Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Интересна случка - отварям прЪвиот линк от Гугъл за Даяна 2, завъня на ГСМ да направя резервация, отсреща един младеж казва "Заведения.бг, добър ден!" Тъкмо да му пожелая лек ден и казва, че няма никакъв проблем да ми направи резервация, понеже работели с Даяните. Обясних му какво и как го искаме, дори го помолих да ми се обади да каже какво е станало в подробности.

 

Звънна след 5 минути - искали капаро категорично, ако не по 10 лева, то поне по 5. Помолих го да ми даде телефона, на който е звънял, обадих се на номера, поговорих 10-на минути с любезен мъж отсреща и резервацията е направена.

 

Събота, 12-ти, 19.30, Даяна 2. Резервацията ще е на името на г-н Виден Иванов за 18 души.  

 

Външните сектори са остъклени, но предвид разговора, който проведох, не може да имаме пълно доверие на газовите пирамиди. За да не зъзнем, понеже ще има и жени, влизаме вътре. За мое съжаление "скритата" маса вляво е за 8-10 души. понеже не искам да се блъскаме и настъпваме, помолих човека да измисли нещо максимално далеч от музика и хора... Разчитам само на неговия избор.

 

Пушачите се гответе да подскачаме отвън от крак на крак ако ще палим. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Няма да се плашиш. Към 10-11 позволяват да се пуши.
Аз щях да напиша, че 19:30 няма да мога, но осъзнах, че е Събота, та към 20-20:30 ще съм там.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление уважаеми, моята смалена въпросителна изведнъж се уголеми и стана гигантска....Няма да дойда.И много ме е яд.Искаше ми се да се видим, но...

Другия път.Желая ви весела среща и приятно бъбрене...и пиенье....

Link to comment
Share on other sites

Виден президент!

 

Друго си е да имаш достатъчно експириънс за тая работа :lol: Все пак е с доста левели над нас!

Link to comment
Share on other sites

Няма да се плашиш. Към 10-11 позволяват да се пуши.

Ако забележиш такова нещо си пускаш жалба в РИОКОЗ и упоменаваш, че се случва след определен час. Вчера тъкмо получих отговор за проверка на такава жалба от моя страна. Инспекторите отиват с полиция и т.н. Дори и да са предупредени от заведението пак има някакъв ефект. Ако трябва и всеки ден ще им пиша щом забележа подобно нещо. Има и заведения в които стриктно си се спазва забраната.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да не правим простотии, човекът ми направи голяма услуга, а и изрично спомена, че самият той излиза и студува вън като пуши. 

 

Та който ще пуши - вън. Явно са ги наказвали и оня "отворения", който беше вряскал на Иван как вечно щяло да се пуши, е получил нЕкои актове... Ще видим де. Всеки случай ще спазваме реда. 

Link to comment
Share on other sites

Ако забележиш такова нещо си пускаш жалба в РИОКОЗ и упоменаваш, че се случва след определен час. Вчера тъкмо получих отговор за проверка на такава жалба от моя страна. Инспекторите отиват с полиция и т.н. Дори и да са предупредени от заведението пак има някакъв ефект. Ако трябва и всеки ден ще им пиша щом забележа подобно нещо. Има и заведения в които стриктно си се спазва забраната.

Къде бе човек? Къде да я пусна тая жалба, щото ми писна да ми вонят дрехите на цигари след всяко излизане и да висят вън на студа, да се проветряват. Някои се перат, но не мога саката да ги карам на химическо след всяко излизане, а висенето вън на студа не им се отразява много добре...

 

Всеки ден ще пиша. Под час ги знам кога вадят чашките-пепелници навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Къде бе човек? Къде да я пусна тая жалба, щото ми писна да ми вонят дрехите на цигари след всяко излизане и да висят вън на студа, да се проветряват. Някои се перат, но не мога саката да ги карам на химическо след всяко излизане, а висенето вън на студа не им се отразява много добре...

 

Всеки ден ще пиша. Под час ги знам кога вадят чашките-пепелници навсякъде.

В жалбата можеш да уточниш и точен час когато се случва това. Има си входящ номер и са длъжни да направят проверка. В момента съм на работа и не мога да ти дам линка. Довечера ще го направя.

rzi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пффф.... скука :unhappy:

Може и да мина да ви видя, ама може и да пропусна.

Link to comment
Share on other sites

Я последно заявявам, че ке дойда. И остава 19:30, Даяна 2 (срещу Тримона)?

Тъкмо за това влезнах да питам, че не следя боиграфията на Даяните и не ги знам коя коя е :)
Link to comment
Share on other sites

Колко пъти да кажем, че е там?

 

Току що препотвърдих резервацията. Въпреки лятното време, не ми се рискува външно, а и сега като говорих с хората - и там не можем се събра.... Отказах оная зона до вратата, където бяхме миналия път, защото духаше на хората до вратата. Та щем, не щем - ще сме в централна зона, където работи нощната смяна, тъй като предупредих, че половината група сме прасета и трудно си тръгваме... 

Link to comment
Share on other sites

Обещавам 3 минутен спор за температурата в космоса, след това те туширам!

:FU:

Аз с лаЙкове не споря ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...