Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Естествено - ти не си ли ги виждал! :laughing:

Като всяка една шундафела, девойката ги беше гипсирала с най-доброто, което има. Погледни снимките да се посмееш. Между другото тия кадри са единственото доказателство, че Тревомана поне към тоя момент не е бил гей. Останалите са ясни. Раделина се появява с пола с дължина под педя и всичко припада. Знае девойката как да играе ... карти . :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Между другото тия кадри са единственото доказателство, че Тревомана поне към тоя момент не е бил гей.

А може да си е мислил "Въх лели, що нямам и аз таквиз крака/цици та да ме зяпат и налитат пичувити и на мени" :)

Link to comment
Share on other sites

Виден май визираше тази снимка? А тази намеква за рязкото нарастване на посещаемостта. И все пак - и двете снимки са на клуб "самотно с ръце" (кръстен така от култовия индивид Deftur), по-късно преименуван на "Клуб Тя и Той"...

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХАХАХ - Тревомана е култов и на втората снимка! А Наско просто трепе зара! Виж му кубинките само! Оправи ми настроението за днес Пеше ХАХАХАХАХА

 

Асасин - да повторя че на черното бяло не се вика - виж втората снимка. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мдам... Интересни снимки. Довечера, като се прибера, може да ви почерпя и аз с една-две... :lol:

 

Raptor, с риск да се използва срещу мен... съгласен съм... ;)

Link to comment
Share on other sites

Мдам... Интересни снимки. Довечера, като се прибера, може да ви почерпя и аз с една-две... :lol:

 

Raptor, с риск да се използва срещу мен... съгласен съм... ;)

 

Какво значи да се използва срещу теб??? Ти гей ли си, евнух ли, хардкор монах ли? Трети път ще кажа - на черното бяло не се вика и обратно. Всеки, който се опитва да го направи по някакъв начин лъже. Лъжата по-правилна ли е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз бях предложил прост и ефективен начин, ама никой не го ебе...

Сега който му се занимава, да чете и да скролва през картините със спомени...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за ъп-а, ама мисля вече да резервирам маса.

По моите сметки излиза, че трябва да е за 20-ина човека. Да слагам ли места отгоре и колко. Не искам да се окаже накрая, че половината са се отказали и на маса за 30 човека сме 10.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за ъп-а, ама мисля вече да резервирам маса.

По моите сметки излиза, че трябва да е за 20-ина човека. Да слагам ли места отгоре и колко. Не искам да се окаже накрая, че половината са се отказали и на маса за 30 човека сме 10.

 

Ако разсъждаваш така никога няма да ти е наред бройката. Резервирай 25 места. Никой няма да ти се разсърди ако 5 останат празни. Аз между другото ще бъда с жената.

Link to comment
Share on other sites

Ако е в "При Бачо", ще му се разсърдят тия дето са дошли, защото се плаща за резервацията по 3 лева на човек предварително.

Link to comment
Share on other sites

Това не го знаех, мисля да мина без тея 3 лв на човек... Все ще ги убедя нещо...

Засега мисля за 25 човека да запазя, пък ще видим...

Link to comment
Share on other sites

Те 3лв нали така или иначе е членския внос.

 

Просто като направиш резервация за 25 човека маса, после на сметката задължително имаш писани 25 членски вноса.

 

Ако дойдат повече хора - ОК. Пишат се и те.

Ама ако дойдат 15 човека, те трябва да допълват тия 30 лева дето ще останат от 25-те писани в сметката.

Link to comment
Share on other sites

Значи такива като Дядо Мраз дет идва за 1 кафенце само - нямат избор. Шъ пийти и шъ ядети.

А за ко са плащат тия 3 лева?!

 

Членски внос. Щото като отвориш после менюто и ти става смешно като гледаш цените :)

 

Млечна салата - 1лв.

Пържени картофи - 1,50лв

Безалкохолно 0,70ст.

 

и т.н. в тоя дух.

Link to comment
Share on other sites

Видене! Яаа..., с дясното рамо на пред, хооодом....., да уредиш някое кръчме...... !

 

(Ша ма извиняваш, че раздавам команди на по-старши по военен чин)

 

 

Ред. Ама пък и като ги гледам тези цени...., рискът си струва според мен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...