Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Членския е 2, а не 3 лева. И какво му е на кръчмето?!

Цените не са съвсем точни, ама там се въртят. Членския е два лева, но отиваме да ядем и да пием, не на кафе, така че си струва, според мен...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Членския е 2, а не 3 лева. И какво му е на кръчмето?!

Цените не са съвсем точни, ама там се въртят. Членския е два лева, но отиваме да ядем и да пием, не на кафе, така че си струва, според мен...

 

Да бе, верно че го намалиха. И 2лв да е, предполагам процедурата е същата.

Link to comment
Share on other sites

Къв е тоя финт с ЧЛЕНския внос? Щото ако се плаща по 2лв на човек за запазване, тоя дето запазва ще трябва да извади 50 кинта и после не знае дали ще си ги върне.

Link to comment
Share on other sites

Ами заведението е частен клуб УЖ. Аз като имам карта, може с мен да дойдат много хора, ама всеки заплаща по 2 лв членски внос, тъй като цените на кухнята са много ниски. Няма повод за притеснение, всеки, който хапне и пийне нещо за 10-15 лв ще е оправдал въпросните два лева.

 

Резервирах масата.

Събота, 19:00, При Бачо! 20+5 места

Link to comment
Share on other sites

по-добре ще е като се съберем :

1. Ако Асасин е платил предварително вноската - да съберем и да си му върнем парите в кръчмето.

2. Ако се плащат със сметката , да се каже на присъстващите, че към сметката имат + 2 лв, че последния иначе ще има да наваксва със крайната сума.

3 не знам дали е възможно, но вместо да се плати колкото са резервациите, всеки като влиза да си ги плаща. Но може кръчмаря да иска да си ги прибере дори ако дойдат по-малко хора.

Link to comment
Share on other sites

Ами заведението е частен клуб УЖ. Аз като имам карта, може с мен да дойдат много хора, ама всеки заплаща по 2 лв членски внос, тъй като цените на кухнята са много ниски. Няма повод за притеснение, всеки, който хапне и пийне нещо за 10-15 лв ще е оправдал въпросните два лева.

Не знам дали са го променили, но последният път беше пълно - нещата ни се носеха след час-два и да искаш да похарчеш 10-15 лв-не можеш. На края почти всички си тръгнахме гладни и трезви...Повече не стъпихме там. Тъй че само може да се надявате да не е пълно, иначе ще има разочаровани.

Link to comment
Share on other sites

Пишете ме и мен направо. Аз също имам карта, така че няма проблем за места.

Link to comment
Share on other sites

по-добре ще е като се съберем :

1. Ако Асасин е платил предварително вноската - да съберем и да си му върнем парите в кръчмето.

2. Ако се плащат със сметката , да се каже на присъстващите, че към сметката имат + 2 лв, че последния иначе ще има да наваксва със крайната сума.

3 не знам дали е възможно, но вместо да се плати колкото са резервациите, всеки като влиза да си ги плаща. Но може кръчмаря да иска да си ги прибере дори ако дойдат по-малко хора.

1. Нищо не съм им дал, няма и да им дам, познавам се донякъде със собственичката, така че няма проблем.

2. Плащат се със сметката, така че или всеки да си го има предвид, или (което според мен е по-добре) който дойде, да си ги остави отначалото още и ще си ги отделим.

3. Няма да се търсят членски вносове за недошли хора - спокойно.

 

Не знам дали са го променили, но последният път беше пълно - нещата ни се носеха след час-два и да искаш да похарчеш 10-15 лв-не можеш. На края почти всички си тръгнахме гладни и трезви...Повече не стъпихме там. Тъй че само може да се надявате да не е пълно, иначе ще има разочаровани.

 

Имаха проблем с персонала, който май разрешиха. Последните два пъти като съм бил аз там съм бил много доволен. Освен това, на такива мероприятия, аз се надявам с някой сериозен да си правим пaртия за бутилка. Безумие е 20 човека да викат по едно малко...

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали са го променили, но последният път беше пълно - нещата ни се носеха след час-два и да искаш да похарчеш 10-15 лв-не можеш. На края почти всички си тръгнахме гладни и трезви...Повече не стъпихме там. Тъй че само може да се надявате да не е пълно, иначе ще има разочаровани.

 

В събота, където и да отидеш ще е същата работа. Още повече, че там е малко място с много маси и 2 сервитьорки, кво очакваш?

 

P.S. Ако нещо се прецака, винаги мога да говоря за чановете. Там поне проблеми от всякакъв род няма.

Link to comment
Share on other sites

В събота, където и да отидеш ще е същата работа. Още повече, че там е малко място с много маси и 2 сервитьорки, кво очакваш?

 

P.S. Ако нещо се прецака, винаги мога да говоря за чановете. Там поне проблеми от всякакъв род няма.

Хехех, май не се изразих точно. Поръчваш нещо към 8, към 10-11 да речем пристига, не всичко разбира се. Малкото бавене около 1 час беше за пиенето :laughing: . Ти ако си от търпеливите, които чакат по цяла вечер може да ти допада ;) . Аз очаквам поне да мога да се напия...

 

 

Може и да беше покрай някой празник.

Link to comment
Share on other sites

Еми квото прецените тогава, все едно.

Link to comment
Share on other sites

Освен това, на такива мероприятия, аз се надявам с някой сериозен да си правим пaртия за бутилка. Безумие е 20 човека да викат по едно малко...

 

С теб съм. Само да е Водка.

 

Хехех, май не се изразих точно. Поръчваш нещо към 8, към 10-11 да речем пристига, не всичко разбира се. Малкото бавене около 1 час беше за пиенето :laughing: . Ти ако си от търпеливите, които чакат по цяла вечер може да ти допада ;) . Аз очаквам поне да мога да се напия...

 

 

Може и да беше покрай някой празник.

 

Не знам дали са го променили, но последният път беше пълно - нещата ни се носеха след час-два и да искаш да похарчеш 10-15 лв-не можеш. На края почти всички си тръгнахме гладни и трезви...Повече не стъпихме там. Тъй че само може да се надявате да не е пълно, иначе ще има разочаровани.

 

Миналия месец и аз бях там за последно. Преди бях по-редовен и всичко беше наред, но миналия месец чаках около 1 час и половина за салата със зеле. Беше много зле положението, но момичето се извини накрая и каза, че било моментно така. От кухнята много се бавили.

 

Да се надяваме, че са го оправили, защото наистина беше много дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Нека не се настройваме негативно. Аз ще говоря с управителката, че сте нервни Интернет Аватари и трябва всичко да се носи бързо и с усмивка... :D

 

woox, водка - само в краен случай!

Link to comment
Share on other sites

Ако някой мои замота поръчката в такива колосални мащаби ще си имаме серизони разправии.

 

Асасин вече е резервирал, така че е ясно, че ще се прави срещата в При Бачо. Не виждам какво толкова го дискутирате тоя "членски внос" като че ли е по 40 лева на калпак.

 

Аз друго да питам - някой да не дойде в 23.30-24.00 да ми обяснява, че трябва да ставам да си ходя?

Link to comment
Share on other sites

Ако някой мои замота поръчката в такива колосални мащаби ще си имаме серизони разправии.

 

Чак разправии... и чак да разбера колко точно мислят да се бавят няма да стане... в 19ти век преди 10тина години имах една подобна случка след 45 мин откакто бяхизпил бирата си и поръчах нова ма не дойде станах и реших да си ходя... огледах се помотах се да видя няма ли някой да дойде, но никой не прояви желание да ми вземе сметката и реших че явно заведението черпи и си тръгнах :)

Link to comment
Share on other sites

... в 19ти век преди 10тина години имах една подобна случка след 45 мин откакто бяхизпил бирата си и поръчах нова ма не дойде станах и реших да си ходя... огледах се помотах се да видя няма ли някой да дойде, но никой не прояви желание да ми вземе сметката и реших че явно заведението черпи и си тръгнах :)

Минавам си аз онзи ден оттам и се зачудих защо на вратата бяха лепнали тези стикери: No_Santa.JPG Сега ми се разясни ситуацията :P.

Link to comment
Share on other sites

Чак разправии... и чак да разбера колко точно мислят да се бавят няма да стане... в 19ти век преди 10тина години имах една подобна случка след 45 мин откакто бяхизпил бирата си и поръчах нова ма не дойде станах и реших да си ходя... огледах се помотах се да видя няма ли някой да дойде, но никой не прояви желание да ми вземе сметката и реших че явно заведението черпи и си тръгнах :)

Оооо там бяха световноизвестни мърди всичките сервитьори. На празно заведение се вясваха на 15 минута да вземат поръчка. После по 30 мин да донесат кафетата и безалкохолното. Два пъти като го направиха и от тогава не съм стъпвал там.

Link to comment
Share on other sites

Оооо там бяха световноизвестни мърди всичките сервитьори. На празно заведение се вясваха на 15 минута да вземат поръчка. После по 30 мин да донесат кафетата и безалкохолното. Два пъти като го направиха и от тогава не съм стъпвал там.

 

Сервитьорки. При това другия тъп номер беше - минава някоя и ти я викаш тя не ебава да ти обърне внимание. Ако я хванеш или подръпнеш за дрехата те изглежда намусено и изсумтява "на вашата маса е друга колежка" и си заминава. Точно онзи път още помня че 3 пъти виках едната която минаваше или да ми донесе бира или да извика колежката си... ми не дойде... е не си платих сметката... не че бяхме изяли и изпили кой знае колко ама все пак 6 човека бяхме надявам се да им е харесало :)

 

ПС: Подобно нещо след това не съм правил, най-много да оставя някой лев и да си тръгна но толкова просташки не са ме обслужвали всъщност, нито ми се е налагало да моля сервитьорката да дойде нито да чакам 30 мин за 1 бира.

 

Верно имах едно друго изпълнение в К2 - една вечер сме седнали в градинката но понеже беше малко по-хладно и стоим с якета... и се обаждам на телефона за резервации да ги питам работят ли и дали има свободни места в градинката и човека отговаря "Да разбира се, и градинката работи"... "ми що тогава никой не идва да ни обслужи" - да видиш как дотърча една сервитьорка на бегом :)

Link to comment
Share on other sites

Хора, някой може ли да ми цъкне линк в бегемапс, че не го знам къде е заведението, а ще ми се наложи да позакъснея.

 

Ред: Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...