Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Начина по който говори този малоумник е повече от обиден. Целия този ултиматум в който протекоха целите избори е меко казано омерзен. Бога ми, при все, че не съм комунист на следващите избори бих предпочел БСП пред ГЕРБ. Такава ощипана госпожица не може да бъде лидер на България.

Link to comment
Share on other sites

Наистина повече от всякога затвърди впечатлението,че изобщо не е за този пост.Като че ли екипа съветници около него се е разбягал и той е попаднал в тотална изолация.

Link to comment
Share on other sites

Интересно като не е тиквата, кой искате да управлява ? Или просто да не е той. Ми айде, следващия боклук да влезе, моля. Дайте пак комунягите да завъртят баницата с късмети и да видим какво ще ни се падне. Всеки плюе и реве срещу управлението, но никой не видях да предлага алтернатива. Щото то плюенето лесно. Дали пък не е народа виновен, а ? Че бая малоумни парчета се показаха. Ама майната му де, кервана си върви, кучетата си лаят. Кой му дреме, дайте следващото правителство насам, че да го наплюем и него. Злобен, дребнав народ, чакащ някой да го оправи. Сам обаче да направи нещо, виж това е друга история. 

Link to comment
Share on other sites

Искам да управлява всеки който не се държи с мен като малолетен и да ми дава ултиматуми, че ако не е той аджеба, ще дойдат страшните ДПС. Искам да ме управлява човек който наистина е умен и не ми назначава дебили като Кунева, Бъчварова и Павлова за министри. В интерес на истината дори и един Радан Кънев би бил доста по приемлив вариант от тиквата.

Link to comment
Share on other sites

Искам да управлява всеки който не се държи с мен като малолетен и да ми дава ултиматуми, че ако не е той аджеба, ще дойдат страшните ДПС. Искам да ме управлява човек който наистина е умен и не ми назначава дебили като Кунева, Бъчварова и Павлова за министри. В интерес на истината дори и един Радан Кънев би бил доста по приемлив вариант от тиквата.

Ти наясно ли си изобщо как става цялата работа с управляването и стигането до позиция да управляваш, че ми вадиш някакви такива идеалистични коментари ? Мноо ми се иска да почнете да мислите с тия глави ама ... надали.

Link to comment
Share on other sites

Ти ако не си усетил поне малко,че Борисов е Мистър Бийн в политиката няма за какво да говорим :laughing:

П.С.И управлението да допълня.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Да. Като ония ден бившия ми учител по философия. Голям философ, голямо чудо.

 

Аз ви казах. Изберете мен. Аз ще крада, но ще дам и на поданиците ми ☺️☺️

Link to comment
Share on other sites

Ти наясно ли си изобщо как става цялата работа с управляването и стигането до позиция да управляваш, че ми вадиш някакви такива идеалистични коментари ? Мноо ми се иска да почнете да мислите с тия глави ама ... надали.

Добре де, ти като мислиш с главата си...нещо не виждам да казваш нищо конструктивно.

Link to comment
Share on other sites

Ами да управлява Борисов бре.Той сам обвърза спечелването на президентската надпревара с оставката си без да има нужда и го направи с възможно най-губещата и нелепа кандидатура.А не е като да липсват изобщо някакви авторитетни личности.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Злобен, дребнав народ, чакащ някой да го оправи. Сам обаче да направи нещо, виж това е друга история.

 

Именно. Всеки си прави каквото си иска, защото му било позволено, а после очаква някой друг да го оправи. Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Килеринчо ви го каза: Кой ще управлява?

БьеСьеПье-то бе. Тиквата им връчи щафетата напълно доброволно. Как така не го разбрахте не знам - при това не му е за първи път? Как така не разбрахте толкова години, че ГЕРБ е Б-отбора на БСП, баси?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ти като мислиш с главата си...нещо не виждам да казваш нищо конструктивно.

То има само един вариант ама докато всеки си заравя главата в пясъка, няма да се случи. Просто ми е омръзнало да повтарям едни и същи неща през годините. Затова и не мисля да ги повтарям сега. Самото произвеждане на политиците е покварено. Бил съм там и го знам със сигурност. Хората не държат на никакви принципи, нямат морал, нямат етика, нямат трезво мислене и се продават много лесно. От такава среда, с какви ценности излизат според тебе бъдещите политици ? Ама да си говорим тука няма смисъл. Мога да говоря цяла нощ и през по-голямата част от утрешния ден за нещата дето са се случвали пред мене и пак няма нищо да се промени. В смисъл, нищо няма да се промени в мисленето на хората. Така че, не мисля да си губя времето с глупости :)

Link to comment
Share on other sites

БьеСьеПье-то бе. Тиквата им връчи щафетата напълно доброволно. Как така не го разбрахте не знам - при това не му е за първи път? Как така не разбрахте толкова години, че ГЕРБ е Б-отбора на БСП, баси?

Кръстник, уважавам много мнението ти, но с това дето си написал не съм съгласен. Новия ни президент е боен пилот. Имам един такъв у дома, и добре зная че това са чепати хора дето се водят само от собственото си мнение за правилност на нещата. Според мен на столетницата тепърва ще и се наложи да разбере какъв таралеж си е пъхнала в гащите. Иначе за срамното и махленско поведение на управляващите не ми се говори. Самозабравиха се и ще си получат заслуженото.....

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Нова ТВ за пореден път показват колко технически некадърни са. Няма такава дразнеща микрофония през цялата конференция. На всичкото отгоре, аз си мислех, че е от звука в залата и не се сетих да сменя на бТВ до самия край..... Жалка история.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, уважавам много мнението ти, но с това дето си написал не съм съгласен. Новия ни президент е боен пилот. Имам един такъв у дома, и добре зная че това са чепати хора дето се водят само от собственото си мнение за правилност на нещата. Според мен на столетницата тепърва ще и се наложи да разбере какъв таралеж си е пъхнала в гащите. Иначе за срамното и махленско поведение на управляващите не ми се говори. Самозабравиха се и ще си получат заслуженото.....

Иска ми се да вярвам, че е така, но ... ще трябва да се почака за подобни изоди, чак когато реално видим какво ще прави новия президент. Въпреки това обаче и независимо какъв ще се окаже новия президент и дали ще се еманципира от БСП, Тиквата вече им подари властта, при това доста театрално.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...