Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Минава ми през главата, че има лекарство, което сега Тръмп ще промотир и нищо чудно да изкара някой лев от него. Как за 3 дена го изкараха от болницата и защо няколко пъти каза, че това е чудо. Лекарството, с което го лекували, било чудо и до няколко дена ще го има на пазара. Има нещо гнило тук. 

Link to comment
Share on other sites

Някой не иска ли да му продам 100-200 кила Мавруд, че много ще ми дойде на мен ?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jozo said:

Някой не иска ли да му продам 100-200 кила Мавруд, че много ще ми дойде на мен ?

Цена?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jozo said:

Някой не иска ли да му продам 100-200 кила Мавруд, че много ще ми дойде на мен ?

 

Малко офф-топик, но искам да попитам откъде е мавруда? Също така, стари лозя ли са? 

Няма да купувам, от научен интерес питам. Може и на ЛС да ми отговориш за да не спамим. Ако искаш, де :) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mobi said:

Цена?

90 ст.

 

1 hour ago, deus_pld said:

 

Малко офф-топик, но искам да попитам откъде е мавруда? Също така, стари лозя ли са? 

Няма да купувам, от научен интерес питам. Може и на ЛС да ми отговориш за да не спамим. Ако искаш, де :) 

 

То в тая тема какъв спам? :lol:

Лозето е сравнително младо, на 10 години, но Мавруда съм го пренесъл от стари асми, които бяха на двора. Иначе казано взех си калеми и го присадих. Едно време дядо ми и прадядо ми са имали лозя от него, но след 46-та са им ги взели, после ни върнаха празни ниви..... Лозето е в землището на с. Брестник, така че го брой регион Пловдив.

 

18 minutes ago, RaptoR said:


Ти се сети га спряхме да пиеме!!!! 

 

Еми пийте бе. :lol: Аз още имам материал в бутилки от миналата година, които не съм сварил на ракия, представи си какви пиячи сме. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jozo said:

То в тая тема какъв спам? :lol:

Лозето е сравнително младо, на 10 години, но Мавруда съм го пренесъл от стари асми, които бяха на двора. Иначе казано взех си калеми и го присадих. Едно време дядо ми и прадядо ми са имали лозя от него, но след 46-та са им ги взели, после ни върнаха празни ниви..... Лозето е в землището на с. Брестник, така че го брой регион Пловдив.

 

А тези асми, за които говориш от въпросното старо лозе ли са пренесени? 

Ако отговорът е "да" си на път си на път да изкараш страшна почерпка :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, deus_pld said:

 

А тези асми, за които говориш от въпросното старо лозе ли са пренесени? 

Ако отговорът е "да" си на път си на път да изкараш страшна почерпка :D 

 

 

 

Да, от там е тоя Мавруд, правил съм го за мен, ама имам още стар материал и много ще ми дойде тая година.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, jozo said:

 

Да, от там е тоя Мавруд, правил съм го за мен, ама имам още стар материал и много ще ми дойде тая година.

 

Писах ти на ЛС :) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mockingbird said:

Да почива в мир!

Емблематична! 


Имаше невероятно излъчване и присъствие на екрана, макар винаги да е била второстепенен герой.

Link to comment
Share on other sites

Впечатляващо...

Тия успяха  да изобретят първият по рода си действащ прототип на... оксижен. Вярно, с фенси ръкохватка тип - Стийм пънк, ама обикновен оксижен с предна смесителна камера и ламинарна дюза. :))

От петнадесетина години имам един Харис с ламинарна дюза, който използвам, когато се налага по-сериозно нагряване при големи детайли.

 

П.п. Ама пък Ретрактабъл и Плазмен, колко яко звучи...

Впрочем то май и обикновената запалка за цигари може да се окичи с подобен епитет, ама това ще го схванат само тия, дето не са спали в часовете по физика :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не бе, това всичкото дето го изписа е ясно... Ентусиазма не им липсва! И да, зарибяват се да правят фенси дръжки и да, изглежда готино, иначе технологията не е ядрена физика.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...