Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

2 hours ago, charmock said:

Поредния олигофрен от ДАЙ България се прави на велик. Що не го каже тва някъде на саме.

 

Що, копейката е голяма битка ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е интересна новина Iran planning to send missiles, drones to Russia for Ukraine war, officials say - The Washington Post, в контекста на "това е Русия" :))))

Ще се окаже, че е като с могилизацията там. Нямаме загубени "наши", но айде да мобилизираме малко екстра войничета, много повече от тези които не сме загубили :laughing1:

 

Пък ако някой се мисли ..  :laughing1:

 

Link to comment
Share on other sites

Специално за укрократунковци... Путин е виновен...

 


Репортаж на bTV от 2015 показва, че още тогава в Украйна е имало война, етнически българи са били убивани от глад, а жени и малки деца в Донецк са се крили по бомбоубежища и не са излизали с месеци, защото са били обстрелвани и избивани

#КОЙ ли ги тероризира тия хора още оттогава? Русия вероятно? 
 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

 

16 minutes ago, RaptoR said:

Специално за укрократунковци... Путин е виновен...


Репортаж на bTV от 2015 показва, че още тогава в Украйна е имало война, етнически българи са били убивани от глад, а жени и малки деца в Донецк са се крили по бомбоубежища и не са излизали с месеци, защото са били обстрелвани и избивани

#КОЙ ли ги тероризира тия хора още оттогава? Русия вероятно? 
 

 

Quote

Войната в Донбас (наричана също Война в Източна Украйна) е въоръжен конфликт между Русия и Украйна в украинската географска област Донбас, част от Руско-украинската война.

Конфликтът се разгаря през есента и зимата на 2013 г., когато се провеждат серия от мирни акции в подкрепа на асоциацията на Украйна към ЕС. Дотогава проруският президент на страната Янукович води колеблива политика, балансирайки между Русия, с която Украйна е свързана с дълбоки исторически, стопански и чисто човешки връзки, от една страна, и Европейския съюз, към който украинците отправят надеждите си за по-добро бъдеще, от друга.

 

Link to comment
Share on other sites

Имало е война, никой не го е отричал.

Най-вече заради ЛНР и ДНР, подкукуросани от твоите любимци-алкохолици. Имаше обаче сведения за нарушаване на примирието и от 2те страни, ако намекваш за геноцид над руснаци.

Относно бесарабските българи, които не искали да ги мобилизират: използваме пак принципа на аналогията - ако утре Турция финансира отцепването на Кърджалийско или Делиормана, ти ще искаш ли да мобилизираш етнически арменци например? А цигани? Ако не, защо ще имат тази привилегия, докато нас ни изсипят да пуцаме на фронта?

Link to comment
Share on other sites

Още един нищо не разбрал и бълващ глупости... Какъв геноцид над руснаци, какви 5 лева?!?!
Между другото се уморих да повтарям, че нямам любимци извън България. Виж омразници имам няколко. Но безпомощните в невежеството си освен да пршиват разни несъществуващи пристрастия друго не могат - това поне го знаем със сигурност, бетон доказано е.
Тъпи опорки с мантри за Кърджали подминавам одма, с думата одма поздравявам жителите на района. Бих могъл по същия наин да питам какво ще стане ако Мексико финансира прибирането обратно на Ню Мексико например а.к.а глупости на копчета. 
Като е имало война #КОЙ срещу кого воюва? Хм? Защото аз виждам укри да тероризират мирно население, сред което вероятно има и руснаци, не че има значение точно това. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, earache said:

подкукуросани || от твоите любимци-алкохолици

 

Бих добавил ", финансирани, обучени и организирани", стандартните за диверсия неща.

 

Link to comment
Share on other sites

Ох, абе чудя се аз как така RaptoR се разтърсил из архивите 2015-та година, пък то какво било.

 

image.png

Поканвайте я направо тая госпожа да пише тук, поне сама да защитава думите си в последствие.

Цял свят знае, че се воюва от 2013-та в Украйна, но за Indiri Zakynthos и RaptoR от Bulforum е някакво скандално разкритие, с което отварят очите на заслепените от либерализъм маси.
Не става явно обаче какво точно се опитват да кажат и как това оправдава случващото се в момента.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, RaptoR said:

Репортаж на bTV от 2015 показва, че още тогава в Украйна е имало война, етнически българи са били убивани от глад, а жени и малки деца в Донецк са се крили по бомбоубежища и не са излизали с месеци, защото са били обстрелвани и избивани

Охооооо, тепърва разбираме за 2015-та.  :))

Свиркай като стигнеш до 2022-ра, може да си приказваме след това :)))

54 minutes ago, RaptoR said:

#КОЙ ли ги тероризира тия хора още оттогава? Русия вероятно? 

От БТВ репортажа който си постнал -> Защо според теб Меркел и Оланд правят совалки м/у Киев и Москва, а не примерно м/у Киев и Донетск, ако Русия няма нищо общо ? :))

 

10 minutes ago, w00x said:

Цял свят знае, че се воюва от 2013-та в Украйна, но за Indiri Zakynthos и RaptoR от Bulforum е някакво скандално разкритие, с което отварят очите на заслепените от либерализъм маси.

:laughing1:

Пропагандата е голяма работа да ти кажа 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ARPAnet said:

Охооооо, тепърва разбираме за 2015-та.  :))


Виж ся - за тебе едно знам със сигурност - не си тъп. Верно ли ТОВА мислиш е в основата на нещата в случая? Напъни се помисли малко. Уникален дебил трябва да си да помислиш, че "сега разбираме" за 2015. Естествено не е така - ПРИПОМНЯМЕ 2015. Има тъъъъничка разлика, нали? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ARPAnet said:

Охооооо, тепърва разбираме за 2015-та.  :))

 

Той не разбира сега. Просто показва видеото на нас, защото ние не знаехме, според него.
Показва ни причината Путин да нападне Украйна. По някаква причина се пропуска фактът, че една от страните в този конфликт, предизвикваш всичко описано в репортажа, е точно Русия...

Link to comment
Share on other sites

Никога не е излишна доза хубав смях в понеделнишката вечер :rofl:
Как само обичам някой да ми казва какво казвам и показвам... :laughing1:

/рандъм меме на мегафейспалм/ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Репортаж на bTV от 2015 показва, че още тогава в Украйна е имало война,

Не звучи като "припомняне", по-скоро като новина.  

36 minutes ago, RaptoR said:

ПРИПОМНЯМЕ 2015. Има тъъъъничка разлика, нали? 

 

1 hour ago, RaptoR said:

#КОЙ ли ги тероризира тия хора още оттогава? Русия вероятно? 

Не ми звучи като "припомняне" с този въпрос. :)))

Да, имаше война, защото руснаците решиха да си откраднат Крим и да си създадат още няколко буферни измислени републички в стил Приднестровие, Абхазия, Южна Осетия .. 

 

  

34 minutes ago, w00x said:

 

Той не разбира сега. Просто показва видеото на нас, защото ние не знаехме, според него.
Показва ни причината Путин да нападне Украйна. По някаква причина се пропуска фактът, че една от страните в този конфликт, предизвикваш всичко описано в репортажа, е точно Русия...

И това след постнатите видеа от теб и пламени .. :D 

 

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ясене, знам, че не само не четеш, но и със сигурност не помниш, но преди много много време в тая тема бях споменал, че се прескачат именно тези моменти - укротероризма в областите, включително и срещу българи и че руснаците използват това като причина, макар истинската да е малко по-различна и я знаем. Тогава не помня кой едва ли не ме изкара луд. Не помниш, естествено, но аз помня. И да - укротерор ИМА и е ФАКТ, както се вижда. И си е продължавал с години. Толкоз по тоя въпрос. А сега гледам филма за Мерилин и не искам повече да се разсейвам с укропростотии. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Между другото се уморих да повтарям, че нямам любимци извън България.

Ти много го повтаряш, не знам защо. Но е леко комично, като ти съвпадне мирогледа 1:1 с тоя на Путин или случаен русофил, пък ти се тръбиш неутралка.

1 hour ago, RaptoR said:

Тъпи опорки с мантри за Кърджали подминавам одма

Естествено, че подминаваш, като искаш да си запазиш двойния аршин. Дори сърбовете, тия руски курви използваха същия принцип и не признаха независимостта на ЛНР/ДНР. Иначе ако бяха, все едно са признали Косово.

1 hour ago, RaptoR said:

Като е имало война #КОЙ срещу кого воюва? Хм? Защото аз виждам укри да тероризират мирно население, сред което вероятно има и руснаци, не че има значение точно това. 

Украинска армия срещу проруски сепаратисти са се били тогава. Ти това ли оспорваш? Според теб укри са млатили само цивилни ли? Ето ти тука мисията за следене с дневни месечни репорти - аз не виждам укро терор: https://www.osce.org/ukraine-smm/reports?filters= im_taxonomy_vid_22%3A(1141)&solrsort=score desc&rows=10, само пуцане и от двете страни.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Как само обичам някой да ми казва какво казвам и показвам... :laughing1:

 

---

 

1 hour ago, w00x said:

 

Той не разбира сега. Просто показва видеото на нас, защото ние не знаехме, според него.

 

1 hour ago, RaptoR said:

Уникален дебил трябва да си да помислиш, че "сега разбираме" за 2015. Естествено не е така - ПРИПОМНЯМЕ 2015. Има тъъъъничка разлика, нали? 

 

В стремежа си да си ми винаги на контра, понякога дори не си правиш труда да четеш какво пише.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, RaptoR said:

Ясене, знам, че не само не четеш, но и със сигурност не помниш, но преди много много време в тая тема бях споменал, че се прескачат именно тези моменти - укротероризма в областите, включително и срещу българи и че руснаците използват това като причина, макар истинската да е малко по-различна и я знаем. Тогава не помня кой едва ли не ме изкара луд. Не помниш, естествено, но аз помня. И да - укротерор ИМА и е ФАКТ, както се вижда. И си е продължавал с години. Толкоз по тоя въпрос. А сега гледам филма за Мерилин и не искам повече да се разсейвам с укропростотии. 

Ти видеото изгледа ли го или просто цитираш кратката версия ? Щото като го гледам, не виждам много факти вътре които ясно да показват терор. По-скоро някакво хаотично препускане в стил - нещо става, ние тичаме, но не знаем защо.

26 minutes ago, RaptoR said:

руснаците използват това като причина

Не беше ли НАТО причината? Американците? Био лабораториите? ЕС? На баба ми галошите може би? Пука му на шапката на някой каква причина ползват рашистите. Все едно да питаме Хитлер - ама ти каква причина имаш? И умно да кимаме с глава - Оооо, да, да, лоши поляци .. Ооооо, да, да, да, лоши евреи и славяни.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chasti said:

Цяла страница няма нищо против първата политическа сила, излагате се!

За 'by default' и за аксиомите, не е задължително да се пише на всяка страница :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...