Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Just now, Lucky Luciano said:

Трябва ми малък мрежов шкаф - 400/400/200, примерно. Идея откъде да намеря? Важно е да е 200 дълбочина, другите размери, може да не са точно посочените.


Трябва ми някой да си допием, че гледам твърде много е останало!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти ако не си спирал, ептен си омешал вкусовете, че тая да ти харесва. Честно, както установихме снощи, по-добре Тройной.

Мога да дойда, ама няма да е днес, че още кашлям като магаре, иначе ше ги изпием и изядем. А може и вкъщи, че трябва да правиш консултации за разни неща.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky Luciano said:

Ти ако не си спирал, ептен си омешал вкусовете, че тая да ти харесва. Честно, както установихме снощи, по-добре Тройной.

Мога да дойда, ама няма да е днес, че още кашлям като магаре, иначе ше ги изпием и изядем. А може и вкъщи, че трябва да правиш консултации за разни неща.


Как бе! Легнах си с децата - към 5 сутринта хахахаха

Иначе сериозно - дюлевата е по-особена и затова ни обърка. Погледнах, че на шишето пише 100% плодов дестилат и реших пак да пробвам - друго си е га не си пил червено вино, кайсиева и просеко... 

Ти ся ш'ма караш да се самобичувам за 2-3 цигари да го е%а хаха

Между другото умишлено не си включвам телефона, че много звънящи, па хич не ми се говори. Дюлева с оная домашната млечна, SAMURAI JACK и ..... нема с кой 'си пуснем Любе :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky Luciano said:

Ти мани, ми забрайхме да напрайм сефтето на Pot-а. Жените си говорили и толко... Трябва да се тества, да видиш к'ви чорби прави:grin:


Ма я още очи отворих и преди да си сипна пуснах стартовия цикъл - нема ги чакам тука!!!

Даже ся ще сменя водата и ще дублирам хахах

Абе тва дали може да пържи картофи?  

Link to comment
Share on other sites

Идея нямам, мисля, че прави соте. Виж в групата за Инстант Пот България, там ще пиша 100%. То май само картофи пържени не сме пробвали.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky Luciano said:

Идея нямам, мисля, че прави соте. Виж в групата за Инстант Пот България, там ще пиша 100%. То май само картофи пържени не сме пробвали.


Рових из фризера покрай дюлевата и набарах едни, та кво друго мое му хрумне на Ганьо в тоа момент хахах

Не че съм подстрекател, ама след кат свърши дюлевата ще правя лимонов сладолед... Много е полезен за гърло казват... 

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо съм се засилил към HELLRAISER маратон тая вечер, че видях, че имало некви нови интерпретации (залагам на некадърни) и гледайки SAMURAI JACK, сещайки се да потвърдя отдавнашните ми съмнения колко точно е тъпо да се прекръстиш на Дженди от Генадий, попаднах на трейлър и веднага свалих Genndy Tartakovsky's PRIMAL - S01 (2019) Full HD+5.1 :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Ивановден не го ли направиха официален празник вече? :lol:

Честит имен ден на Ванката и всички останали именици, да сте живи и здрави и много късмет да ви спохожда! Наздраве! :):beer:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Ивановден не го ли направиха официален празник вече? :lol:


Крайно време е! Така и така всичко е пияно и нищо не работи... И полиция няма - въобще все едно е коледа... 

=========================================

 

Петко, днес заради тебе казах неволно на Пешо Петко и сега трябва да му купувам бири :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за пожеланията.

9 hours ago, Mockingbird said:

И успех с нидерландията! 

За там само се оглеждам и не съм си пускал документи все още.

Link to comment
Share on other sites

Днес получавам от Google Maps Timeline "актуализация за хронологията Ви за 2019 г." и виждам Банско, а през миналата година не съм стъпвал там.
Кликвам и какво да видя:

 

Timeline-Bansko.png


Щом Google казва, че съм бил в Банско, как да го оспори човек.
...върви после и обяснявай, че "нямаш сестра"... 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес буквално ме разплакаха с една снимка, която за моя изненада нямам никакъв спомен кога и къде точно е правена... Вероятно гарата на Чирпан, но никак не съм сигурен. Сега ме бъзикат и не ми казват информация :laughing1:

82202548_3106819129347095_35363782407613

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Днес буквално ме разплакаха с една снимка, която за моя изненада нямам никакъв спомен кога и къде точно е правена... Вероятно гарата на Чирпан, но никак не съм сигурен. Сега ме бъзикат и не ми казват информация :laughing1:

82202548_3106819129347095_35363782407613

 

 

Да не ти пука, Чичка!

Тогава си мязал на още по-голям охлюв.  ;)

 

П.п. Ама поне си имал евала бритончето.... А не като сега, плешивинка....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Да не ти пука, Чичка!

Тогава си мязал на още по-голям охлюв.  ;)


Знам, че от години все се опитваш да го попипаш, знаеш, че няма да ти го дам, но оценявам старанието ти... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Знам, че от години все се опитваш да го попипаш, знаеш, че няма да ти го дам, но оценявам старанието ти... 

Ма много ти се ще, да беше вярно а!?

Недей да караш по тая, че штИ тръгне име, дет да си гей  :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, gado said:

Ма много ти се ще, да беше вярно а!?

Недей да караш по тая, че штИ тръгне име, дет да си гей  :)


На мен ли? Я пак помисли

Link to comment
Share on other sites

Балиго.... Във времето бая пъти си го казвал това. Та вече и аз не знам какво да мисля. Объркан съм...

Ама няма срамно. Гърците, спартанците и македонците света са покорявали с педалски армии. Ама съм чувал от дипломиран психолог, че с педалщината било като с комплексите. Признаеш ли я пред себе си, приемеш ли я, и нещата си идвали... почти... на място в личен план  :)

Link to comment
Share on other sites

Това е автентичната бележка, която съм оставил на жената снощи към 4 сутринта преди да си легна върху чашата на Петко... РЕВА>..... 

LGZMNu1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...