Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, w00x said:

Така и предположих. Просто чаках потвърждение.


Подобен извод след това, което говорехме е проява на чист дебилизъм... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gal4enceto said:

От днес съм 13 г. във форОма :)


Покрай оная приказка за гълъба аз бих казал - "Ма никва та няма, ма!" :laughing1:

Едит: Понеже ме подсети - ми то аз съм си проспал бала на 28 октомври. 18 години...  

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, RaptoR said:


Покрай оная приказка за гълъба аз бих казал - "Ма никва та няма, ма!" :laughing1:

Едит: Понеже ме подсети - ми то аз съм си проспал бала на 28 октомври. 18 години...  

С толкова много работа + това, че темите, по които си пишете тук мъжете, не са моите, как да ме има :grin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gal4enceto said:

С толкова много работа + това, че темите, по които си пишете тук мъжете, не са моите, как да ме има :grin:


Къде видя мъже тука? Не останахме! :laughing1::laughing1::laughing1:

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, plameni said:

Уж се оправят, но ние май сме от "remaining affected users" :censored2:


Снищо ФорОмът падна, той за Гугъл ми се притеснил... Поне причината не е в нашто дуднене, щото вчера за момент това си помислих :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, plameni said:

М'чи той форОмът си пада всеки път щом вдигнете скорост над 73 поста/час и ние си го знаем.

Захапете ли се с @w00x, рано или късно кляка :lol:


Това е другото, което си помислих. Вероятно защото все си търся оправдание пред себе си за попиляното време и нерви... Викам си вчера - ако не друго тестваме системата :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2020 at 2:10 AM, RaptoR said:


Не бъди лош, все пак издържа доста. Единствено хиленето и ерченето го изложиха допълнително.

 

Сори, че връщам старата тема.

 

Понеже съм индианец и не знаех, че това DAZN има възможност и за български коментар. Та го гледах на английски. После обаче пуснах няколко рунда и с българтския коментар. Нищо общо. Все едно българските коментатори са гледали друг мач. 

Та англичаните действително бяха очудени, че Пулев издържа толкова много ъперкъти. Към 2-3ти рунд казаха, че всичко, което Пулев е имал да покаже, вече го е показал. Точния цитат за неговата игра е "One dimensional". И действително беше така. Ми бай Х*й като виждаш, че така не става, смени нещо?! Като виждаш, че те удрят - направи нещо. При други може би работи тактиката да се оставиш да те шамари през ръкавиците полвината мач и във втората полвина да заиграеш, но тука просто се видя, че Джошуа и през ръкавиците може да го нокаутира (НОКАУТ бяха голяма група !!!). А след мача и аз си помислих, че това е краят на Пулев. Не виждам какво друго може да направи. 

 

Относно представянето на Джошуа. Интервютата след мача бяха страхотни. Хареса ми, когато каза "more work, less talk" и че ще се бие, с който трябва, за да постигне това, което иска. Много интелегентен човек. Заслужаваше си тази победа. Мачкай Гришо!

Link to comment
Share on other sites

За мен беше ясна работата още на кантара като видях как изглежда негърът и в каква форма е (и разликата в годините) в сравнение с нашия. Още повече като разбрах, че тоя Джошуа бил англичанин - а мачът е в Лондон.

 

Пулев си прибра милионите хонорар, и не го е*е. Да перефразирам фреди - важното е шоуто да върви... Тъкмо свалям някакъв руски торент 1080п да видя тия ъперкъти :punk

Link to comment
Share on other sites

То и на много хора им беше ясна работата още на кантара с Руис, ама видяхме какво се случи първия мач. 
Респект за Пулев единствено, че издържа на толкоз много бой, друго хубаво за тоя мач няма какво да кажем.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vikktorpenchev said:

Абе възможно ли е да са му платили да падне? 

Защо ще те млатят и нищо няма да направиш. 24 минути. 

 

Защото нищо не може да направиш. Същото беше и с Кличко - пълен тюфлек. Тук даже беше по-добре, явно защото бе отслабнал. Така или иначе Джошуа както всички очакваха и знаеха си направи един добър спаринг. Тренировка за следващи мачове.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея къде в Пловдив (или online) продават "шано" парфюми? В повечето случаи са с по-нисък концентрат, сравнено с оригинала, но и цената е доста по-малка. Интересува ме главно Bvlgari Aqva.

 

Преди да започне цялата пандемия, съм купувал даже online, но сега погледнах цените и са х2.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sothbiss said:

Някой има ли идея къде в Пловдив (или online) продават "шано" парфюми? В повечето случаи са с по-нисък концентрат, сравнено с оригинала, но и цената е доста по-малка. Интересува ме главно Bvlgari Aqva.

 

Преди да започне цялата пандемия, съм купувал даже online, но сега погледнах цените и са х2.


Шано? И тая Аква не помня преди колко години я имах - още ли е толкова актуална, че и да поскъпва? Нещо ми се върти 100лв беше... Но може и да греша... 
Имаше един апартамент някъде около Нептун в блоковете дето сите коври се сбираха, ама честно вече не помня - много години минаха... 

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че "шано" парфюми е доста лесно да намериш по принцип. :D Циганите ги продават от торби по главната/градската градина.

На колко пари си ги взимал преди? 88лв е 100мл оригиналния.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея къде продават фалшиви парфюми.

Мога да ти предложа, ако не си го направил вече, да напишеш името в Гугъл и да видиш къде по онлайн магазините ще излезе на цена около или под 40лв. Можеш да си почти сигурен, че ще е същото качество. :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...