Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

2 hours ago, gado said:

А каква беше тази тъпотия със самолетите над центъра на града? Какво правим ако стане нещо на калъч, предвид техниката, с която разполагаме?

Не мога да не призная, че ми се разтрепераха карачките от кеф, когато 29тката започна да върти пред прозореца ми и дочух толкова познатия рев. Ама пък тъпотията беше велика!

Котката ми още отказва да излезе от пералната....

 

Като пристигнат новите Ф16-ки в Графа ще стане още по-весело. Трябва да тренираш котката си да свиква. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Mockingbird said:

Че, то това има ли мярка? На кой колкото му е сладко.... И колкото може.... Но пък е хубаво, така или иначе алкохола е вреден в големи количества... Добре си го решил. 


Ами ако ти сметна грубо тонажа дето съм изпил може да се уплашиш. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sothbiss said:

С едно приятелче спорим на тема пране на интериор на колата (текстилен салон + малко кожа). Според него това се прави само и единствено през лятото, докато аз не съм съгласен с него. Вие на какво мнение сте и можете ли да препоръчате фирма, от която сте доволни?


Реално погледнато силно се опитват да те откажат, понеже не може да изсъхне и ако мухляса ще ти вони завинаги. Но пък аз два пъти съм прал късна есен - оставям колата отворена в гаража и си съхне нормално. Принципно те си знаят, но в никакъв случай не давай да пипат таван, а препоръчвам и вратите ако са текстил. При мен всичко се отлепи. Сега съм претапицирал цялата кола с алкантара, за която ми гарантират, че спокойно се пере. 
 

2 hours ago, gado said:

А каква беше тази тъпотия със самолетите над центъра на града? Какво правим ако стане нещо на калъч, предвид техниката, с която разполагаме?

Не мога да не призная, че ми се разтрепераха карачките от кеф, когато 29тката започна да върти пред прозореца ми и дочух толкова познатия рев. Ама пък тъпотията беше велика!

Котката ми още отказва да излезе от пералната....

 


Пълна идиотщина! Не се научиха тия малоумници, дип че има законно правило под 100 метра над населени места да не слизат самолети! Всички малки деца са в шок. Мими даже се е крила под масата в детската градина. Още разказва с широко отворени очи и съм сигурен, че няма да спи спокойно нощес. За животни да не почваме да отваряме даже дума, особено пък птиците. 
 

4 minutes ago, Godfather said:

Като пристигнат новите Ф16-ки в Графа ще стане още по-весело. Трябва да тренираш котката си да свиква. :lol:


Само тия таралясници ни липсваха. Те като гледам може и изобщо да не дойдат. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Само тия таралясници ни липсваха. Те като гледам може и изобщо да не дойдат. 

Таралясник е това, с което летят в момента, ама то какво може да се очаква от всеизвестен Мисир, освен мисирски изказвания по въпроса. :lol:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Godfather said:

Таралясник е това, с което летят в момента, ама то какво може да се очаква от всеизвестен Мисир, освен мисирски изказвания по въпроса. :lol:

 

Това, с което летяха тия изпърдяни дъски не могат му пръдна на ꈧа

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RaptoR said:

 

Това, с което летяха тия изпърдяни дъски не могат му пръдна на ꈧа

Уникални глупости ръсиш, като един истински зомбиран Мисир. :lol:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, RaptoR said:



Пълна идиотщина! Не се научиха тия малоумници, дип че има законно правило под 100 метра над населени места да не слизат самолети! Всички малки деца са в шок. Мими даже се е крила под масата в детската градина. Още разказва с широко отворени очи и съм сигурен, че няма да спи спокойно нощес. За животни да не почваме да отваряме даже дума, особено пък птиците. 

 

Тези самолети бяха доста над 100 метра, ми се струва. 100 метра не са много. Дронът ми се качваше на толкова.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Godfather said:

Уникални глупости ръсиш, като един истински зомбиран Мисир. :lol:


Дали имаш някаква дори бегла представа какъв точно оксиморон е ти да казваш подобно нещо?!?!? :laughing1:

И да - пълни таралясници и боклуци са тия щайги. 
 

4 minutes ago, w00x said:

 

Тези самолети бяха доста над 100 метра, ми се струва. 100 метра не са много. Дронът ми се качваше на толкова.


Не съм ги гледал, само бегло ги чух, че оглеждахме със Стоил биореактори в тоя момент. Явно са бучали предимно над центъра, защото не ми направи впечатление да са толкова шумни при мен. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


И да - пълни таралясници и боклуци са тия щайги. 

 

При положение, че световните факти и статистики говорят категорично за точно обратното, даваш ли си сметка какви нива на мисирщина достигаш с плещенето на подобни глупости? :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Godfather said:

При положение, че световните факти и статистики говорят категорично за точно обратното, даваш ли си сметка какви нива на мисирщина достигаш с плещенето на подобни глупости? :lol:


Тоя па световни факти и статистики хахахахахахах

Брат, мисирщината те е превзела напълно.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Летяха си над града, ама под 100 метра едва ли са падали. Минавах моста на марица тогава и имах видимост, и звукът, докато правят вираж високо в небето, ставаше супер силен.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:


Тоя па световни факти и статистики хахахахахахах

Брат, мисирщината те е превзела напълно.... 

 

Нали? Само твоята паралелна действителност е реалната. Също като на мисира, дето си завира главата в пясъка, опа, това беше за друга птица, ама то и мисирите не отстъпват по този показател. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, продуханите между ушите мисири не осъзнават кога някой си пробутва таралясниците на баснословни цени на малоумни тъпаци от бананови републики.

Link to comment
Share on other sites

 

On 10/18/2020 at 2:15 PM, HEMO said:

Минава ми през главата,че ще се повторят събитията от март месец...Две болни деца в на щерката класа,всички под карантина за 10 дни...

 

Аз чувам, че като цяло за периода, миналата година смъртността сред населението е била по-голяма от сегашната. А би трябвало да е обратното.

 

И това не е само у нас. Изобщо - в германия екип прависти подготвят дело по случай това, че СЗО е променила правилата за пандемия преди 12 години. Премахнала е необходимостта от това болестта да е опасна и смъртоносна, и е останало изискване само да е заразна/разпространена по целия свят/.

 

То по тази логика и грипа е достатъчен за пандемия, всяка година, откак се е зародило човечеството.

 

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Ма мола ти са. Бетер Ванга си, знаем.

А в ден 1 на предишните потенциални пандемии (преди 10-15 години), които бяха овладяни навреме, какво си бил споменал? Че няма да оходят целия свят?

Edited by earache
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Ма мола ти са. Бетер Ванга си, знаем.

А в ден 1 на предишните потенциални пандемии (преди 10-15 години), които бяха овладяни навреме, какво си бил споменал? Че няма да оходят целия свят?


"Предишни потенциални пандемии" - ти си бил голЕм специалист бре! :laughing1:
Овладяни навреме? Какво това и кога? Всеки такъв вирус си охожда целия свят. И предишните, и този, и следващият. Все повече обаче превръщат нещата в панаир. С всеки следващ нЕкои хора правят страшно много пари, а както винаги дребните измират - и в преносен и в буквален смисъл. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, earache said:

SARS не го е оходил. За него какво си казал?

Като цяло самоизтъкването ти ставаше само за пред пиянките на масата след 3-4 ракии.


Явно си решил да се ерчиш и понеже това няма да завърши добре ще те подмина без да споменавам като какво. 

Link to comment
Share on other sites

Още един, който знае повече информация от изнесената.

 

SARS Prognosis - 9.5% chance of death

 

Дали нямаше да се разбере ако бяха починали 700 000 000 човека? Това е смъртността в световен мащаб за 10 години.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, w00x said:

Още един, който знае повече информация от изнесената.

 

SARS Prognosis - 9.5% chance of death

 

Дали нямаше да се разбере ако бяха починали 700 000 000 човека? Това е смъртността в световен мащаб за 10 години.

 


Ангеле, прав си донякъде, ама тая цифра откъде я измисли?!?! 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, w00x said:

9.5? Това е официално изнесената цифра за смъртността на SARS през 2002 - 2004.


Не тази - другата, дето е къмто 1/7 от общата популация

Link to comment
Share on other sites

Ами....

Световна популация 7 594 000 000

9.5% от 7 594 000 000 = 721 430 000.

Ако SARS наистина беше минал през цялата световна популация през 2002-2004-та, то щеше да има 721 430 000 жертви.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...