Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

А аз пък щях да ти отговоря, че Ти не си прав (но в смисъла влаган някога в този идеом, от одборът по водна топка на град Стамболийски). Та добре, че не се впусна във вентилаторстване. Щото после Пешо пак щеше да каканиже неща от рода на  - Кисел чичка. И да се опитва да атакува стойностната ми страна, пък аз и без това такав нямам.  :)

 

П.п. Вероятно тук никой си няма и идея, че Стамболийски е имал отбор по водна топка, че и да има идея за славните му перипетии и ежедневие. Ама няма да открехвам, щото и това е приказка за маса.

 

П.п.2 Никой, освен Веско, де... Ама той и без това потъна в дън земя, та....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, gado said:

А аз пък щях да ти отговоря, че Ти не си прав


Не се сещам случай, в който да не е бил тотално офсайд и процедурата е една и съща - вентилаторстване няколко страници, въртяне на куката като червей, оплитане в собствените си глупости (тотални) и накрая като няма вече накъде - не е разбран! Тая плоча се протри просто... 

Ако не знаех, че Ясен има жена и дете отдавна щях да им предложа да се вземат. При такова яростно мятане на амбразурата в защита на биологично неадекватната либерастка адженда просто са си един за друг! 
 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:


Не се сещам случай, в който да не е бил тотално офсайд и процедурата е една и съща - вентилаторстване няколко страници, въртяне на куката като червей, оплитане в собствените си глупости (тотални) и накрая като няма вече накъде - не е разбран! Тая плоча се протри просто... 

Ако не знаех, че Ясен има жена и дете отдавна щях да им предложа да се вземат. При такова яростно мятане на амбразурата в защита на биологично неадекватната либерастка адженда просто са си един за друг! 
 

Заеби! Аз лично бих си затворил очите пред каквото и да било, стига тия двамата да се вземат и докато трае меденият им месец да има малко тихо и без екстатични тъпотии. Щото инак съм на път тотално да откажа булфорум. Не, че ще е голяма загуба това отказване, де. Тъкмо некви полово неосъзнати ще си имат интимна трибуна да си гугукат интимно по задушевни теми.

 

П.п. Знаеш все пак, че нямам нервите на Пламени, та да ги храня с пици, стълбички и изкълвани букви от някакви си разполедби, конституции и прочее маловажни неща.

 

П.п.  Важното е да не им се обръща внимание, когатно са ненатрапчиви. Щото и без това нямат критичната маса, която да задвижи прозорец на Овертон.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

"Остава неясен мотивът на предполагаемия извършител, който вчера наръга безразборно пешеходци в германския град Вюрцберг, и уби трима от тях, а животът на още двама е в опасност. По време на атаката сомалиецът е крещял "Аллах акбар". Полицията не изключва ислямистки мотив. Заподозреният е бил с психично заболяване."

Журналистика на капките.

Link to comment
Share on other sites

Да. Трябва да се наказват според закона, без значение дали е викал "Аллах Акбар" или "Иисус е велик". Но тъй като им се ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ и се третират като някакво малцинство, тия с Аллах Акбар по някаква причина се ползват с преференции.

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай!

Вредно и опасно е, щото козоебците като се усетят, че им се обръща внимание и ще започнат още повече! А предвид тази переспектива, животът на петима си е направо едно нищо и чиста далавера. Дет са вика Алах акбар!

 

П.п. А мотивите на скинито е наистина дълбока мистерия и абсолютна загадка.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

Трябва ли изобщо да обръщаме внимание на такива случаи?

 

Ама разбира се че не! И не само това - защо изобщо е арестуван тоя човек? Не трябва да се закача - никакъв шанс няма утре да заколи 10. Това като ония слабоумни дебили, дето години наред покривали групата педофили изнасилвачи на Острова. Не им обръщали внимание, р'ийш ли, да не ги смущават...
Този козоебец между другото най-вероятно е от ония дето ги посрещаха с мечетата. Изключително ме е яд, че страдат невинни, случайни хора, а някак си не им се случи на изродите, които се възползваха от човешката глупост да срещнат тези светила на тяхната пропаганда. Да им го начукат ей така в ушите и след това да им прережат гърлата. 

Link to comment
Share on other sites

Игра, най-обикновена игра, достъпна за деца и логично играна предимно от ДЕЦА

wh9I2x5.jpg

 

Кому чепа дири това там вдясно на трета позиция? Ден, седмица, година на педалите ли е? Какво общо имат те с ДЕЦАТА, които играят? Защо им се завира педалскаа (в случая) пропаганда в очите? На ДЕЦАТА? Ще оставя настрана на какво посмешище се правят авторите да олепят педалска пропаганда в средновековна среда... 

Link to comment
Share on other sites

Това може да отговори на въпроса ти.

 

https://www.dexerto.com/overwatch/blizzard-responds-to-backlash-from-overwatch-pride-month-content-1600480/

 

За мен също е прекалено иначе, но.....

 

Ако НЕ ИМ СЕ ОБРЪЩАШЕ ВНИМАНИЕ, нямаше да има такива неща в игрите.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, w00x said:

Това може да отговори на въпроса ти.

 

https://www.dexerto.com/overwatch/blizzard-responds-to-backlash-from-overwatch-pride-month-content-1600480/

 

За мен също е прекалено иначе, но.....

 

Ако НЕ ИМ СЕ ОБРЪЩАШЕ ВНИМАНИЕ, нямаше да има такива неща в игрите.


1. Въпросът/те ми са абсолютно риторични - отговорите ги знаят и охлювите ми.

2.  After releasing the Rainbow icon to celebrate the season, fans have been craving more LGBTQI+ content - челен пример за либерастка дезинформационна пропаганда. Налагаме порядки и даваме наклон на принципа "една баба каза". Реално надали има и 1% фенове да са коментирали това, надали има и половин процент да са били craving. Изроди - чиста проба изроди за разстрел. 

3. Тъпотията с необръщането на внимание спри да я повтаряш, а ние може да се направим, че не си я споменавал, шушнете си с Ясен за нея. Една от най-колосалните тъпотии, които си се опитвал някога да лансираш. Ако искаш лично ти не им обръщай внимание, докато не ти татуират дъгата на челото, щото за това са craving нали. Но като знам на тебе може да ти хареса. Или ако не това пак няма да им обърнеш внимание. Как не ти увира главата, че това е НАСТЪПАТЕЛНА, НАГЛА, ИНВАЗИВНА гнас, която няма да спре. Либерастията скоро ще вкара света в жестока каша, от която не ми се мисли как ще се излиза. Ако изобщо е възможно. На все повече места иначе нормални и кротки хора вече са докарани до ръба на търпението си и всякакви граници са прекрачени. А с либерастките гниди и уроди или им клякаш или си на война. И накрая може да стане доста сериозна война. В много държави вече нещата са на върха на бръснача. Въпрос на време е да се отприщи огромна вълна, която е абсолютно неясно какво и как ще помете. И най-долното е, че когато се скъса бента шепата изроди, предизвикали всичко това пак ще се покрият и ще страдат невинните. 

Link to comment
Share on other sites

Ще ти го наложат, защото им обръщаш внимание. Нищо от това не може да се случи, без да има кой да обърне внимание. Колкото повече се обръща внимание, толкова по-бързо ще се случи. Което е и очевидно между другото.
Преди години, когато им се казваше "Абе не ме занимавай с тия глупости бе", подобни "движения" си седяха никому незнайни.

Когато започна да им се ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ и да се пробутват пред хората, а те да реагират, било то със симпатия или с ярост (като теб), нещата започнаха да се получават.

 

И в "прозореца на Овертон", 3 от 5-те градивни точки на хипотезата са синоним на "обръщане на внимание".

 

Писна ми да повтарям едно и също нещо и да виждам как си говорите някакви ваши си неща като "контрааргумент".

 

"Всички трябва да са равни пред закона и да не се обръща внимание на сексуалната им или расовата им пренадлежност"

"Ама един ислямист убил хора"
"Именно"

"Ама той е ислямист, как няма да му обръщаме специално внимание???"

"Именно. За това говорим."

 

Ислямист, бял, жена, мъж, дете, гей, травестит, полово-неутрален, няма значение. Убил ли е 3-ма души с нож, си заслужава наказанието. Не трябва да има никакви преференции. Не трябва да има специални паради, не трябва да има прекалена показност на съпричастност. Не трябва обаче и да има омраза, защото омразата поражда отговор. Ако няма омраза, няма да има и желание за премахване на омразата чрез навиране на въпросното нещо в лицето на хората.

 

Чувствам се като учител в начално училище.

Link to comment
Share on other sites

Реално се държиш като двойкаджия в училище за умствено изостанали. Като абсолютно малоумен. За съжаление обаче това дори и на живо ни с тиган, ни с мотика мога да ти го набия в главата. 

Link to comment
Share on other sites

Обръщай им внимание. Разнасяй ги. Критикувай ги. Обиждай ги. В исторически план, това винаги помага.

Ние затова сме в това положение. Защото в началото, хората реагираха първично, като теб. Да мразят. Ти и тези като теб, сте причината в игрите да ми се пробутват, шарени знаменца, скинове с цветовете на дъгата, лезбийки и гейове там, където не им е мястото.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, w00x said:

Обръщай им внимание. Разнасяй ги. Критикувай ги. Обиждай ги. В исторически план, това винаги помага.

Ние затова сме в това положение. Защото в началото, хората реагираха първично, като теб. Да мразят. Ти и тези като теб, сте причината в игрите да ми се пробутват, шарени знаменца, скинове с цветовете на дъгата, лезбийки и гейове там, където не им е мястото.


Все повече започвам да си мисля, че си наистина малоумен. 

Довчера, докато никой не навираше НАСИЛСТВЕНО тия лайна в очите на вички всичко беше спокойно. Сега, когато всеки ден и навсякъде ни се завира в лицата, логично нормалните ще почнем да беснеем. Или си абсолютно ненормален и тотално ЛГБТ, или трябва да разбереш предишните две изречения. Ако не можеш имаш голям проблем. Пардон - ние имаме голям проблем. Намесват вече децата ми в това!!! Ти разбира се хал хабер нямаш какво ти говоря в тоя момент. Детето ми е объркано - съвсем нормално и логично - от тия простотии. И аз се чудя как да му ги обясня, без да насаждам неприязън, но никак няма да се получи ако така я караме. 

Ето, Себастиян го казва чудесно, но дали има кой да чуе? Предния път не друг, а Крис Рок пуснах да слушате ама пак вятър, та и тук няма да се учудя - затова и скоро може да почна да спра да си губя времето да се опитвам да образовам и ще почна директно наред да псувам за разтоварване. И ако някой ми се оплаче ще го броя за дискриминация срещу мен. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Замисляш ли се защо ти ги навират насилствено в лицето или това няма значение? За причината замисляш ли се някога или егоцентризмът ти не ти позволява?

Тия които ти го навират насилствено ОБЪРНАЛИ ли са внимание или НЕ СА ОБЪРНАЛИ внимание? Какво би казал?

Не е като LGBQT Awareness да е някакъв световен проблем, без който ще измрем всичките от глад. Всичко се прави за PR. А защо е стигнало до момент, в който компаниите се чувстват длъжни да го правят за PR? Защото на LGBQT им се е ОБЪРНАЛО ПРЕКАЛЕНО МНОГО ВНИМАНИЕ.

 

Ако не беше им се обърнало внимание (от хората, които са в позиция да обърнат внимание) и на никой не му пукаше кой за какъв се представя, нямаше да има проблем.

Защото ние тук колкото и да си лаем сме само малка капка.

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Замисляш ли се защо ти ги навират насилствено в лицето или това няма значение? За причината замисляш ли се някога или егоцентризмът ти не ти позволява?

 

Като знаещ защо ми става интересно каква друга глупост се върти из твоята глава. Защото ако пак споменеш рейтинги и пари в интернет ще счупиш тъпомера И на Мелмак. 

Link to comment
Share on other sites

Един малко по-разлличен пример- точно щото решихме да не обръщаме внимание на комунетата, да ги оставим даси живеят, да не им се поиска обяснение, да не бъдат наказани, да не бъдат изметени и не се направи лустрация, защото си казахме "Е, какво толкова, те сега няма да пречат", затова сега ей такива бойковци ебаха мамата на държата и навсякъде е пълен батак.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dunc said:

Един малко по-разлличен пример- точно щото решихме да не обръщаме внимание на комунетата, да ги оставим даси живеят, да не им се поиска обяснение, да не бъдат наказани, да не бъдат изметени и не се направи лустрация, защото си казахме "Е, какво толкова, те сега няма да пречат", затова сега ей такива бойковци ебаха мамата на държата и навсякъде е пълен батак.

 

Бъркаш дискусията.

Тук говорим за толерантност, която се подхранва от хорското внимание. На каква база са толерирани комунистите?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dunc said:

Един малко по-разлличен пример- точно щото решихме да не обръщаме внимание на комунетата, да ги оставим даси живеят, да не им се поиска обяснение, да не бъдат наказани, да не бъдат изметени и не се направи лустрация, защото си казахме "Е, какво толкова, те сега няма да пречат", затова сега ей такива бойковци ебаха мамата на държата и навсякъде е пълен батак.


И тази истина е на толкова микро ниво... Представи си само... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

 

Бъркаш дискусията.

Тук говорим за толерантност, която се подхранва от хорското внимание. 


НЯМА ТАКОВА НЕЩО БЕ!!! _@*№%@_*%@_*%!!!!!

Има толерантност, която се НАЛАГА на хорското внимание!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Чувството че ти се налага идва от там, че вече е извън контрол. Отдавна сме минали момента, в който всичко можеше да се спре, като не му се обръща внимание. Сега само може да се ограничи.

Ти наистина ли не разбираш как работи стадния манталитет?

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Чувството че ти се налага идва от там, че вече е извън контрол. Отдавна сме минали момента, в който всичко можеше да се спре, като не му се обръща внимание. Сега само може да се ограничи.

Ти наистина ли не разбираш как работи стадния манталитет?


Дай да спрем да пишем по тая тема днес, че наистина ще се изпокараме. 
Всичко си беше на място, Ангеле - нито искаше спиране, нито подкарване. Отдавна никой никого не закачаше. Дали изобщо погледна минутката на Себастиян? Или просто пак не разбра? Нямам нерви повече засега да рефрешвам на лаптоп с 2гб рам, на който гледам и филм и е с повередени бутони.

Link to comment
Share on other sites

Ами точно там е. Че не беше на място ако беше един от онези хора. Безпочвената омразата я имаше, а именно тя беше причината да се започнат тези движения. Идеята вече е изродена и целите са много по-различни, но от омразата започна всичко.

 

Гледах го. Себастиан само каза това, което аз се опитвам да кажа. Че Интернет е дал платформа, в която тези хора да се показват, стига да има кой да им обръща внимание.

 

Могат да ти налагат толератност колкото си искат, но те разчитат на тези, които ще се закачат на това "налагане". Демек - тези, които ще обърнат внимание.

На мен колкото и да ми я налагат, аз просто няма да ѝ обърна внимание. Ще сменя канала, ще пусна друго видео, ще сменя страницата, ще спра да гледам филмите, сериалите или там както се опитват да ми го наложат.

Все ми е тая някой дали е травестит, гей, черен или какъвто там. Ако ме дразни, то ме дразни, заради характера и поведението си, а не защото е с друга сексуалност или раса.

Проблемът са тези, които ще видят "налагането" и ще си кажат "Ей, тая знаменитост пропагандира това движение, чакай да се поинтересувам. А, ама те имат някакво право, пък и виж колко много хора го подкрепят. Нямам много контакти, а това е начин да намеря хора, с които да обсъждам нещо. Възможност, да се почувствам част от нещо общо." Демек, някой обръща внимание на налаганата му толерантност, не защото толкова му пука за каузата, а защото има лична облага от един или друг вид.

 

Като онези Инстаграм "звезди", които ходеха на Black Lives Matter протестите, за да се снимат и веднага се махаха. Но на тези Инстаграм "звезди" някой им се връзва, че наистина подкрепят каузата и започва също да я подкрепя. Наистина обаче, а не само заради снимките и clout-а. И така се завъртаме в един порочен кръг, в който колкото повече хора обръщат внимание, толкова повече ни се натрапва. Защото компаниите също започват да обръщат внимание, да си сменят логата и т.н. А тогава вече "налагането" става екстремно и те залива отвсякъде.

Преди едва 5 години, също се тръбеше за LGBQT, но никой не обръщаше толкова внимание и те просто си пищяха като сърдити лелки на пейката пред блока. Правеха си събрания от по 10-15 човека и се водеха "общество".

Тогава някъде и започна да им се обръща повече внимание, вероятно защото компаниите видяха ниша. Започнаха да се прокрадват във филми, за да се покаже, че студиото е "progressive" и приема всички. Някакви рандъми се появиха в Туитър да ги похвалят за това, че подхождат с такова разбиране към обществото. Тогава пък другото студио каза "Абе тия щом показват, ние също можем." Докато не стигнахме момента, в който в почти всеки касов филм има един черен, една лезбийка и гей двойка.

Тази година, почти всеки сайт, който отворех, имаше дъга на логото си.... Супер досадно.

 

На компаниите, които "налагат" толерантността, не им пука за това дали хомосексуалистите се чувстват включени в нещо. Пука им само за това приходите да вървят. Ако приходите покрай тия LGBQT тъпотии спрат, защото никой не обръща внимание, на компаниите моменталически ще спре да им пука. Да не мислиш, че някоя игра ще си играе да прави платен LGBQT скин ако никой не иска да го купи? Само, за да покажат колко са прогресивни? Как пък не.

Дай му време. Корпорациите с желанието си за печалба са убивали не едно и две неща. Ще убият и това. Сега се наблюдава някакъв бум, но в един момент, това ще се отрази на приходите им негативно.

Хората, които искат да "обърнат внимание" вече са го направили. Тези, които не искат да обрънат внимание няма да го направят и е много вероятно да избягат от продукта. А тези, които биха избягали от продукта са много повече от онези, които "обръщат внимание".

Link to comment
Share on other sites

Едни умни хора, преди много луни са казали "Разделяй и владей".

Кажи на гейовете и либтардите, че консервите ги мразят и те се наежват, готови за бой. Кажи на консервите, че либтардите искат да им поробят децата - и те са готови за бой. Кажи на негрите, че белите ги мразят и са готови за бой. Кажи на белите, че негрите искат да им вземат всичко и те са готови за бой. И се почва едно яко меле, всеки срещу всеки, всеки твърдо убеден в правотата си и никой не отстъпва на стотинка. Та докато всеки е твърде зает да води свещена война срещу вятърни мелници - хората, които подстрекават всичките тия престрелки тъпчат гушите.

Наскоро прочетох една мисъл - "има хора, които спорят за да спечелят. Има и хора, които спорят за да обогатят мирогледа си".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...