Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

48 minutes ago, DON_CHEFO said:

Много сте силни на думи и по-тилерасти от папата ама... Ако ви се случи наистина какво ще правите? Аз съм го виждал от страни и бащата колкото и да се мъчеше да се прикрие... От Марс му личеше, че не е ок. Няма как да сияеш от щастие, че сина ти го правят чеверме. 

 

Егати примера. Ако дъщеря ти ако я правят чеверме по 4-ма едновременно, по-добре ли ще се чувстваш? :D 
А ако синът ти го тормозят в училище, защото е с дълга коса, а дългите коси са нарочени за признак на хомосексуалност, по-добре ли ще се чувстваш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Ferante said:

някаква форма на расизъм към различните...

:rofl:
дискриминация, ксенофобия - мисля, че повече биха паснали :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Ако дъщеря ти ако я правят чеверме по 4-ма едновременно, по-добре ли ще се чувстваш?

Не, но това не значи, че и другото трябва да минава. Баси примера. И двете не са ок.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Защо "не е окей" мъж да прави секс с мъж или жена да прави секс с жена?

Дано да съм сред гостите на сватбата на сина ти с някъв друг миндил... Тогава лично ще те питам този въпрос защото искам да снимам изражението на лицето ти... С научна цел. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Защо "не е окей" мъж да прави секс с мъж или жена да прави секс с жена?

Защо “не е окей” да правиш секс с баща си или с майка си?  
Отговора на двата въпроса е един и същ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XMD said:

Защо “не е окей” да правиш секс с баща си или с майка си?  
Отговора на двата въпроса е един и същ.

 

Какъв е?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DON_CHEFO said:

Дано да съм сред гостите на сватбата на сина ти с някъв друг миндил... Тогава лично ще те питам този въпрос защото искам да снимам изражението на лицето ти... С научна цел. 

Ама така и не казваш ти какво би правил в такава ситуация,  след всички гръмки изказвания до сега :)

Коне ли ще са, ще ги гърмиш ли или просто ще си със забавно изражение на лицето ? :)))

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

 

Какъв е?

Ти верно ли не знаеш?? 

Щото не е окей и точка! Иначе конете!!!

 

 

6 minutes ago, ARPAnet said:

Ама така и не казваш ти какво би правил в такава ситуация,  след всички гръмки изказвания до сега :)

Коне ли ще са, ще ги гърмиш ли или просто ще си със забавно изражение на лицето ? :)))

Коне, сеч, все ще е малко. 
Съвсем честно, бях се зарекъл да взема с мен поне един циганин. След всичката либерастия дето ми се излива промених таргета. Имам момче и и момиче, след време ако ми доведат някакво извращение то ще си го отнесе!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Ама така и не казваш ти какво би правил в такава ситуация,  след всички гръмки изказвания до сега :)

Коне ли ще са, ще ги гърмиш ли или просто ще си със забавно изражение на лицето ? :)))

Една шибана емотикона ме прееба и не ми се пишеше ама.... За сега НЯМА такава вероятност. Малкия се захласва много по снайперулф... Та и аз седя да гледам с него :D.

 

Дано никога не ми се налага да избирам защото няма да му оставя абсолютно нищо и е силно вероятно да не се виждаме. Това е едно най-лошите... Всъщност най-лошото нещо след неизлечима болест, което може да се случи на един родител. 

1 hour ago, w00x said:

Така като гледам, май и ти не знаеш. :D 

Вие очевидно се ебавате и си правите ташак, мислейки се за много готини та... Няма какво повече да се каже по темата. Закривам форОма. 

Link to comment
Share on other sites

Оказва се, че това е един от най-неудобните въпроси ever. Никой не иска (или не може) да даде отговор. :D 

 

На колко години е “малкия” ако не е тайна?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ferante said:

Не мога да разбера що някои личности в тази тема са толкова чувствителни по отношение на ориентацията.
 

Аз друго обяснение нямам, освен, че е изява на някаква форма на расизъм към различните, щото много често подобни личности се отнасят по подобен начин към друг народ, вяра, цвят на кожата и т.н. 

Може ли да си ебем животни? Искам парад в подкрепа на овцоебството... Защо не? Същата болест е като да харесваш пишки, а не жени. 

 

Докато има раси ще има расизъм. Майка му стара как един не се навива да му купя билета и да го юсна на юг от 290ката вечерно време и да го питам после какво пак мисли за чернилките. Ако е жив може да направим същия експеримент пред къщата на Сам вкъщи. Да видим къще ще му е по-добре?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм съгласен на предизвикателството. И тъй като фокусът е на расата, може ли моят билет да е за Кения? Там също има чернокожи. Даже са OG чернокожите, а не някакви самозванци расли в САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Деа, сега ми стана интересно как би изглеждала такава извадка сред по-голяма група :laughing:

 

Лично аз бих страдал от факта, че продължението на фамилията ми би било застрашено, та или трябва да хвърлям за бекъп или от рано да промивам малката, че може да даде своята фамилия на мъжа си и децата един ден...приемам и тирета. Всеки с проблемите си :laughing1:

 

И все пак, забавно е че всеки път когато се дискутира темата се повдига въпроса за ценностната система, което върви едновременно с коментарите за коне, сеч и т.н. Живота не е водещ в тази ценностна система :)))

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, w00x said:

Защо "не е окей" мъж да прави секс с мъж или жена да прави секс с жена?

От чисто биологична гледна точка - отклонение от нормите е един от отговорите.

Link to comment
Share on other sites

Нормите? Хората с наднормено тегло също не са окей от чисто биологична гледна точка. Животните и растенията в природата рядко излизат от нормите на теглото/размера за вида си.

 

Тях да ги връзваме ли за конете? Или като говорим за норми в биологията, гледаме само сексуалността по някаква причина?

 

Също така, като се говори за биология е редно да погледнем животинските видове: https://www.nature.com/articles/s41467-023-41290-x

 

Не вярвам пропагандата по телевизия и училища да е толкова силна, че да е повлияла и на 1500 животински вида.

 

Link to comment
Share on other sites

Аз не видях Миро да призовава к'вото и да е било свързано с коне. Даде отговор на цитираното от теб.

При животните също има физически и психически заболявания, има генетични аномалии и мутации. Това далеч не означава, че това е нормата и че това ще остави здраво поколение. Което от генетична гледна точка е най-важното.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле под биологично визирам това, че от близо милиард години от как се е пръкнало ДНК-то, основна движеща сила на тоя свят е твоята подредба на молекулките да се предаде напред във времето(не име, фамилия или там квото горе се спомена) и да просъществува за разлика от тези на съседите. Ние, бидейки от организмите, които не може да се оплождаме сами като някви червеи, подобно на сигурно 90%+ от всичко живо на тоя свят с ДНК сме също част от това. И за да се случва всичкото това милиард години става основно благодарение на това че нещо с пишка ебе нещо с п♛тка. Всички други опити довеждат до това, че дадения индивид отпада от генетичния набор на вида. та щом не води до това да си предадеш молекулките на следващото поколение - не е нормално и е отклонение. Изключение са тези дето искат, ама не могат. И затова секса с майка/баща/брат/сестра/ също не е ок - щото при нас стават дефекти. Дебел, слаб - се тая, ако след теб има остава нещо.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Аз не видях Миро да призовава к'вото и да е било свързано с коне. Даде отговор на цитираното от теб.

При животните също има физически и психически заболявания, има генетични аномалии и мутации. Това далеч не означава, че това е нормата и че това ще остави здраво поколение. Което от генетична гледна точка е най-важното.

 

Даде отговор, който не беше реално отговор. Норма... Какво изобщо означава норма в случая? Норма за какво? Нормата е мъжете да са с къса коса. Ти като си извън нормата си с психично заболяване ли?

 

Ясно. Значи хомофобията е опит да се опазят поколенията. :D Това обяснение не го бях чувал до момента.

 

А как се пазят поколенията и биологичното разнообразие, докато се подтискат определени представители въз основа разбиранията им, в резултат на което се получават неестествени отклонения като 50 пола, например? Водата не може да се спре да тече. Ако не ѝ позволиш да тече там, където иска, ще тече на друго място, където вреди повече. Не е сложно.

 

26 minutes ago, mIRCata said:

Ангеле под биологично визирам това, че от близо милиард години от как се е пръкнало ДНК-то, основна движеща сила на тоя свят е твоята подредба на молекулките да се предаде напред във времето(не име, фамилия или там квото горе се спомена) и да просъществува за разлика от тези на съседите. Ние, бидейки от организмите, които не може да се оплождаме сами като някви червеи, подобно на сигурно 90%+ от всичко живо на тоя свят с ДНК сме също част от това. И за да се случва всичкото това милиард години става основно благодарение на това че нещо с пишка ебе нещо с п♛тка. Всички други опити довеждат до това, че дадения индивид отпада от генетичния набор на вида. та щом не води до това да си предадеш молекулките на следващото поколение - не е нормално и е отклонение. Изключение са тези дето искат, ама не могат. И затова секса с майка/баща/брат/сестра/ също не е ок - щото при нас стават дефекти. Дебел, слаб - се тая, ако след теб има остава нещо.

 

Ако следваме това обяснение, сексът с майка/баща/братовчед не е извън нормата? Пак ще има поколение, било то и генетично обременено. Ще се предава ДНК-то, дори ще е "по-чисто", както се е смятало в продължение на много години в определени региони. Че дори и в днешно време на места.

Защитниците на хомофобията тук говорите за различни норми ми се струва...

 

Единия опазва човечеството като изтребва частта, която така или иначе не може да се размножава и е логично да изчезне от самосебе си. Покрай тези, които не могат да се размножават, изтребва и тези, които могат да се размножават, но са с различен цвят на кожата. Пак в помощ на човечеството. :D 
Другият 


Пичове, тотално се увъртяхте.

 

Можеш ли да ми обясниш как един 160кг човек е полезен за обществото, при положение, че не може да си завърже обувките, а какво остава да се размножава или да хване работа. И дори да се размножи какво ще създаде? Кой ще го отглежда това дете? Какъв участник в обществото ще стане ако майка му/баща му не могат да излезнат от стаята, в която спят? Това размножаване без отглеждане няма ли да създаде "отклонение от нормата"? Самотна майка не създава ли "отклонение от нормата"? Самотен баща? Малтретирана майка пред детето? С тези отклонения от нормата какво правим? Или важно е да се размножаваме, пък какво става след това не е от значение? Давайте да го сеем това семе в помощ на човечеството, пък изродчетата, които излизат в резултат, все ще се интегрират.

И пак не мога да разбера как ви пречи на вас, че някой е избрал да не се размножава и да си предава гена? Това не е ли положително за хомофобията? Някой коментира ли вашите житейски избори? Или искате да ги коментират? Толкова ли високо мнение имате за себе си, че някакви непознати хора, които нищо не са ви направили, трябва да попаднат в определените от вас норми?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, w00x said:

Можеш ли да ми обясниш как един 160кг човек е полезен за обществото, при положение, че не може да си завърже обувките, а какво остава да се размножава или да хване работа. И дори да се размножи какво ще създаде?

Мога ти отговаря като един 140 килограмов, дето си връзва обувките, с две дъщери, работещ от 20 години, плащаш повече данъци от много други слабаци. Ти като си атлетичен, връзваш си обувките само с мисъл, колко допринесе за обществото? Питай Галин, Любо, другия Любо, Снежко, Виден и още няколко от форума като съм се размножил какво съм създал. Моите резултати се виждат, твоите, като изпереш чорапа и изчезват.

 

40 minutes ago, w00x said:

А как се пазят поколенията и биологичното разнообразие, докато се подтискат определени представители въз основа разбиранията им

Какво биологично разнообразие, като те не могат да се възпроизведат. "разнообразието" спира до тях. Разбрахме, че не може да смяташ проценти преди време, ама явно и в биология не си слушал. От хилядолетия опити мъж с мъж не са дали резултата. Ние не сме жаби, да си сменяме пола. И пак там от мъжко става женско. Не става би, гей, ЛГЛСЛГВВОЕ+ нещо си. Що така тая природа само при нас се сбърка, не знам.

 

41 minutes ago, w00x said:

отклонения като 50 пола, например

ахахаха, по какво се различават биологично, на молекулярно ниво от ХХ/ХУ. Или разликите са само в главите им? И как само при хората ги има, всичко друго е male/female

 

48 minutes ago, w00x said:

Ще се предава ДНК-то, дори ще е "по-чисто", както се е смятало в продължение на много години в определени региони. Че дори и в днешно време на места.

Тука ти е грешката. Разликата между научен факт и какво се смята са две различни неща. То и до сега смята, че Земята е плоска нали?

 

51 minutes ago, w00x said:

Самотна майка не създава ли "отклонение от нормата"? Самотен баща? Малтретирана майка пред детето?

Създава. Има цели книги по психология за патологиите в поведението при деца отгледани с липса на единия родител, особено момчета с липсваща майка и момичета с липсващ баща.

 

56 minutes ago, w00x said:

И пак не мога да разбера как ви пречи на вас, че някой е избрал да не се размножава и да си предава гена?

Попита какво не е наред. Казах ти една причина от определена гледна точка. От колко кладенеца чакаш вода да ти донесем?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mIRCata said:

Моите резултати се виждат, твоите, като изпереш чорапа и изчезват.

 

Много често се стараеш да ги оставят и тук, писмено.

Link to comment
Share on other sites

Но защо забравихте естественият подбор? Като един съвсем природен процес.

В природата няма задължение всеки да остави потомство, нито се дава възможност на всеки да остави потомство. 

И тъй като не сме го докарали до дизайнерски бебета все още, това което виждаме си е съвсем природно, независимо колко ни се иска да вкараме природата във вижданията ни

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...