Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

аз не съм обяснил още за проксито, ама предполагам днес ще стане дума и на мен ще ми се наложи :)

абе що не казвате, че съм толкова щръкнал :) да се разроша още малко :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
ГолЕма среща сте оформили 5 души :blink:

 

Човек да не се разболее :laughing:

В същност бяхме 9 човека, но другите трима ги няма на снимките

Link to comment
Share on other sites

Хора, тази седмица Петък/Събота също ще съм си в Пловдив. Ако имате желание да спретнем нещо, доста хора ще имат шанса да ми извадят и другото рамо, да ми изпотрошат останалите здрави ребра или просто да ми се обясняват в любов (Ваньо, не, нямам предвид теб, нее, хич!) :D

Link to comment
Share on other sites

... или просто да ми се обясняват в любов (Ваньо, не, нямам предвид теб, нее, хич!) :D

Помислих си, че говориш за мен :)

Link to comment
Share on other sites

хаха, не, теб и теб по-скоро ви мислех в графата с ребрата и раменете :) Поне според смразяващите кръвта истории, които Ваньо разказа за вас и особено искрената любов, която таите към моята скромна и заядлива личност ;]

 

Ред: Аре сериозно, дайте да се съберем. Има бая народ, с които ми се ще да видя и да се запозная ;]

Link to comment
Share on other sites

хаха, не, теб и теб по-скоро ви мислех в графата с ребрата и раменете :) Поне според смразяващите кръвта истории, които Ваньо разказа за вас и особено искрената любов, която таите към моята скромна и заядлива личност ;]

 

Ред: Аре сериозно, дайте да се съберем. Има бая народ, с които ми се ще да видя и да се запозная ;]

Повярвай, ако исках да те бия, нямаше да е бой, а побой, но както и Ваньо може да ти каже, аз не се бия за глупости, предпочитам по-цивилизовани методи. Ако наистина исках да те набия, на предишната среща можех да ти покажа условията в пловдивските болници :) Така че бъди спокоен.

 

А за срещата съм навит, в петък примерно да се съберем :confused

Link to comment
Share on other sites

Петък след работа... не е много идейно.Поне аз тогава вече съм доста уморен и най-много да заспя докато си лафиме :):)

Link to comment
Share on other sites

Вие сте с идеите, аз съм свободен постоянно.

 

Чистач, бил съм нееднократно из Пловдивските болници, пребивавал съм в почти всички. Така че няма да видя нещо ново :D

Link to comment
Share on other sites

В петък съм в България, но не мога да ви кажа дали ще съм в Пловдив и дали ще имам време да дойда. Ако имам възможност ще се звънна на някой от присъстващите.

Link to comment
Share on other sites

Евентуално може да успея и аз да намина, макар че пак съм затрупан с ангажименти...Още повече, че в неделя имам практика на дупка, пък тогава е и на сестра ми РД-то....Засега мога да кажа, че петък или събота съм в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък скоро очаква все гости от други страни , а и трябва куче да търся на един приятел ...всеки път сбирките ви са на неудобна дата за искащите да отидат .

п.п. Пък като гледам какви побойнице се събирате , с повече хора ще стане страшно .

:D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък скоро очаква все гости от други страни , а и трябва куче да търся на един приятел ...всеки път сбирките ви са на неудобна дата за искащите да отидат .

п.п. Пък като гледам какви побойнице се събирате , с повече хора ще стане страшно .

:D

Айде, айде. Без такива. Има един подпис тука във форума за причините и начините. ;)

Link to comment
Share on other sites

петък съм до 8 на работа, което значи че преди 9 - 9 и 30 няма да успея да дойда, в събота пък съм от 8, което значи, че съм само до 7 и 30 на срещата ;) И това е в най-добрите случаи :(

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах къде ще е срещата ... може да дойда , може и да не дойда обаче .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...