Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Разглеждах си вчера малко pi-hole-а в къщи, че един колега ме попита и забелязах че на GOG Galaxy клиента спами яко DNS заявки към notifications-pusher.gog.com Над 53 000 за ден! Грубо на 1.5 сек по една. Яко спамъри.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w00x said:

До момента на НИТО ЕДИН човек не съм дал акъл как да си гледа семейството и да си възпитава децата. Дори веднъж.

Намираш се в грешната държава. Там това е национален спорт. Сега очаквам да се нахвърлят и върху мен, но забавното е, че не ми дреме. :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Antares said:

Айде да refresh-на драмата :lol:

aVbN7On_700bwp.webp

Тая тема се изчерпа, предлагам нова, за бума на златотърсачки, завели дела за сексуален тормоз, срещу спонсорите си… Има широко поле за либерастка изява :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде сега и традиционните семейства с по две деца подгонихте. :D Аз като казах по-горе, че няма да има край...

Link to comment
Share on other sites

Традиционни са като знаят, че детето им с ташаци е момче, а това с пичка е момиче. Като не им харесва бързо да се отърват от тоя свят и да питат св.Петър що е така, а не инак.

Link to comment
Share on other sites

Ахаааа. Определението на традиционно семейство от "мъж и жена с деца" започна да се изменя лека, полека. Доста по-бързо от очакваното започнаха да се появяват условностите. :)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, w00x said:

Ахаааа. Определението на традиционно семейство от "мъж и жена с деца" започна да се изменя лека, полека. Доста по-бързо от очакваното започнаха да се появяват условностите. :)

Къде ги видя? Тия са трима "женени" там. Не мога да позная обаче коя измет каква е. Сапа и долу

Link to comment
Share on other sites

Вокса, съвсем по либерастки, пропуска да каже ще има или не отражение върху това дете, отгледано от нетрадиционно семейство, ама то си е и разбираемо, след като той е чист пример за жертва на традиционното  семейство… 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DON_CHEFO said:

Къде ги видя? Тия са трима "женени" там. Не мога да позная обаче коя измет каква е. Сапа и долу

 

Не са. Майка и баща са. Хубаво е да ги проверяваш тия клипчета ако са ти толкова интересни чак. Все пак това е на 4 години. И продължение има.

 

1 hour ago, XMD said:

Вокса, съвсем по либерастки, пропуска да каже ще има или не отражение върху това дете, отгледано от нетрадиционно семейство, ама то си е и разбираемо, след като той е чист пример за жертва на традиционното  семейство… 

 

 

 

Как да знам дали ще има отражение? Ти как знаеш? Фасулец ли хвърли?

 

Ти ще спасяваш всички деца жертва на традиционното семейство ли?

 

Хвала. Домовете са пълни, заповядай.  Жертва или не, до момента, колко години вече, спазвам добрия тон. И не защото не мога да ти отвърна. На теб или на когото и да било друг.

 

Ти обаче, ярък пример за Човек, Баща, Данъкоплатец, не се спря с епитетите, класификациите и нападките. :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Не са. Майка и баща са. Хубаво е да ги проверяваш тия клипчета ако са ти толкова интересни чак. Все пак това е на 4 години. И продължение има.

 

 

Как да знам дали ще има отражение? Ти как знаеш? Фасулец ли хвърли?

 

Ти ще спасяваш всички деца жертва на традиционното семейство ли?

 

Хвала. Домовете са пълни, заповядай.  Жертва или не, до момента, колко години вече, спазвам добрия тон. И не защото не мога да ти отвърна. На теб или на когото и да било друг.

 

Ти обаче, ярък пример за Човек, Баща, Данъкоплатец, не се спря с епитетите, класификациите и нападките. :D

Ебаваш ли се или? 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, w00x said:

 

Как да знам дали ще има отражение? Ти как знаеш? Фасулец ли хвърли?

 

Ти ще спасяваш всички деца жертва на традиционното семейство ли?

 

Хвала. Домовете са пълни, заповядай.  Жертва или не, до момента, колко години вече, спазвам добрия тон. И не защото не мога да ти отвърна. На теб или на когото и да било друг.

 

Ти обаче, ярък пример за Човек, Баща, Данъкоплатец, не се спря с епитетите, класификациите и нападките. :D

По-назад нали твърдеше, че не си видял или чул някой облъчен от телевизията да е станал педал или  производно извращение?(продължавам с епитетите)  Тогава фасулец ли хвърли? 

На кое да отвърнеш? Че не те възприемат, защото си различен? Избора си е изцяло твой и си носиш последствията с него.


На първо място опитвам се да предпазя моите деца! 

Да, благодаря, такъв съм! Няма как да знаеш, но и с благотворителност се занимавам, дарения за болни, безплатни обяди за хора с ограничени възможности, кампании за кръводаряване, помощи за пострадалите в наводненията в Карлово и Царево, деца в неравнопостойно положение. 
Навсякъде и винаги, първосигналната ми реакция е да помогна, ако нямам възможност, поне да не преча! 
 

Колко объркан трябва да си да не виждаш гротескната ситуация с детето  от клипа и как изобщо е станало възможно да се случи подобно нещо?
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ае аз ли пропускам нещо? Какво му е различното на w00x–а? Двуглав ли е, рога ли има, три ръце ли са му пораснали? 

И до колкото съм чел през последните Х години, не е гей . Ако вярваме на него, а не на нечии болни фантазии. 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, XMD said:

По-назад нали твърдеше, че не си видял или чул някой облъчен от телевизията да е станал педал или  производно извращение?(продължавам с епитетите)  Тогава фасулец ли хвърли? 

На кое да отвърнеш? Че не те възприемат, защото си различен? Избора си е изцяло твой и си носиш последствията с него.


На първо място опитвам се да предпазя моите деца! 

Да, благодаря, такъв съм! Няма как да знаеш, но и с благотворителност се занимавам, дарения за болни, безплатни обяди за хора с ограничени възможности, кампании за кръводаряване, помощи за пострадалите в наводненията в Карлово и Царево, деца в неравнопостойно положение. 
Навсякъде и винаги, първосигналната ми реакция е да помогна, ако нямам възможност, поне да не преча! 
 

Колко объркан трябва да си да не виждаш гротескната ситуация с детето  от клипа и как изобщо е станало възможно да се случи подобно нещо?
 

 


Не. Споделях лични наблюдения. Не е нужно да хвърлям фасулец, за да споделя на какво съм станал свидетел.

 

А второсигналната явно е да хулиш и обиждаш непознати хора, които не са ти направил нищо, освен да са на различно от твоето мнение. Дайте на човека орден!

Напомня ми на един друг филантроп, който беше помогнал много за развитието на едно нещо, пък после почти собственоръчно го и унищожи.

 

Аз гротескната ситуация я виждам, но не виждам как пречи на мен и защо е моя работа да се бъркам на хората как си отглеждат децата. Продължавам да не виждам и защо е твоя или на някой друг на другия край на света.
В другото клипче, детето (вече на 4) изглежда щастливо. Тича, играе си, усмихва се, радва се. Родителите му явно го обичат и се грижат адекватно за него, без значение дали едното е подобие на женствена жена, а другото тиранозавър рекс.
Явно слепи за това, че възпитанието им не попада в изградените от този форум стандарти.

Къде къде по-добре е да се научат да мразят безпричинно от ранна възраст.

 

3 hours ago, ARPAnet said:

Ае аз ли пропускам нещо? Какво му е различното на w00x–а? Двуглав ли е, рога ли има, три ръце ли са му пораснали? 

 

All of the above. :D И всичко това причинено от телевизионни облъчвания.

Link to comment
Share on other sites

Рррр, беш, беш, беш... Стоп машини... Сус. 

 

 

Вие двамата искате да кажете, че тримата "женени" са добра среда за тия деца? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...