Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Жалкар. Трябвало е да го спукат от бой или да му потрошат колата като тръгна да ги гази.

 

Един приятел в подобна ситуация разправяше как му огънали цялата кола на един много отворен.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

https://www.youtube.com/watch?v=o427U5y6lio

 

Катастрофата на бул. България днес. Явно отнето предимство, Фиата силно смлян отпред вляво с отворени възглавници...

 

Също така изключтелно важно е ръчичката е да е в пазвата в стил Ал Бънди.... 

Link to comment
Share on other sites

И разбира се, убиеца е оживял...

Мен друго ме притеснява - страхотно много коментари чета, как жената била виновна, защото видиш ли, засякла летящия холандец, който се опитал да я изпревари непозволено със скорост над два пъти по-висока от позволеното. Направо настръхвам, като си помисля, колко потенциални убийци шофират по пътищата, които дори не познават законите...

Link to comment
Share on other sites

Това се случва изключително често, особено в селските райони. Наближа ли нещо отзад, моментално намалям и почвам да го дебна какви ще ги твори. Камо ли пък ако спира. Редовно се завива без мигачи, в разни неясни улици и т.н. Затова по селата се кара бавно и внимателно през цялото време. Да се силиш със 100 е меко казано глупаво и ето поредната трагедия, предизвикана заради такава идиотщина.... Жалко за децата.... 

Link to comment
Share on other sites

Засекла го била... той карал с над 100 в населено място, ама тя го засекла. Дори да не е дала мигач, ако беше с около 50 можеше и да се усети. А дали тя е дала мигач или не не е ясно дали той го е видял ако е прелитал ниско покрай нея в този момент...

 

ПС: Не съм експерт, но да изхвърчиш през някой прозорец извън колата и то на цели 15 метра (това е колкото височината на 5етажна сграда) след сблъсъка май трябва да е карал не със 100 ами с поне 150км/час.

 

Не искам да казвам тежки думи защото като се знам какви глупости вършех преди да подмина 30г., ама шофьора на аудито е за бой в случая, независимо кой го е засекал и какво правил. Със същия успех можеше да има някоя дупка на пътя или да мине котка и резултата щеше да е подобен. Жалко за загиналите

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Засекла го била... той карал с над 100 в населено място, ама тя го засекла. Дори да не е дала мигач, ако беше с около 50 можеше и да се усети. А дали тя е дала мигач или не не е ясно дали той го е видял ако е прелитал ниско покрай нея в този момент...

...................

Докато не задължат всеки да си сложи регистратор и да снима при всяко излизане с колата, така ще е - дума срещу дума...единият казва едно, другият отрича и казва обратното...

Link to comment
Share on other sites

Докато не задължат всеки да си сложи регистратор и да снима при всяко излизане с колата, така ще е - дума срещу дума...единият казва едно, другият отрича и казва обратното...

Ами в случая до колкото видях е и забранено изпреварването с непрекъсната линия + високата скорост... трудно би се измъкнал.

 

По темата:

 

https://www.facebook.com/ZOOWeeklyOz/videos/824645570947957/

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Както споменах по-рано днес, попаднах на зверска катастрофа с мотор в село Мирово, като водачът беше мъртъв. Камерата в колата не е успяла да заснеме почти нищо съществено, тъй като заобиколих, за да не плаша дъщеря ми. Все пак няколко думи. В началото може да видите напред в далечината изтърбушения мотор вдясно, а трупа завит с чаршаф вляво. Моторът беше стар и очукан, но за сметка на това голям и мощен. Впоследствие вдясно зад червения Опел отново се вижда завития труп, като слава богу не се забелязва разпиления по асфалта мозък и прочее, които не бяха покрити. Естествено по български беше пълно със сеирджии, предимно цигани, като прииждаха още, сякаш беше панаир. Отляво, поседналият младеж в черно беше като гръмнат и плачеше, вероятно авер на загиналия. Дано си вземе поука от този ден. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pz8V70Uff1w

Link to comment
Share on other sites

Стопли се, наизлезнаха ненормалниците с моторите и се започна веднага. Само се чудя как е възможно и какво "майсторство" се иска, за да се целят ЕДНИ ДРУГИ....

Link to comment
Share on other sites

Само се чудя как е възможно и какво "майсторство" се иска, за да се целят ЕДНИ ДРУГИ....

 

Нали знаеш, тия с моторите са малко като ония с голфовете преди време - и срещу еднопосочното движение да кара, пак ще се намери някой такъв като него, който да го натресе отзад. :P

Разбира се не визирам нормалнокаращите мотори, щото и такива има, а джигитчетата-донори, развиващи в града магистрални скорости.

Link to comment
Share on other sites

Тая сутрин пак двама се бяха блъснали на светофара на ален мак...Едната кола нямаше почти никви щети,но другата беше помляна отред цялата.

Link to comment
Share on other sites

Днеска е бахти деня..

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4757051- 5ма човека аут.

На пътя за Пазарджик - 1 загинал и 2ма тежко ранени, защото нинджата с 30 годишното Ауди предприел тройно изпреварване..

Link to comment
Share on other sites

Докато не започнат конфискации на автомобили за над 20км/ч от допустимата, взимане на книжките на място и задължителен проверочен, след глоба от 2000лв., няма да се оправят нещата. 50км/ч над допустимото - 2 месеца в пандиза. Трябва да се счита като опит за убийство.

Пред всяка пешеходна пътека - легнал полицай. Навсякъде камери с директна връзка със следващия патрул по линията. Отделно - шофиране с над 0.2 промила - затвор 6 месеца, без книжка 2 години, глоба 10000лв. Ако няма пари за глобата - 1 година обществено полезен труд или още 6 месеца в пандиза.

Това е положението - положението е жестоко изтървано и трябват много, ама много крути мерки, за да се оправи. Не е невъзможно.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Пълни простотии, 20 над ограничението 1 път и кво... ?! Като ся, на мутрата детото ще я пуснем, на кмета жената ще я покрием... ако можеш да "почерпиш" достатъчно може и да измислим нещо... как не разбирате, че дори сегашните мерки могат да работят, НИКОЙ не иска да ги прилага.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Много вярно.. Никой не прилага правилата и разпоредбите. Но то няма как и да е иначе, защото тези, които трябва да следят спазването на правилата, ги нарушават много често.

едит: Според БНТ трима от пешеходците били абитуриенти. Загиналите при пътния инцидент са общо петима души,

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Един предлага високи глоби (за които и аз съм съгласен), втори казва, че и сегашните вършат работа, стига да се прилагат, а аз питам, КОЙ да ги прилага, като полицаите са се скрили и никой нито ги е виждал, нито ги е чувал?! Може да не шофирам много из града, но за последните няколко месеца не съм видял НИТО ЕДИН полицай или катаджия из града! Не знам, какво правят по цял ден и дали не са получили някоя устна заповед да се покриват, за да се превърнем умишлено в Дивия запад, но е факт тоталната липса на какъвто и да е бил контрол!

Link to comment
Share on other sites

Съвсем скоро зад мен караше една патрулка и точно на един десен завой, където редовно се правят нарушения, отсреща идваше жандармерия. Пред очите и на двете се извършиха нарушения от 4 автомобила, като един от тях дори засече жандармерията. Която веднага след това си пусна серените, но за мое учудване, никой не се стресна. За мое още по-голямо учудване нито полицията, нито жандармерията спря някоя от колите. Просто си продължиха.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...