Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангел, отиваш тук. На първия етаж. Има си звънец - дзънкаш, отварят ти. 

Парфюмите са истински, мостри, без опаковки в почти всички случаи. Цените не са наполовина, но има модели и до 40% разлика в цената от магазин. 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа шест пъти му казах да показва картата и не щя да го ева....ей го:

 Поставено кабърче

В района на ул. „Бугариево“ 12, 4004 ж.к. Христо Ботев - Юг, Пловдив

https://maps.app.goo.gl/gdmsAbEhz6zqGeyy8

Link to comment
Share on other sites

Тъз локация май е същата, за която говоря аз. Апартамент, напраскан с незаконни парфюми (или два свързани бяха). Ако уцелиш да има и коври мое се задушиш. Отделно "муцка" тва, "муцка" онова... УжасТ! Има интересни неща там, но с един от двата парфюма, които взех последно имахме големи разправии. Мисля, че беше някакво Трусарди за майка ми. Оплака ми се , че след 10-15 мин все едно не си се пръскал и стана скандал, защото тези са и нагли и респективно след като им теглих едни звучни и не помня там заменка ли какво правих - повече не съм стъпил. Така че внимавай какво купуваш и настоявай да ти дадат нещо насреща все пак. Иначе всичко се води "мостри" и "тестери" - дрън, дрън - както се пее в една песен "некои хора направИха мноо пари"

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че картинката, която рисувате с тия парфюми е толкова мила и родна, че драго да ти стане: някъде вдън Кичука, в апартамент в панелен блок, в който се влиза "след позвъняване", някакви тарикати са си организирали своеобразен цял мини-мол, абсолютно нелегален естествено, в който незаконно и в разрез със всякакви правила се продават фалшиви контрабандни стоки. Естествено това функционира поне от 15 години и очевидно целия град знае за него, но някак си продължава да съществува заради взаимния интерес и вкорененият в народопсихологията на българина вечен стремеж да удари кьоравото и да мине тънко. Накрая, естествено е всякак си прецакан.

Чак умилително ти става :lol: 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, deus_pld said:

Минава ми през главата, че картинката, която рисувате с тия парфюми е толкова мила и родна, че драго да ти стане: някъде вдън Кичука, в апартамент в панелен блок, в който се влиза "след позвъняване", някакви тарикати са си организирали своеобразен цял мини-мол, абсолютно нелегален естествено, в който незаконно и в разрез със всякакви правила се продават фалшиви контрабандни стоки. Естествено това функционира поне от 15 години и очевидно целия град знае за него, но някак си продължава да съществува заради взаимния интерес и вкорененият в народопсихологията на българина вечен стремеж да удари кьоравото и да мине тънко. Накрая, естествено е всякак си прецакан.

Чак умилително ти става :lol: 


Много добре го описа!!! Точно така е! Но е по-скоро откъмто 20 години :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не го знам този "магазин", но...

Когато човек е прецакан, повече не се връща. Освен това обича да разказва и споделя с други. Ако приемем, че за тези 20 год. има по 1 прецакан на ден, то мълвата вече би трябвало да е стигнала до Марс.

Edited by Mobi
Link to comment
Share on other sites

Няма как всички да купят всичко. Ето обаче аз попаднах на калпав "парфюм" след няколко купени. А вече описах там какъв е антуража. Пикли и изпърдяни брантии дето духат на дебеловрати малоумници и чат пат дебеловрати малоумници, които купуват по някой ментак за тия дето им духат. Колко от тия си мислиш, че си имат и бегло поняте от оригиналите на повечето турски ментета там? И отгоре на това има солидна печалба за продавачите.  
Да не разправям за един магазин на главната от началото на века, в който бикини се продаваха от 100 лева нагоре, сутиени стигаха 500 и повече. Цитирам тогавашната ми любовница, която беше продавачка в него - аз може да не разбирам много, но оригиналното италианско бельо не може да идва опаковано в найлонови пликчета.
Коврата обаче после като седне с другата ковра й се дуе, че носи сутиен за пестин леа, а той струва 10 евро преко сили с доставката... 
Да повторя - некои хора направИха много пари... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mobi said:

Не го знам този "магазин", но...

Когато човек е прецакан, повече не се връща. 

Това е вярно, стига броя мозъчни клетки в главата ти да е над стайната температура. За съжаление това не е много често срещано, за повечето хора ситуацията е "брато, намерих едно място за парфюми по 20 кинта! Съвсем като истински е! С'я вярно, че след 20 минути не се усеща, ама ония ден като бях в Бушидо си го носех в джоба и се пръсках в кенефа! Бати яката далавера!"

Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2020 at 9:34 AM, djaba said:

 

Нямам идея за какво ти е ментак, но ако търсиш просто евтинджос да ти излезе аромата по-добре вземи репликата на Рефан.

No 246 от мъжките го дават като сполучлива имитация на този парфюм.

Днес го тествах. Наистина доста се доближава и директно облажих 100 ml. Цената е повече от приемлива - 26 лева.

Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sothbiss said:

Днес го тествах. Наистина доста се доближава и директно облажих 100 ml. Цената е повече от приемлива - 26 лева.

Благодаря :)


Бахти, като си спомня, че тия почнаха бъркайки течни сапуни и шампоани в пластмасови кофи... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Препоръка за ски за 5 годишно дете? Спешно трябва да се купят за празника. 

Пий пет 'кийки и ще може направо за сноуборд да си те ползва. :)

7 hours ago, Lucky Luciano said:

Мхм и как хората се опъпчваха целите, от техните "продукти".

То и аз преди 15 години така пробвах един техен аромат, че яко ме изкефи и се изринах като корнишон. А като се има впредвид, че редовно се омазвам яко с масла, лайна, дето преди това са били масла и препарати с наистина висока концентрация на калиев или натриев хидросит. И повече от краткотрайно зачервяване или леко смъдене не съм получавал.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм имал пъпки, ама и като се замисля винаги съм ползвам маркови парфюми.
За сметка на това си имам една сухота на кожата на ръцете, дето не е сериозна, ама няма оправия. А и както се бях подпукал с тея дезинфектанти, още повече.

Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2020 at 8:01 PM, Lucky Luciano said:

За сметка на това си имам една сухота на кожата на ръцете, дето не е сериозна, ама няма оправия. 

 

По принцип сухата кожа на ръцете е признак за дефицит на мастно-разтворимите витамини: А, Д, Е. Особено Д и Е. 

И с оглед на факта, че масово в България всички хора са с дефицит на вит.Д, може да си пуснеш едни изследвания. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, plameni said:

Това вече е прекалено:

Queen & Slim’ Actor Jodie Turner-Smith to Play Queen Anne Boleyn in Channel 5 Series

 

Приликата е поразителна:


Seems legit...

weD5yY2.png

Поредното мазно и смрадливо лайно в лицето на нормалните хора... Усещаш ли как все по-малко такива откровени гнусни извращения минават без особен шум? Няма да се учудя скоро някой негър да изиграе и Хитлер... И може и траверс да е... 
 

15 minutes ago, deus_pld said:

 

По принцип сухата кожа на ръцете е признак за дефицит на мастно-разтворимите витамини: А, Д, Е. Особено Д и Е. 

И с оглед на факта, че масово в България всички хора са с дефицит на вит.Д, може да си пуснеш едни изследвания. 


Ский ся, ако тия витамини ги имаше в сочната мръвка и пастърмите ние щехме да сме със свръхдобив! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, RaptoR said:

Поредното мазно и смрадливо лайно в лицето на нормалните хора... Усещаш ли как все по-малко такива откровени гнусни извращения минават без особен шум? Няма да се учудя скоро някой негър да изиграе и Хитлер... И може и траверс да е... 

 

Интересно ми е, как биха реагирали онези "активисти", ако в следващия филм за Мартин Лутър Кинг, кастингът за главната роля, бъде спечелен от Дуеин Джонсън например.

 

Sad but True

a-P7-KQGG-460swp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Айде ся, бели могат да играят цветнокожи, но цветнокожи не могат да играят бели? ;)  Някой да се е оплаквал от Гойко Митич ? :D 

Ще се окаже, че цялото история с джендърството наистина работи, като гледам колко чувстителни сме станали. 

Сетих се за твърдението, че белият хетеро мъж бил най-дескриминиран .. Това казано от българи и източно европейци по принцип, смях в залата. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ARPAnet said:

Айде ся, бели могат да играят цветнокожи, но цветнокожи не могат да играят бели? ;)  Някой да се е оплаквал от Гойко Митич ? :D 

 

Мислиш ли, че ще я избелят за ролята? Щото Гойко Митич бая го бяха мазнали с боя. Както и Пиер Брис.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...