Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

1 hour ago, plameni said:

Тъжно... Много тъжно.


Аз имам друга думичка - PATHETIC. 
И понеже хич не им пука за позициите ни (колко либерално!:laughing1:) вентилаторстват 4-5 страници глупости, оплитайки се бетер патки в калчища в собственото си безхаберие...

Пламене, аз да попитам само - ти къде точно видя нещо дори подобно на "смислени аргументи", защото по либерастката тема аз дотук не съм виждал такива. Имаме обаче в пълния му блясък типичното либерастко поведение. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, plameni said:

Когато разговорът се върне към нормалния спор, когато започнат да се задават конкретни въпроси, а смислените аргументи на отсрещната страна свършат и се намесват даже измислени персонажи, спорът изведнъж се прекратява с "Писна ми".

И даже се стига до призиви за агресия: "Да не забравите да се груби и към малцинствата..."

 

Тъжно... Много тъжно.

 

Слаб опит за вменяване на вина, изпълнен с егоцентризъм.

 

Тъжно... Много тъжно.

 

С този си пост само потвърди решението ми да се оттегля от "дискусията".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

оплитайки се бетер патки в калчища в собственото си безхаберие...

  

On 6/9/2021 at 12:42 PM, plameni said:

Няма отбелязан повод, но пък е първото, което се натрапва пред погледа ти, когато отидеш на темите.

  

On 6/8/2021 at 8:30 PM, RaptoR said:

ЕДИТ: Ако това е сложено там по някакъв повод и празник - недоглеждането е мое. 

 

За да не е само цитати поста ми, нека цитирам така "по очи, та на врат" ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ARPAnet said:

За да не е само цитати поста ми, нека цитирам така "по очи, та на врат" ;) 

 

Какво точно се опитваш да по/до/кажеш?

Да не би на въпросната страница да има някаква информация за повода?

 

За пореден път куцат причинно-следствените връзки и затова си пропуснал още един пост в поредицата (при теб е в обратен хронологичен ред):

On 6/8/2021 at 4:50 PM, w00x said:

Просто е сложено за този месец

 

Проследи пак хронологията и ще видиш, че в началото никой не беше наясно с произхода и причините за съществуването на тази колекция.

Едва на следващия ден @w00x я посочи (@RaptoR това е смисленият аргумент, за който питаше).

 

Писна ми от тая клоунада на мен = да се оттегля от "дискусията"

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

Какво точно се опитваш да по/до/кажеш?

Очевидно давам пример на Виден за това колко неговата/ваща страна е имала идея какво коментира в началото.

Тръгнахме от "гниди" и "умишлено навиране на перата от задника" през някаква форма на "не знаех" и завършихме с оплитащи се патки. 

3 minutes ago, plameni said:

Да не би на въпросната страница да има някаква информация за повода?

Не споменавам страницата. А само, че не сте знаели повода, което сами сте написали. Не коментирам причината зад не знанието. 

5 minutes ago, plameni said:

За пореден път куцат причинно-следствените връзки и затова си пропуснал още един пост в поредицата (при теб е в обратен хронологичен ред):

Хронологията на кой първи е казал "не знам" не променя съдържанието на поста ми. 

Не съм пропуснал нищо. 

11 minutes ago, plameni said:

Проследи пак хронологията и ще видиш, че в началото никой не беше наясно с произхода и причините за съществуването на тази колекция.

Едва на следващия ден @w00x я посочи (@RaptoR това е смисленият аргумент, за който питаше).

Но аз не защитавам woox-а.  Единствено давам пример. :) 

 

Link to comment
Share on other sites

И какво се разбра за причината?

От 13-и февруари започва публикуване в колекцията. На 18-и февруари Google публикуват в блога си информация и поводът за нея.

Повече от три месеца след приключване на Black History Month тази колекция продължава да стои на топ позиция без никакво обяснение към нея освен расовия произход на авторите.

Ето това е "умишлено навиране на перата от задника". Нищо не се е променило и няма преминаване през някакви форми и т.н.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

Ето това е "умишлено навиране на перата от задника". Нищо не се е променило и няма преминаване през някакви форми и т.н.

Когато е написано "умишлено навиране на перата от задника", писателя не е знаел останалата информация. Не е знаел дали в момента е месеца, идва ли, минал ли е. Нищо повече не показвам. 

Важен контекста в който съм поставил двата цитата, а именно заключението на Виден от началото на тази страница. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Именно.

Контекстът е колекция подчертаваща единствено расовият произход на авторите.

Щом от Google не са сметнали за необходимо да предоставят друга информация, защо някой трябва да се занимава и да я издирва?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

Именно.

Контекстът е колекция подчертаваща единствено расовият произход на авторите.

Щом от Google не са сметнали за необходимо да предоставят друга информация, защо някой трябва да се занимава и да я издирва?

Което и води до поста ми по-горе де. :)

Спокойно, няма нужда да се аргументираш, не съм задавал въпроси в онзи пост. Само показах цитати.

Link to comment
Share on other sites

Браво на ватмана!!! 

 

Quote

ОТНОСНО ГЕЙ- ПАРАДА...
Този път няма да правя оценки, ще задам въпроси...
1. Щастлив ли е българският данъкоплатец, че данъците му отиват за охрана на този парад? Кой всъщност плаща за извънредните мерки?
2. Колко права придобиха гейовете след тази демонстрация?
3. Кой чисти след тях и колко струва това? И на кого струва?
4. Защо като са щастливи да се покажат, аз видях само напрегнати, нахални и дръзки лица?
5. Мислите ли и вие, че това е един успешен бизнеспроект за някои хора?
6. Защо обществото продължава да не харесва гейове след всички опити те да му бъдат натрапени?
7. Възпитателен ли е този парад за подрастващите и какво да очакваме от тях?
8. Не трябва ли подобно политическо внимание и за други каузи- деца в нужда, инвалиди, пенсионери, самотни майки и прочие?
9. Защо обществото, като толкова възмутено, не впрегне силата си, за да покаже още по-убедителтно възмущението си?
10. Алкохол, дрога, силна музика и викове ли е цивилизованият начин да се забавляват тези хора?
11. Намирате ли и вие прилика между тази идеология и комунизма?
 
    Автор: Евгени Минчев, фейсбук

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2021 at 4:15 PM, RaptoR said:

Браво на ватмана!!! 

 

 

Което иде в подкрепа на нееднократното ми изказване, че не всички гей-ове са педераси (сига материалът да е от истинския му профил). И, че всъщност повечето от самите хомота не са Ок, когато няко им завре под носа перото, което току що е извадил от аналния си сфинктер.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... Нали....

 

Що пък не съм изненадан? Ама така е, когато психиатричното отделение има ден на отворени врати, пък после портиерът с плексита трябва да мете и брише след налудувалите се луди.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djaba said:

Класически "Прозорец на Овертон", на който сме свидетели в живота си ....

 

Е да де, но тук някои хора непрекъснато ни обясняват, че проблемът с притесненията ни е, че видиш ли, всеки аргумент бил чисто теоретичен и "Важното е да се плашим :)"

Само нема а се пуашиш...

Link to comment
Share on other sites

Ми те децата сами ще се уплашат.

 

London-tube.jpg

Снимката е от днес в Лондонското метро, Изпрати ми я приятел.

 

Вече имам алергия от пера в задника, с цветовете на дъгата.

Забелязвам, че все по-рядко слушам Rainbow.

 

Tя Дъгата отиде вече в г§з@ (и в пряк, и в преносен смисъл), ама да не посягат на призмата, че сигурно ще ме избие на агресия...

31-By9ml-OVLL-AC-SX466.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2021 at 10:54 AM, djaba said:

 

Класически "Прозорец на Овертон", на който сме свидетели в живота си ....


Благодаря, не бях чувал за това явление. Разчетох се и е интересно. :) 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:


Благодаря, не бях чувал за това явление. Разчетох се и е интересно. :) 

В смисъл, че сега, след като научи термина и правилата по които се случва този прецедент, вече ти отмина тревожността от необяснимото усещане до момента, че те цакат. И понеже за теб не познаването на терминологията и правилата съвсем не е повод да не си прав, продължавай с необръщането на внимание и... НАЗДРАВЕ!

Link to comment
Share on other sites

:))

 

Щях да ти пиша в този пост, че си щрауса от идеома, ама се отказах, щото и това нямаше да разбереш.

 

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз пък щях да ти отговоря защо не си прав отново (но не толкова често, колкото други потребители) и демонстрираш доста сериозно късогледство, но се отказах, че пак ще започне безсмислена "дискусия".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...