Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Рубаят за случая може да стане съвсем нашият ресторант, ама както си решите... И без това не се натискам между шамарите, че като ви знам какви сте кифли (и един Мисир)....

 

Тъй де - ТОП мисир си, няма спор.

 

=============

 

Какво ще рече не е за нас и не сме за там? Какви са тия приказки? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Тъй де - ТОП мисир си, няма спор.

 

=============

 

Какво ще рече не е за нас и не сме за там? Какви са тия приказки? 

Ами като знам какъв джангър ще дигнем, има да ни шъткат... Освен ако не се седне отвън евентуално.

Link to comment
Share on other sites

Вън още по-зле, живял съм в блока зад кръчмата в продължение на 15 години....и сега чат-пат оставам на гости там....в 22 часа на всички клиенти им се слага тапата в устата...

Link to comment
Share on other sites

Еми начи Йегерхоф отвън.Там поне никой няма да ни каже нищо :) 

Като се разбере колко човека ще сме ще звънна да запазя ;) 

Link to comment
Share on other sites

Тъй като гледам - май няма да ви развалям сбирката с присъствие... Като гледам как се бавят нещата тука - абсурд да ми стане миграцията преди 1ви Юни...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Днес ровя из галериите и съм на вълна спомени и стари снимки:

 

Ах,тази задушевност...

 

Ти спри вече с тия снимки, че не знам защо ми навяват на разни ЕГН-та...и вземи влез най-после в ролята на организатор...Оня ден се видях с Весо - не за нещо важно, ами му украсих малко физиономията с едни очила, та се разговорихме точно за форумните срещи, че нещо тотално сме ги зарязали.

 

П.П. Off/ Колко хубаво е в 2 през нощта да разполагаш с напълно обезшумено помещение, всякакви по размер и мощност боксове и интернет радио с различни стилове - май ще откарам така до сутринта...

 

Edit: Знаех си.

Link to comment
Share on other sites

Тая от снимката е една от последните. Не помня тая в Даяна-та дали беше преди или след тази в Потомци. Със сигурност обаче, тази в Потомци беше най голяма.

Link to comment
Share on other sites

Потомци ли беше в Стария град до църквата?

Защото тази среща беше май най-голямата, както и тази, на която е Глори (в заведението до Гражданското).

Последната, на която бях аз, беше може би 2013-та или 2014-та, зимата беше, в Даяната на Тримонциум. Бяхте и двамата Ангеловци, и Асасин, и Цвети Летера...

Хубаво беше :)

Link to comment
Share on other sites

Потомци ли беше в Стария град до църквата?

Защото тази среща беше май най-голямата, както и тази, на която е Глори (в заведението до Гражданското).

Последната, на която бях аз, беше може би 2013-та или 2014-та, зимата беше, в Даяната на Тримонциум. Бяхте и двамата Ангеловци, и Асасин, и Цвети Летера...

Хубаво беше :)

 

 

Тия първите две дето ги описваш са една и съща среща. :)

 

Срещата в Даяна-та беше 2012-та.

 

 

А когато Атанас беше хърбав помните ли?

 

4SUbX1L.jpg

Аз тогава не идвах на срещи, но е било още времето, когато всички са имали възможност в 5 часа следобед в Петък, да са на форумна среща. :D

Link to comment
Share on other sites

Ти спри вече с тия снимки, че не знам защо ми навяват на разни ЕГН-та...и вземи влез най-после в ролята на организатор...Оня ден се видях с Весо - не за нещо важно, ами му украсих малко физиономията с едни очила, та се разговорихме точно за форумните срещи, че нещо тотално сме ги зарязали.

 

Отдавна съм се отказал от организации - няма смисъл - само несериозници.  

 

Тая от снимката е една от последните. Не помня тая в Даяна-та дали беше преди или след тази в Потомци. Със сигурност обаче, тази в Потомци беше най голяма.

 

Да - това е най-голямата среща, мисля 42 присъстващи бяха. И малко остана да стане сериозна разправия, след като всичко в тая кръчма свърши. Да не говоря за картофите на Ники, май и Пламен имаше проблеми с поръчката... Изложиха се мощно и го казах в очите на управителя. Който не се посвени обаче да прибере близо 900 лева сметка.  

 

А когато Атанас беше хърбав помните ли?

 

Когато беше хърбав или когато надничахте под полата на Фарел? Кой нормален мъж би гледал Атанас на тая снимка? 

 

===========================

 

Последната среща беше точно в Даяна 2, когато Ангел не можел да направи резервация по телефона, която аз направих баш по телефона и то без той да ми помага в социалните контакти... Срещата ще се запомни с това как Жоро буквално втрещи Цвети с разказа за брадавицата на чепа му и нейното лечение. Не падане в оркестъра, а направо пого в оркестъра... 

Link to comment
Share on other sites

Да - това е най-голямата среща, мисля 42 присъстващи бяха. И малко остана да стане сериозна разправия, след като всичко в тая кръчма свърши. Да не говоря за картофите на Ники, май и Пламен имаше проблеми с поръчката... Изложиха се мощно и го казах в очите на управителя. Който не се посвени обаче да прибере близо 900 лева сметка.  .. 

 

Заведението не беше известно и те просто не бяха подготвени за толкова много поръчки и консумация. :D

Link to comment
Share on other sites

Дреме ми на фъстъците - аз му казах какво и как се прави в тоя момент. Не можа да имаш 3 шишета ракия и каса бира и да посрещаш 50 души! И това е с резервация - не е като да сме паднали от клона! Пълен резил! И му казах - една сервитьорка да тича и да прави курсове до денонощния като се е насрал - да продава ако трябва на себестойност, за да има сура после като прибира парите, а както се видя втори път там не сме отишли. Одма загуби 50+ клиента, балък с балъка. И седи на един щъркел и се хили, вместо и той да тича да помага като се е насрал. Еми няма да прокопсаш така, чукундурино... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тия първите две дето ги описваш са една и съща среща. :)

Тц, не са една и съща. На тази с Глори бяхме до Гражданското, беше 2009 година. На другата бяхме в Стария град, на една огромна квадратна маса. Ние седяхме до Мирцата и жена му. А ти, Ангеле се оглеждаше доста време в огледалото ;)

Една друга имаше, на която бяхме май пак в Стария град, дето се качваш по едни стълби в заведението, горе беше студено и работеше калорифер от старите, големите.

Link to comment
Share on other sites

Ангел си е същия дечко :D

65959_1555189072463_5650256_n.jpg?oh=a82
 
Тук е галерията със снимки от моя апарат през 2010 не помна къде ...над 20 човека бяхме, щом и Киро беше...

Link to comment
Share on other sites

2009 година до Гражданското :)
9050016Q.jpg9050017Z.jpg

2010 година с калорифера в Стария град :)
9050018v.jpg


А това е специално за Виден :) Май е последния път, когато идвахме за Формула :)

9050020J.jpg


Специално за Пешо, дето ми се сърди :) 2010 година :)

9050022v.jpg


Тази галерия не се отваря нещо, Ру :)

Link to comment
Share on other sites

Тц, не са една и съща. На тази с Глори бяхме до Гражданското, беше 2009 година. На другата бяхме в Стария град, на една огромна квадратна маса. Ние седяхме до Мирцата и жена му. А ти, Ангеле се оглеждаше доста време в огледалото ;)

Една друга имаше, на която бяхме май пак в Стария град, дето се качваш по едни стълби в заведението, горе беше студено и работеше калорифер от старите, големите.

 

Сетих се като показа снимката. Като казваше "Гражданското" и аз си мислех за заведението "Гражданският клуб".

А на другата в стария град бяхме в Хъшове.

 

2009 година до Гражданското :)

9050017Z.jpg

2010 година с калорифера в Стария град :)

9050018v.jpg

А това е специално за Виден :) Май е последния път, когато идвахме за Формула :)

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. В "При Бачо" като бяхме. Сети се. Ей ме там на едната снимка в дъното се виждам. :) На мен ми беше първата форумна среща това.

 

Ангел си е същия дечко :D

 

65959_1555189072463_5650256_n.jpg?oh=a82

 

Тук е галерията със снимки от моя апарат през 2010 не помна къде ...над 20 човека бяхме, щом и Киро беше...

 

Не съм бе, възмъжал съм. :D И прическата ми е различна.

Link to comment
Share on other sites

Сега се отваря :) Албумът на Ру, не Ангел :D


На мен първата среща ми беше в Пожарната, 17 януари 2009 година :) Не знам защо си спомням датата. Даже Дядо Мраз беше. :) Ето така съм изглеждала, но нямам повече снимки и на другите... И стоя до Карамана :) Помня някаква бира с кола пиеше :)

9050024E.jpg


Намерих една много тъмна снимка, от въпросния 17.01.2009 година :)
Гено и Николай (мраз) :)

 

b9c70e1a0118cd74.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...