Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Абе, да кажем, че идваш от "Железарска". Вървиш си, подминаваш Енергото, подминаваш Природонаучния, подминаваш Младоженския и на 20-30 м след него, от лявата ти страна е заведението. Отдясно се пада бившата Градска баня, в момента е мебелен магазин, ако не е фалирал. Има табела, пише Авитохол. Качваш се, и се оглеждаш за познати...

 

Все пак, ето и карта...

awitohol.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Какво става,хора? Вълнувате ли се? :)

Аз нямам търпение да си сложа корделката на главицата и да си облека костюмчето с плисираната поличка. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какво става,хора? Вълнувате ли се? :)

Аз нямам търпение да си сложа корделката на главицата и да си облека костюмчето с плисираната поличка. :laughing:

А какво е корделка? За диадема ли става въпрос? :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, е буквално значеше панделка, която се завързва на главата, вместо диадема.

Link to comment
Share on other sites

По пътьом към музея хвърлих едно око на заведението и ми се стори, че все още си пише "При Бачо", да ми се е привидяло?

 

И утре ще дойда направо от работа, нали нямате нищо против моите... хайвани :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Винаги ще останеш в сърцата на хората с шапка прасе.

 

Уви, с шапка или без, аз няма как да стигна до Пловдив за тази среща. Е, има, но би било по-голямо безумие от това, на което съм способен по принцип.

А как само ми липсват някои персонажи от миналото....

Link to comment
Share on other sites

Хубава форОмна среща се получи, макар да нямам база за сравнение...

Жалко , че за бар бяхме само 3-ма...

в такъв случай имаш доста добра основа за по-нататъшни сравнения :) доста добра среща беше :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм очарована! :) Мили хора сте :) А пък си забравих яйцето от Антарес,ще трябва да ми вземе още едно :) Много добре си прекарах,не знам за вас.

ред: Днес аз се наслаждавам на сандвичите на Жоро :D А пък сутринта бях хубаво нацелувана :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм очарована! :) Мили хора сте :) Апък си забравих яйцето от Антарес,ще трябва да ми вземе още едно :) Много добре си прекарах,не знам за вас.

ред: Днес аз се наслаждавам на сандвичитед на Жоро :D Апък сутринта бях хубаво нацелувана :)

:punk :ghost :wacko: :blink: :laughing: :laughing:

То хубуу сандвичите му, а защо от неговия акаунт?

Link to comment
Share on other sites

Може да е станало като в онзи филм с размяната на телата. И сега Глория е в тялото на Жоро, пък той в нейното ;)

Link to comment
Share on other sites

Мхм...

Аз се чувствам доста добре в нейното тяло..... :rolleyes:

 

в нейното лично собствено тяло или ....

отиваме да хапнем шкембе чорба на х-жа здравец ако има и други екстремисти ще се радвам да се видим отново на по шкембе :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ох, главата ми...

 

И защо не дойдохте на бар бе несериозници!? Асасин и глория се предадоха рано рано, пък на мен ми се седеше и се наложи на бързо да събирам телефони!

 

Другия път по-сериозно. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...