Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Намерих една много тъмна снимка, от въпросния 17.01.2009 година :)

Гено и Николай (мраз) :)

 

Осветих я малко, че първоначално помислих дедо за Карамана, ама пък щом на снимката не яде - значи със сигурност не е Карамана. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ей там в "Гражданското" не свърши ли пак туборгът :) Тогава помня как Виден си поръчваше по 3, защото сервитьорката много се моташе :D

Link to comment
Share on other sites

То там имаше доста проблеми. Не само бирата, ами беше бая студено, някакво доста гадно...

Link to comment
Share on other sites

Осветих я малко, че първоначално помислих дедо за Карамана, ама пък щом на снимката не яде - значи със сигурност не е Карамана. :))

Тцтц, как се намесва в на хората постовете! :D

Ама какво ще кажеш за нашата снимка, а?! Стил, класа, красота и изящество :D

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням на тази среща дедо дойде със закъснение - звънна по телефона да пита къде сме точно, че не можел да ни намери.

Link to comment
Share on other sites

Последната среща беше точно в Даяна 2, когато Ангел не можел да направи резервация по телефона, която аз направих баш по телефона и то без той да ми помага в социалните контакти... Срещата ще се запомни с това как Жоро буквално втрещи Цвети с разказа за брадавицата на чепа му и нейното лечение. Не падане в оркестъра, а направо пого в оркестъра... 

 

Отдавна съм се отказал от организации - няма смисъл - само несериозници.

Последната беше когато Кръстника дойде и бяхме има няма 10 човека в Йегерхоф. Поне е последната, на която съм бил с хора от форума. Тогава и някви мисли за ежемесечно или седмично ходене се изказаха.

Срещата в заведението до Дома на младоженците.

Link to comment
Share on other sites

Това беше Жоро още като ходеше с Глория :D :D Първата й среща с форумните муцуни... 

Ебаси кога са минали 6 години... 

За среща в йегерхоф съм навит, само да е петък или събота.  

Link to comment
Share on other sites

Последната беше когато Кръстника дойде и бяхме има няма 10 човека в Йегерхоф. Поне е последната, на която съм бил с хора от форума. Тогава и някви мисли за ежемесечно или седмично ходене се изказаха.

Срещата в заведението до Дома на младоженците.

 

Е то това беше по-скоро среща с Момчил, аз затова не го броя... Иначе да - то беше последно. 

 

Леле какви неща виждам по тия снимки  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Леле какви неща виждам по тия снимки  :laughing:

Мисирки правят мисирщини, какво толкова необичайно виждаш. :lol:

 

Верно сте гоУеми мисири щом не сте се събирали от толкова време! Трябва някой да ви подбере с правата лопата!

Link to comment
Share on other sites

Пешо се е подкарал на компромати неска... Тва дето съм хърбав, е снимка минимум на 10 години...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ТАКА! По новата система - в четвъртък вечер пием в Йегера. Имате точно до края на утрешната вечер да обадите присъствие. Засега сме аз и Руми. Пиенето няма да е семейно, ще бъде ЮНАШКО. Така че очакваме юнаци.  

Link to comment
Share on other sites

Нямаме време за обяснения и лигавщини със седмици напред, Ангеле. Нещата понякога се решават според възможностите спонтанно и така се случват. Щикове няма. Ела с шарени чорапи и китка на ревера - добре си дошъл. От тебе се иска да кажеш дали ще си там, защото нали знаеш, че аз резервациите ги правя по телефона, дори когато не с правят по телефона. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...