Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, netrootbg said:

А Ислямска държава и талибаните кога? И без това са на едно ниво.

Главният мултак на държавата също се изказа днес...

Тва сериозно ли тази мутра е била поканена бе? Баси!!!! ГНУС!!!!! :sick

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

Тва сериозно ли тази мутра е била поканена бе? Баси!!!! ГНУС!!!!! :sick

Е че как. Нали е шеф на резидента и мутрата.

Виж изказването:

311690503_142468561857075_3835835728605796692_n.jpg

 

 

Още вчера от ДБ се обявиха против поканването и. Единствено от ПП ги подкрепиха. Преди малко мутрата почна да се прави на голям европеец. Бахти смешника.

Link to comment
Share on other sites

Няма измислен фейспалм за тази гнусотия, ама от прости герболяци и още по-простия им вожд-еднокнижник какво друго да очакваш. Акъла ми не го побира докъде може да стигнат в националното унижение някои идиоти! :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Godfather said:

Няма измислен фейспалм за тази гнусотия, ама от прости герболяци и още по-простия им вожд-еднокнижник какво друго да очакваш. Акъла ми не го побира докъде може да стигнат в националното унижение някои идиоти! :Facepalm:

В Бг няма дори минимално ниво. Нещо на което да се стъпи и от там примерно да има партии които да ти предлагат различни видове политики, било десни или леви. А ситуацията е под дъното. Продължават да копаят да видят какво има отдолу.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахахахахахахаха, това изкърти фаянса отвсякъде! Блатните диваци в пълния си блясък! :lol: :rofl:

 

 

Едит: В днешното гласуване на резолюция в ООН осъждаща категорично северномонголските каламбури с анексиране и "референдуми" и потвърждаваща териториалната цялост на Украйна, блатните диваци са получили поредния изключително звучен шамар. Ето кои единствено са гласували против, заедно със северните диваци: Северна Корея, Сирия, Никарагуа и Беларус. Една изключително елитна компания. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Т'ва с камерата го гледах на няколко места и ми се струва малко съмнително. Камерата е сложена уж като трофей, но някакси хем има ток, хем има интернет и е настроена, сложена в средата на къщата да гледа навътре.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Antares said:

Т'ва с камерата го гледах на няколко места и ми се струва малко съмнително. Камерата е сложена уж като трофей, но някакси хем има ток, хем има интернет и е настроена, сложена в средата на къщата да гледа навътре.

 

Мислиш, че е някакъв доброволен бурятски BigBrother?

Тя си е настроена. Ток и LAN или пък wifi без парола, са достатъчни да тръгне, а достъпът най-вероятно е през някакъв cloud. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, plameni said:

Мислиш, че е някакъв доброволен бурятски BigBrother?

Балиго к'во е - не знам. Просто казвам, че ме съмнясва достоверността - някакъв чукча си инсталира уеб камера в юртата и излъчва в интернет. Както знаем - първата жертва на войната е истината.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antares said:

Балиго к'во е - не знам.

 

Тъй де. И аз така гадая. Може да си я е донесъл, а "момчето" (местният разбирач) не се е оправил с настройките и е казал, че ще мине след ден-два-три...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, earache said:

Пред имената на някои защо седи черно?

Предполагам, че не са присъствали или не са гласували изобщо ако Въздържането е oтделна опция при гласуване

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DON_CHEFO said:

Нямам идея какво е това или защо го ебават ама поскачах 10тина минути 

 

Заради това

 

„Възраждане“ поискаха да патентоват търговска марка „Костя Копейкин“

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DON_CHEFO said:

Нямам идея какво е това или защо го ебават ама поскачах 10тина минути 

Русоробите в България си имат нов лидер. костадин се казва, но от години хората му викат Костя Копейкин. Нещо като бялата Златка(Болен), но този е със сива коса и затова другият му прякор е сивата златка. Всичко прави за малко пари. За другото са ти отговорили над мен.

Link to comment
Share on other sites

На 8 октомври се разпространи информацията за исканата регистрация на търговската марка. Три дена по-късно, някой казва публично "Бал съм ви. Дреме ми на крачола" и нарочно регистрира домеин, използвайки въпросното име:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...