Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Не е проблема При Бачо, просто ми се иска да знам колко човека ще сме, ама като съм гледал темата, май е невъзможно...

 

Колега, като за начало намали подписа :laughing:

 

Не е трудно да се организира схемата, но гледам ти е за сефте. Ако си гъст в кръчмата резервираш +5 места в този случай. Ако не се запълнят НЯМА кой да ти се сърди - вервай ми. Аз засега съм на линия.

 

Ники - видяло се е че няма да ме поканиш у вас- носи поне 15 годишно 2 литра като откуп хахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Ники - видяло се е че няма да ме поканиш у вас- носи поне 15 годишно 2 литра като откуп хахахахахахах

 

Айде сега. Аз те канех 3 месеца наред ти не идваше, после ти искаше ама все нещо изникваше около мен... тия дни пък жената се е окопала в къщи, слуша телевизия и се шашка за тоя свински грип ама ще и мине...

 

Иначе може да донеса нещо за черпене ама засега имам само 1/2 G.F. 15 ама ще трябва да се сбориш с Ванчо че съм му обещал и на него ... иначе аз от един 33 годишен коняк имам - ако проявяваш интерес може и него да домъкна

Link to comment
Share on other sites

Мхм...

Ще запазя тогава 20 места, пък да видим. Доколкото видях за 19:30 трябва да е резервацията?

 

+ някои от жените на записаните до тук, тоест.. 20-ина места е добре да запазим. Дядото и Раптора нищо не са казали,пък и те жени имат.

 

Мдам, и аз може да съм със жена... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Е, за какво на часовника? Джумаята е доста по-реално, да не кажа пред Младоженския дом...
Традиции...

Още си спомням времето, в което някой седеше с провесена на врата табелка "warez.ru" :lol:

 

Ваньо, благодаря ти, че си ме писал :) Наистина, ако света не реши да свърши до тогава - там съм :D

 

Жоре, наистина доброто решение е да пишеш +5 места от първоначалната бройка, щото пиромана примерно го видях последния път, без да беше драснал и един ред. Като гледам - ще идва и нова форумна звезда от женски род, а като си спомням първата поява на Раделина (да, тя беше писала, че ще дойде с къса пола) на тия форумни срещи, като си спомня какво точене на лиги беше тогава, подозирам и сега масова кочова офанзива...

 

Така като гледам интереса, може и повече от 25 човека да се съберем...

Link to comment
Share on other sites

Жоро + Галя може да броите също.

 

П.П.Като гледам 20 места няма да ни оправят....Пък и Скорпи опс Антарес е прав, че има хора които няма да напишат, а ще дойдат сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Традиции...

Още си спомням времето, в което някой седеше с провесена на врата табелка "warez.ru" :lol:

 

Ваньо, благодаря ти, че си ме писал :) Наистина, ако света не реши да свърши до тогава - там съм :D

 

Жоре, наистина доброто решение е да пишеш +5 места от първоначалната бройка, щото пиромана примерно го видях последния път, без да беше драснал и един ред. Като гледам - ще идва и нова форумна звезда от женски род, а като си спомням първата поява на Раделина (да, тя беше писала, че ще дойде с къса пола) на тия форумни срещи, като си спомня какво точене на лиги беше тогава, подозирам и сега масова кочова офанзива...

 

Така като гледам интереса, може и повече от 25 човека да се съберем...

 

Ще сложа табелка на масата... :)

Раделина наистина дойде с къса пола, обаче...

Радвам се, че една женска форумна звезда стимулира толкова много хора да дойдат. Само не знам как ще си я разделим... :lol:

 

Като гледам, май ще правим маса за 30 човека, пък мосле може да върнем малко... Ще го уредя към средата на следващата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Ще сложа табелка на масата... :)

Раделина наистина дойде с къса пола, обаче...

Радвам се, че една женска форумна звезда стимулира толкова много хора да дойдат. Само не знам как ще си я разделим... :lol:

 

Като гледам, май ще правим маса за 30 човека, пък мосле може да върнем малко... Ще го уредя към средата на следващата седмица.

Оф, мани, мани... още помня какво състезание беше кой да ходи да й купи цигари :rofl:

 

Да я видим настоящата изгряваща звезда дали ще постигне подобен ефект.

Link to comment
Share on other sites

Пък и Скорпи опс Антарес е прав, че има хора които няма да напишат, а ще дойдат сигурно.

Предлагам за такива да има глоба по 1 черпене на компанията :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм новата форумна звезда? Брей :)

И аз не знам как ще си ме поделите.Не съм много големичка. Пък и не съм кой знае колко хубавичка,тъй че няма да има проблем. :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурна съм,че и теб ще си те хареса някоя жена! :) По-точно момиче,то жени в тоя форум не знам дали има.. Аз не се притеснявам.Мен си ме е харесал който трябва.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, ами Рада няма ли да дойде?
Аз й нямам вече никакви координати. Иначе бих я офертирал да цъфне.
Аз ли съм новата форумна звезда? Брей :)

И аз не знам как ще си ме поделите.Не съм много големичка.

Ако си много големичка - едва ли ще е толкова сериозна конкуренцията за... айде да кажем ръката ти. (че се сетих за един виц)
Link to comment
Share on other sites

Ако Караман дойде, каквото и да й е заето - няма да има значение. :lol:

Варна на 3 морета, България на 3 планети, Пловдив столица на Млечния път, КАРАМАН ПРЕЗИДЕНТ!

Link to comment
Share on other sites

.... Пък и не съм кой знае колко хубавичка,тъй че няма да има проблем. :)

Няма да се притесняваш! След третата ракия, това не е пречка.... 369104.gif

Link to comment
Share on other sites

едва ли ще е толкова сериозна конкуренцията за... айде да кажем ръката ти.

 

Почти... все си мисля че за мааалко по-надолу е конкуренцията не баш за ръката...

Link to comment
Share on other sites

Почти... все си мисля че за мааалко по-надолу е конкуренцията не баш за ръката...

Може пък Пешо го влече точно ръката :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде сега. Аз те канех 3 месеца наред ти не идваше, после ти искаше ама все нещо изникваше около мен... тия дни пък жената се е окопала в къщи, слуша телевизия и се шашка за тоя свински грип ама ще и мине...

 

Иначе може да донеса нещо за черпене ама засега имам само 1/2 G.F. 15 ама ще трябва да се сбориш с Ванчо че съм му обещал и на него ... иначе аз от един 33 годишен коняк имам - ако проявяваш интерес може и него да домъкна

 

Да не си посмял да ми вадиш подобни "доводи". И кой е Ванчо, че ще го слагаш наред с тузовете :laughing: Много боб има да яде още!

 

Жоро + Галя може да броите също.

 

П.П.Като гледам 20 места няма да ни оправят....Пък и Скорпи опс Антарес е прав, че има хора които няма да напишат, а ще дойдат сигурно.

 

Аз знам поне двама!

 

Ще сложа табелка на масата... :)

Раделина наистина дойде с къса пола, обаче...

Радвам се, че една женска форумна звезда стимулира толкова много хора да дойдат. Само не знам как ще си я разделим... :lol:

 

Като гледам, май ще правим маса за 30 човека, пък мосле може да върнем малко... Ще го уредя към средата на следващата седмица.

 

Имай предвид, че ако не ми хареса обслужването персонала ще пати :laughing:

 

Оф, мани, мани... още помня какво състезание беше кой да ходи да й купи цигари :rofl:

 

Да я видим настоящата изгряваща звезда дали ще постигне подобен ефект.

 

Надявам се няма да видим пикльовци-онанисти на срещата. И тъй като обидих в този случай чикията като такава нека сме точни - има много по-добри варианти от Раделина.

 

Е, все някой ще те поиска... Не се притеснявай! ;)

 

Справка - погледни по-нагоре. Поне двама тартори има бандата онанисти. Носи къса пола! И не идвай с цигари! Едно е сигурно в такава ситуация - явно никой няма да те гледа от кръста нагоре. Справка на живо - снимка на баннатия вече наркоман afx, зяпащ жадно и влажно задника на Раделина. Kudos относно краката и задника на тая мацка btw. На черното бялно не можем да кажем.

 

@glory, Последния път си глътна дъвката като ме видя.

Караман е аз x 42.

 

Караман няма НИЩО общо с тебе.

 

-----------------------

 

За финал и най-вече за превъзбудените сушеници: HUMAN

Link to comment
Share on other sites

Обслужването ще е ок, кухнята също. Не е Тримонциум през 80-те, ама е добре...

 

По останалите точки няма да коментирам... :D

 

EDIT: Само ми стана любопитно какво е Kudos!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...