Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам как е при другите, но днес в офиса на Кукленско шосе, пратките на Емаг бяха натрупани на едни камари и "чакаха" по-добри времена. Колегата имаше други пратки и ходихме така или иначе. Искахме да вземе и тази от черния петък, но присто ни отказаха да ровят половин час да я търсят къде се намира.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

Значи е дошло на втория ден след получаването на СМС-а от eMAG. Ясно.


МОМЕНТ! Смс-ът не е от ЕМАГ, а от системата на Европът!

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Sothbiss said:

Европът = пълен шит.

 

+10

 

При известие в тракинга, че в понеделник пратката е пристигнала в офиса им в Пловдив, жена ми все още не си е получила поръчката от Fashion days.

На всичко отгоре, след като днес ги е наритала по тел., сега в системата им има пояснение, че получателят е отсъствал и е уговорен нов ден за разнос - понеделник.

Абсолютна НАГЛОСТ!!!

:censored2: :censored2: :censored2:

:sick

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, RaptoR said:


МОМЕНТ! Смс-ът не е от ЕМАГ, а от системата на Европът!

 

Абе човек... Специално уточних, защото знам, че четеш по диагонал и първия път не си ме прочел и видях какво обясняваш.

 

1 hour ago, w00x said:

Да де, но това не ми отговаря. :D 

Колко време след като от eMAG (не от ЕвроПът) ти пратиха СМС, че са ти пратили пратката си я получи (щеше да си я получиш)? :) 

 

И ти ПАК не си прочел. :D Предавам се.

 

Значи както и предполагах в крайна сметка. Да не ги чакам утре.

Как направих грешка при поръчката и ги поръчах на адрес, вместо да си ги викна в пощата като останалите, които вече получих...

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да те разбера - до момента от Емаг аз съобщения не съм получавал - винаги са от куриерите. Много добре съм прочел и буква по буква ти обясних какво стана. От това по-ясно здраве му кажи. Ако смс-а е за утре ще дойде утре или вдругиден по европътски. 

Link to comment
Share on other sites

Не виждаш ли, че е споделен в някаква група? Пратиха ми го.

 

Ето ти и историята на още един капацитет.

 

Quote

21.01.2020: „Новият мистериозен коронавирус не е грипен. По начало се среща при дивите животни. Но понякога преминава и по хората."

30.01.2020: "Трябва да се спазват всички мерки, за да не се заразят хората, които лекуват евентуалните заболели - маски, ръкавици. Това си е една животозастрашаваща инфекция, която има много големи възможности за заразяване - достатъчно е да се ръкувате с болен, за да се считате за контактен."

08.02.2020: "Епидемията от новия коронавирус ще отшуми до лятото"

25.02.2020: "Маските създават измамно чувство на сигурност, но те защитават донякъде. Повече предпазват тези, които са болни, да не разпространяват заболяването."

29.02.2020: "Този вирус ще изчезне, когато се затопли, но здравните власти не смеят да го кажат."

22.03.2020: „Най-вероятно пикът на заразата ще бъде след 2-3 седмици. [...] Епидемиологията на това заболяване е същата, като тази на грипа. През лятото няма грип..."

25.03.2020: "Необяснимо е това инатене да не се въвеждат т.нар. "бързи тестове"

04.04.2020: "...използваните PCR тестове имат 70% чувствителност"

23.04.2020: "Над 300 хил. у нас вече са били заразени." - прогноза просто по усет

03.05.2020: "У нас ги няма "сухите съчки"

12.05.2020: "В страната няма нито един починал директно от Ковид-19"

21.05.2020: "260 хил. са имали контакт с коронавируса."

26.05.2020: "Всички мерки наложени от българските власти са били с най-добри намерения."

29.05.2020: "Дoц. Мaнгърoв: Дeбнaт дa тe зaпишaт, чe cи умрял oт кoрoнaвируc. Явнo e мнoгo ceкcи.[...] Втoрa вълнa нa кoрoнaвируca в Бългaрия и в държaви oт нaшaтa чeргa e нeocъщecтвимa..."

13.06.2020: "Всички ние сме само един мухъл по земята."

19.06.2020: "Няма да има втора вълна на Covid-19, инфекцията ще си тлее."

09.07.2020: "Хоспитализираните ще нарастват, защото пътеката стана 1200 лв."

22.07.2020: "Според доц. Атанас Мангъров, макар броят на заразените да расте, процентът остава същият"

28.07.2020: "Атанас Мангъров на турне за коронавируса с Румен Петков"

22.08.2020: "Прocтo eпидeмиятa cи cлeдвa cвoя нoрмaлeн хoд. И тoвa ce дължи нa фaктa, чe въпрeки вcичкитe прикaзки, нaрeдби, зaплaхи и oгрaничeния, ниe вce пaк дeйcтвaхмe нoрмaлнo. [...] Тoвa e нeщoтo, кoeтo в мoмeнтa дaвa пoлoжитeлeн рeзултaт. Зaщoтo тoвa e нoрмaлнoтo, тoвa e мeдицинcкият нaчин..."

11.09.2020: "Аз миcля, че в Бългаpия cе cпpавихме много добре. Ние направихме българския вариант на шведския модел."

07.10.2020: "Ръст няма! Само ловим бройки, като изследваме ученици" - "само ученици"

09.10.2020: "Затварянето на възрастните хора е форма на медицински фашизъм"

14.10.2020: "Само един гост на "Денят започва с Георги Любенов" засега категорично отказва да се изследва - инфекционистът доц. Атанас Мангъров.

17.10.2020: "Мангъров склони да си направи тест за COVID-19"

19.10.2020: "25% заразени - наближаваме постигането на "стадния" имунитет..."

27.10.2020 : "Инфекциозна болница: Доц. Мангъров не е влизал в COVID-сектора"

07.11.2020: "Доц. Мангъров: Имунитетът след коронавирус остава доживот"

11.11.2020: "COVID-19 се лекува, както се лекува счупен крак – седиш в гипс и чакаш да ти мине."

11.11.2020: "Носенето на предпазни средства се учи още в университета. Хубаво е да се носи маска, но по-важно е да се спазва хигиена."

27.11.2020: "Да, страшно е, някой може да загине, но няма друг начин" - пак обръщюа палачинката и от лекуване с чай мина на "страшно е"

 

Изказванията са на един и същи човек. Сами ще го познаете.

Link to comment
Share on other sites

Ако има оскари за реклами, то определено трябва да наградят авторите на тази на MILKA за коледа. Не ми е действала така реклама от началото на 90-те - белите мечки на Кока Кола и може би последната на Малборо по телевизията... 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

При мен всичко дойде със Спиди в рамките на два дни. Първо 4 поръчки на единия ден и явно поради тенически причини големия телевизор на втория. Единствено тоя монитор с Европът е тръгнал... 

 

Някой трябва да спаси ЕвроПът от мъченията им. Спиди и Еконт явно са си разнесли пратките и до сега щяха да разнесат и тези, които са поверени на ЕвроПът. Трагедия. Как съществуват тия, нямам идея.

Link to comment
Share on other sites

Еконт със сигурност не са ги разнесли, както писах по-напред в петък пратките от Емаг бяха на камари и никой не ги пипаше. Чакат да ги сортират и да ги групират ако има няколко на един адрес да ги носят наведнъж.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, w00x said:

 Колко пъти да ти повторя, че не е дошъл смс от европът? :) Получих смс от емаг, че стоките от пратката ми са предадени на куриер.


Ами явно си пак със специално отношение. Тоя смс от Емаг да ти кажа ли къде може да си го сложиш или да ти припомня как чаках батута на децата до март месец? 

EDIT: ТОКУ ЩО дойде нещо, дето не знаех, че го чакам даже... 

Ето съобщението във Вайбър, което видях чак след като кака ти прибра стоката:
<Европът> Очаквайте днес пратка от Емаг на адрес ул. Богомил 37. Куриер: ПАВЕЛ ТОДОРОВ, тел: 0879155524. Дължите: 0 лв.
Тръгнах да го хокам момчето, той вика не е монитор, друго е и не дължите пари хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Да, почнали са, донесоха една РАМ тая сутрин. Тея дни сигурно са сортирали.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deus_pld said:

Току-що си взех възглавниците от офиса на Еконт. Явно все пак са почнали да разнасят емаг-поръчките. 

 

Познай дали от ЕвроПът са ми се обадили, пратили СМС или каквото и да е? :D 

Link to comment
Share on other sites

Сутринта получих една от поръчките си по Еконт на адрес. Другата по всяка вероятност ще дойде утре.

Link to comment
Share on other sites

Моята равносметка е следната и нямаше да я споделям изобщо ако не беше толкова комична:

 

1 все още недоставена поръчка с 5 продукта.

Съответно - 1 изпращач (всичко е от складове на Емаг) - 1 получател.

 

Разделени са на 5 различни пратки. 4 от тях тръгват по едно и също време с разлика от 2-3 минути. Последната тръгва на същия ден, няколко часа по-късно.

 

И тук започва веселото. Към днешна дата:

 

2 пратки разтоварени от склад София в офис Пловдив, не е ясно кой.

1 пратка разтоварени в кварталния офис, после натоварена и след 1 час разтоварена обратно в кварталния офис.

1 пратка разтоварена в кварталния офис и оставена така.

1 пратка в Стара Загора

 

Нямам идея кой им се занимава с логистиката на тия, но ще да е някой много квалифициран. :D

5 артикула за 1 и същи адрес, минават през 3 различни разпределителни склада (София, Стара Загора, Горна Оряховица). :D

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, UzITo said:

А после Български пощи били зле :)

 

Quote

Слабо известен факт е, че на "Български пощи" дължим редица изобретения - например синьото сирене, стафидите и оцета.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, UzITo said:

А после Български пощи били зле :)

@w00x както беше споменал Виден за първа пролет живи и здрави ще дойдат ... 

 

Български пощи ми доставиха 3 от пратките още миналата седмица.

 

Той пък този сякаш е видял, че го обсъждам. Пратките, които бяха маркирани като пристигнали в местния офис ми бяха доставени току що.

Жалко, че бяха все неща, които съм поръчвал за други хора и моите ги няма още!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

 

Познай дали от ЕвроПът са ми се обадили, пратили СМС или каквото и да е? :D 


Към тебе винаги има някакво специално отношение. :laughing1:
 

1 hour ago, w00x said:

Моята равносметка е следната и нямаше да я споделям изобщо ако не беше толкова комична:

 

1 все още недоставена поръчка с 5 продукта.

Съответно - 1 изпращач (всичко е от складове на Емаг) - 1 получател.


Много си зле! Още преди две години бих тъпана като луд, тази даже пак повторих някъде - НИКОГА да не се прави така. Сега ще си чакаш може и до март в локдауна. 
Да повторя пак ако освен вечният неразбрал други са пропуснали - НИКОГА повече от 1 продукт 1 поръчка. Това ако не ви се чака разбира се. 

ЕДИТ: Пламене, моля те, вече два пъти ми носят малки пакети вкъщи! Едно че някак светкавично идат от Китай...  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...