Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

...същите като този факт, че сте кифли и несериозници...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Да не спамим в другата тема излишно.Дайте да се разберем тук ? 

6ти юни(събота) добре ли е за всички ? 

Май успяхме да стесним кръга на заведенията до Йегерхоф и Рубаят(бившия руски клуб).

Йегерхоф работи до 1 часа,но пък там е винаги доста шумно,ако сме вътре.Вън не знам как е положението освен,че може да ни изядът комарите :lol:

Рубаят не знам до колко работи,но май е до по-късно. Там съм бил само 1 път :D

Та решавайте къде да ходим и колко човека ще сме :)

Link to comment
Share on other sites

На софиянците предполагам би ни били по-лесно да е събота. Аз петък, след като съм пътувал от София, при това след работа, надали ще искам да ходя и на форОмна среща. Предполагам, че и другите "преселници" са на същото мнение...

Link to comment
Share on other sites

Рубаят никак не е нашия ресторант, ама както кажете. Аз бих препоръчал Южен полъх на Полиграфията, ама няма да се бутам много, че я дойда, я не...

Link to comment
Share on other sites

Рубаят никак не е нашия ресторант, ама както кажете. Аз бих препоръчал Южен полъх на Полиграфията, ама няма да се бутам много, че я дойда, я не...

Рубаят за случая може да стане съвсем нашият ресторант, ама както си решите... И без това не се натискам между шамарите, че като ви знам какви сте кифли (и един Мисир)....

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво не му харесвате на тоя ресторант ? Музиката е добре,готвят хубаво,има добро пиене.Кво му трябва повече на човек.Обслужването е ок.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...