Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

2 hours ago, DON_CHEFO said:

Вие двамата искате да кажете, че тримата "женени" са добра среда за тия деца? 

Какво съм казал аз? 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес научих, че община "Родопи" са изключително горди от факта, че излъчват заседанията си на живо в.... twitch :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че според моите разбирания е връх на лицемерието и пошлостта, да се организира предаване/благотворителна кампания, съвместно с УНИЦЕФ, а за водещи да бъдат избрани лица рекламиращи хазарт.
Още по-гнусно ми става, като същите тези лица гръмко обявяват каузата на кампанията – закрила на всяко дете от всяка форма на насилие.

Дали са се замисляли или са поглеждали статистика какви са последствията от хазартната зависимост? Дали изобщо им хрумва, че в доста голяма степен насилието се причинява от хора изпаднали на дъното, в следствие на тази зависимост?

 

Отвращават ме изброените индивиди (ако съм пропуснал някого, готов съм да допълвам):

 

Димитър Рачков
Герасим Георгиев – Геро
Христо Стоичков
Васил Боянов - Азис
Кристиан Талев - Криско 
Ивайло Чочев
Мартин Камбуров
Яна Маринова
Красимир Балъков
Галина Генчева - Галена
Иван Христов
Андрей Арнаудов
Николета Лозанова
Ники Михайлов
Димо Алексиев
Александър Сано
Валери Божинов
Захари Бахаров

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, plameni said:

Минава ми през главата, че според моите разбирания е връх на лицемерието и пошлостта, да се организира предаване/благотворителна кампания, съвместно с УНИЦЕФ, а за водещи да бъдат избрани лица рекламиращи хазарт.
Още по-гнусно ми става, като същите тези лица гръмко обявяват каузата на кампанията – закрила на всяко дете от всяка форма на насилие.

Дали са се замисляли или са поглеждали статистика какви са последствията от хазартната зависимост? Дали изобщо им хрумва, че в доста голяма степен насилието се причинява от хора изпаднали на дъното, в следствие на тази зависимост?

 

Отвращават ме изброените индивиди (ако съм пропуснал някого, готов съм да допълвам):

 

Димитър Рачков
Герасим Георгиев – Геро
Христо Стоичков
Васил Боянов - Азис
Кристиан Талев - Криско 
Ивайло Чочев
Мартин Камбуров
Яна Маринова
Красимир Балъков
Галина Генчева - Галена
Иван Христов
Андрей Арнаудов
Николета Лозанова
Ники Михайлов
Димо Алексиев
Александър Сано
Валери Божинов
Захари Бахаров

 

Ами пари, сър. Пари и лустросване на позалязващите им кариери. Клет роден "елит", готов да реклмира и анални дилда, за някой лев отгоре. Не търси морал там... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

 

Ами пари, сър. Пари и лустросване на позалязващите им кариери. Клет роден "елит", готов да реклмира и анални дилда, за някой лев отгоре. Не търси морал там... 


Рики Джервейс ми спечели огромното уважение с начина, по който нахрани холивудския елит, казвайки им покрай всичко друго, че ако Ислямска Държава направят Streaming услуга - веднага ще се обадят на агентите си... Същата работа и с родния елит - и Хитлер да им предложи работа - с радост ще навирят гз...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, plameni said:

Минава ми през главата, че според моите разбирания е връх на лицемерието и пошлостта, да се организира предаване/благотворителна кампания, съвместно с УНИЦЕФ, а за водещи да бъдат избрани лица рекламиращи хазарт.
Още по-гнусно ми става, като същите тези лица гръмко обявяват каузата на кампанията – закрила на всяко дете от всяка форма на насилие.

Дали са се замисляли или са поглеждали статистика какви са последствията от хазартната зависимост? Дали изобщо им хрумва, че в доста голяма степен насилието се причинява от хора изпаднали на дъното, в следствие на тази зависимост?

 

Отвращават ме изброените индивиди (ако съм пропуснал някого, готов съм да допълвам):

 

Димитър Рачков
Герасим Георгиев – Геро
Христо Стоичков
Васил Боянов - Азис
Кристиан Талев - Криско 
Ивайло Чочев
Мартин Камбуров
Яна Маринова
Красимир Балъков
Галина Генчева - Галена
Иван Христов
Андрей Арнаудов
Николета Лозанова
Ники Михайлов
Димо Алексиев
Александър Сано
Валери Божинов
Захари Бахаров


Има доста повече зависими от алкохол, отколкото от хазарт. Та и рекламиращите/консумиращите открито алкохол може да добавиш към този списък. То няма да останат водещи..
Няма да споменаваме изобщо, че всички "знаменитости", които говореха против шофирането след употреба на алкохол, ги заловиха зад волана пияни.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Темата е много голяма широкообхватна, но както често се случва, есенцията може да се вмести в едно изречение:

 

„Не носете в храма цената на псетата!“
-- Иисус от Назарет

 

С други думи - не принасяйте в жертва неща, придобити по недостоен начин.

Link to comment
Share on other sites

То от Унгария до България винаги е било бързо, ден-два.

После се почва чакането понякога, от София до Пловдив, и Пловдив-офис, макар че само веднъж имах забавяне от 13 дена, и веднъж от 7, вчера и завчера пак ми пристигнаха за 2 дена.

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХА или за нарастващите бездомници :) 

 

в Крайна сметка, пратката след 1 ден дойде. На 21ви беше в главния склад, на 22ри беше в шивашкото ателие до нас :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Операторите хептен ни взеха за мезе.

 

Йетел ми пратиха специална оферта за подновяване на плана.


Лявото очевидно е специалната оферта. Дясното е офертата без да бъде специална. :D 

image.pngimage.png

 

3 месеца по-кратко ползване на "дигитална услуга", 1600МБ повече в роуминг и 3лв по-висока такса след приключване на договора.

Това според Йетел, е "специалното" отношение към съществуващи абонати, които искаш да задържиш.
Ще си прехвърля номера към друг оператор с кеф.

Link to comment
Share on other sites

В Нидерландия ползвам Odido(до скоро се казваха t-mobile). Преди няколко дена ми пратиха уведомление, че ми повишават месечният лимит за трафик от 10(12)GB на 15GB. Допълнително обаче има и второ повишение. Поради това, че ползвам повече от една услуга(имам и домашен интернет) ми увеличават двойно новите лимити и така вече съм с 30GB лимит на месец на същата цена... Това е без да съм подписвал нови договори или каквото и да било. Съвсем лека разлика има спрямо отношението на Бг операторите. Месечната ми такса е 14 евро.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление и трите ни мобилни оператора са псилютно един дол дренки и с един уй правени. Такава им е политиката: никой не го еве от колко години си им лоялен клиент и колко хиляди лева си им наринал през тези години. Таргетът им е да привличат нови абонати. В момента, в който вече си привлечен- вече не си интересен и се превръщаш в поредната овца за стригане.

Подобен мач го играх лятото: отидохме с благоверната да подновим договора за интернета и телевизията (А1), понеже беше изтекъл. Предложиха ни някаква безумна оферта като тая горната, хем по-скъпа, хем с нищо ново. И след като дигнах скандал в офиса и ги запитах как може да се ебават така с абонат и лоялен клиент от 10+ години , на една от служителките явно й стана неудобно и ми подшушна под сурдинка, че ако искаме по-добра оферта, най-добре да прекратим сегашния договор (беше на жена ми на името) и да подпиша нов на мое име. Е, подписах: с повече тв-програми, с повече ХД канали, с по-бързи интернет (плюс бонус- оптичен кабел, щото до този момент беше с обикновен) и с 30% по-ниска такса. И сега като ми изтече договора, пак същия филм: прекратявам го и жената подписва нов и така ще се менкаме. Пълно малоумие, идиотизъм и загуба на време... просто са тотална щета всички.

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

То привличането на абонати хубаво, но няма ли значение, че след 2 години ще се махна и ще отида при друг, който ще ме "привлече", отново за 2 години?
Каква е тая политика да е приоритет привличането на абонати без да се мисли за задържането им? Така имаш еднакъв поток клиенти, които идват и които си отиват. Седиш си на едно място в най-добрия случай.

Офертата на Виваком получена по чата в сайта:

 

Quote

 

Unlimited 100  оферта за пренос на номер от друг оператор. 

*Неограничени минути за разговори в България и роуминг в ЕС

*Неограничени SMS и MMS в България и роуминг в ЕС

*100 Mbps максимална скорост за неограничени мобилни данни

* С дневна квота 10GB

*23 900 MB без допълнителна такса в роуминг в ЕС

*1 000 MB в роуминг в Сърбия, Северна Македония и Турция с избран определен оператор

* Pay by Vivacom

* Happy Call първият месец безплатно останалите 23 месеца по 0.60 лв. с ДДС, като може да я откажете по ваша преценка след влизане в сила на договора

*EON Mobile с включени 60+ канала, Arena Play, DiemaXtra за първите 6 мес. от договора

*Месечната първите 6 месеца по 17.49 лв. с ДДС останалите 18 месеца по 34.99 лв. с ДДС за 24 месеца

 


Излиза малко над 30лв на месец за срока на договора.

Ще видя в офис на Виваком какво ще ми предложат и също от А1.

Link to comment
Share on other sites

Аз го бях описал в тая тема, цялата ми сага с операторите от преди няколко месеца. Всичките са едни и същи боклуци и както викат старите хора са си "плюли в устата". Тея "специални" оферти са само прах в очите ако могат да те излъжат да плащаш повече от преди и на всеки 2 години да вървиш все нагоре. Начина е да ги изнудваш иначе те цакат. Аз в крайна сметка си останах на Йетел като получих оферта по телефона(дето уж не можеше и трябваше да е само в офис) от отдел "специални оферти" (дето и той не съществуваше). Събрах оферти от другите и им казах, че се местя, ако искат да ме задържат да дадат контра оферта. В крайна сметка за да ме задържат ми дадоха най-добра оферта. За 24.90 неограничен нет на максимална скорост, неограничените минути си ги имах преди това, 24000 МБ роуминг, не помня колко минути в ЕС и разни други неща дето не ги помня. Цената на другите беше тогава същата, като А1 даваха неограничени мегабайти на 50 мегабита, Виваком беше нещо от рода на 20 мегабита пак неограничени и другите неща не ги помня. 

Link to comment
Share on other sites

С 4 и 5 g мрежи като кажат скорости 50/100 мегабита и става смешно. Или виваком  имаха даже някаква 10 ли беше. Смях в залата. Ама пусти ЕС не дава да си купим карти от други държави. Да видиш как ще сме масово с карти от Германия и района там. 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Да бе, най-масовото ще е. Като фалират тукашните как ще се закачим към мрежа в друга страна, при липса на инфраструктура тука?

Link to comment
Share on other sites

Начина с нашите оператори е на всеки две години да сменяш оператора. Виваком на мен ми предложиха неустоимата оферта от 36 лева на месец. При А1 г/д същите параметри са ми 20 на месец, Yettel ми предложиха 24. Явно печеленето на нови абонати е по-важно от задържането на старите. Вероятно и повечето хора се връзват на тия цигански номера.

Link to comment
Share on other sites

Има само едно НО. Хубаво е всеки да знае точно на коя дата му изтича договора. Операторите почват да те тормозят и да предлагат няколко месеца предварително, с приказката "изтича договора". Да, изтича ама след няколко месеца. Ако направиш стъпка да идеш при друг и да пуснеш известие за смяна на номер, получаваш заплашителен СМС от стария оператор, че договора не е изтекъл и дължиш 3-те такси за предварително прекратяване, както е по закон. Четох нещо, че ще сменят тая част, но може да съм в грешка и да не го сменят.

Link to comment
Share on other sites

Вчера получих СМС за "специалните оферти", в който пишеше "Договорът изтича през месец Май 2024."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...