites

И ако проблемът е в метода, а не в сглобяващите, защо очакваш тук да е по-различно? :D 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

И ако проблемът е в метода, а не в сглобяващите, защо очакваш тук да е по-различно? :D 

Може би малко те подведох. Тука дълбаят дупка, леят бетонна основа и от кота нула всичко е дърво. Говорим за 20 милиона (най-скъпото, по което съм работил) ама тук таме кривина, теч... Баче я ако платя 20 милки за къща и тече докато съм жив - ще убия някой. 

 

Link to comment
Share on other sites

Те тия 20 000 000 не са защото е по-качествена, а защото е по-голяма. :D 
Иначе да. И за 20 000 да е, ако текне, ще го връщам тоя дето я е правил да си оправя теча.

Link to comment
Share on other sites

Недей сменя апартамент за сглобяема къща независимо къде ще е…

 

Ние от баш центъра се преместихме в suburban и сега пак ще се връщаме обратно в центъра. Няма нищо по-удобно всичко да ти е на една крачка и да няма да се занимаваш с подръжка. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ferante said:

Недей сменя апартамент за сглобяема къща независимо къде ще е…

 

Ние от баш центъра се преместихме в suburban и сега пак ще се връщаме обратно в центъра. Няма нищо по-удобно всичко да ти е на една крачка и да няма да се занимаваш с подръжка. 

Аз съм обратно. В центъра да не чуя, НО... тукашните предградия не се сравняват с близките села около Пловдив. Във всеки случай съм много изостанал с цени и тн. Бая четене ще падне. Освен това няма да се живее веднага. Нашите има къде да идат та... Ще го мислим. Жена ми колкото и да не иска аз вече мисля за живота по време на пенсия (като силно се надявам това да се случи преди нужната възраст). При все, че при мен за 400 бона се купува трикрилен гардероб строен 50те... Малко не ми е гот така, не е много библейско. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Ferante said:

 

Ние от баш центъра се преместихме в suburban и сега пак ще се връщаме обратно в центъра. Няма нищо по-удобно всичко да ти е на една крачка и да няма да се занимаваш с подръжка. 

Дай малко повече подробности, че ми стана интересно. 
От центъра избягахме на село и нищо не може да ме върне в градската клоака. Като влезна в блока и апартамента ме хваща клаустрофобия :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...