Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

И така момци - СНИМКИТЕ :punk

 

Караман на дирека требе се направи на плакат, както и тройката на калдъръма :laughing:

 

Да не се чудите що е то кафявото петно - тези, които не са забелязали Пиромана след като снима на всички задниците отиде да снима една...... локва :bgrin:

 

Да си пожелаем още много такива хубави вечери. Между другото бая въздух сме вкарали в кега :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Василе ти затова ли не си вдигаше телефона???

 

Между другото днес и мен ме поудари ТАЗИ дама. За пореден път се убаждавам че жените са баламурници зад волана. Излизаме от пресечката до Кукления театър и тя внезапно спира.... Аз разбира се спирам зад нея. В следващия момент си включва задна и смело тръгва!!! Докато натисна клаксона и ми прасна бронята... Добре че бяхме близко та нямаше място да засили.... Като изскочих от колата бях готов да тура една 100-ка че е жена зад волана... И седи вътре като начишкана и не смее да мърда. Добре че не ми пръсна бронята и че беше хубавица, та просто й обясних, че автомобила има 3 броя огледала не напразно и особено като се дава назад се ГЛЕДА. Бая се беше стреснала та дано си научи урока... В крайна сметка се оказа, че си е харесала едно празно масто веднага след завоя и затова направи тая "мъдра маневра". След удара макар че й направих заслон отзад да може да се наглася спокойно си тръгна, явно притеснена... Женска му работа. Добре че не ми преъсна глупавата бакелитова броня на Мондеото че е 270 лева без да е боядисана...

Link to comment
Share on other sites

to4no zatva ma posle bqx prekaleno iznerven za da govorq s koito i da e i zatova ne ti se obadix , oligofrena az si 4akam na sto4na gara za zavoi na lqvo , oligofrena s golfa re6i 4e moje da napravi obraten zavoi ot srednata lenta saotvetno mi zase4e patq i nqma6e kak da ne go udarq ...... napravo bqx besen , sigurno useti i se zaklu4i i ne izleze dokato ne doidoxa katadjiite ako ne mi trqva6e protokol za kaskoto 6tqh da go pukna ot boi bez da vikam policai

Link to comment
Share on other sites

Василе ти затова ли не си вдигаше телефона???

 

Като изскочих от колата бях готов да тура една 100-ка че е жена зад волана... И седи вътре като начишкана и не смее да мърда. Добре че не ми пръсна бронята и че беше хубавица, та просто й обясних, че автомобила има 3 броя огледала не напразно и особено като се дава назад се ГЛЕДА. Бая се беше стреснала та дано си научи урока...

 

Ами ако не беше хубавица!? Добре, че всички лоши жени-шофьори са хубавици! Кой знае пък - може и тя да се разсеяла и загледала в огледалото отзад шофьора-хубавец :devil Не е като да не се е случвало... :ph34r:

 

ОН:А защо на тези форумни срещи не се срещат жени - на снимките се види само една. Как ли ви е изтърпяла?!? :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

Тя беше по пияна от нас... Логично е да на изтърпи..

Абсолютна клевета - 60% наказание за Психара. :bgrin:

 

@DaToNik, само една беше на последната среща....на предишните са идвали още няколко....ама не повториха... :devil ...явно тази последната на снимките е най-упорита... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютна клевета - 60% наказание за Психара. :bgrin:

 

@DaToNik, само една беше на последната среща....на предишните са идвали още няколко....ама не повториха... :devil ...явно тази последната на снимките е най-упорита... :lol:

 

А дали...? Момчета, да не би да сте уплашили другите :tongue ? Ми тази що е оцеляла? ;) А дали пак ще дойде?

 

Психи, докажи го!

Link to comment
Share on other sites

Защо задаваш глупави въпроси? Тази е оТСеляла, щото е пазиха 2 клиощафки момченца! Дали пак ша дой - ако ще. Няма да й са молим, я! Дали е упорита... Уфтсътъ упорита ли е? Другите не са уплашени, а лесно се предават...

Link to comment
Share on other sites

Защо задаваш глупави въпроси? Тази е оТСеляла, щото е пазиха 2 клиощафки момченца! Дали пак ша дой - ако ще. Няма да й са молим, я! Дали е упорита... Уфтсътъ упорита ли е? Другите не са уплашени, а лесно се предават...

 

клЬОщаВки

 

Ми що пък да не задавам ГЛУПАВИ въпроси? Какво друго да правя в жегата? Пък и да няма ново правило против глупавите въпроси? И Галка я няма... Ако Жорето беше дошъл, можеше и тя да е там...

Ама ако не дойде и тази жена от снимките, за следващото ще й се молиш и ша я черпиш Бейлис даже :devil Щото тайно я обичаш :love Или явно... Уфтсъ, ама розова :laughing:

А то пък сте голямо предизвикателство, че да се предават, верно? Всички сте сладури след втората ракия. А кой пи ракия?

Link to comment
Share on other sites

Галка няма да дойде...поне не и след писанията за нея в "Тя и той"...а явно жегата, за която говориш действа зле на всички ни...забелязвам едно 'изнервяне' в много теми... ;)

 

П.П. "Тайната любов" между Ванчо и 'хубавицата' е житейски невъзможна, защото 'хубавецът' от случката с колата по-горе ще го застреля, обеси, подпали и накрая ще му откърти 2 шамара, ей така за спорта... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Дами и господа, колеги съфорумисти. Този уикенд (27-28.9) ще съм си в Пловдив. Пуснах на няколко човека мухата да направим нещо като форумна среща. Тааа... идеята е за Събота вечерта да се съберем, който има да ме бие - да заповяда, който има да ме псува - да заповяда, който отдавна чака момента да ми каже в лицето какъв и що съм - също да заповяда. За сега идеята ми към 6-7 часа на пощата под Часовника (класика), но понеже е възможно времето да не е от най-благоприятните - очаквам и предложения за конкретно място, където да се съберем :]

 

Добре е да измислим предварително място, където да идем (както и колко народ ще сме) за да направим резервация ;]

Link to comment
Share on other sites

Дами и господа, колеги съфорумисти. Този уикенд (27-28.9) ще съм си в Пловдив. Пуснах на няколко човека мухата да направим нещо като форумна среща. Тааа... идеята е за Събота вечерта да се съберем, който има да ме бие - да заповяда, който има да ме псува - да заповяда, който отдавна чака момента да ми каже в лицето какъв и що съм - също да заповяда. За сега идеята ми към 6-7 часа на пощата под Часовника (класика), но понеже е възможно времето да не е от най-благоприятните - очаквам и предложения за конкретно място, където да се съберем :]

 

Добре е да измислим предварително място, където да идем (както и колко народ ще сме) за да направим резервация ;]

 

 

Еха!!!Ще гледам и аз домъкна задник, че да кажа на Пешо в лицето, кво мисля за него! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Confirmation.

 

Идвам, вече е сигурно, жената даде разрешение по телефона :D Не е леко да си под чехъл!

 

[Edit] Искам масовка, вербутвйте ми там хората, да дойдат обичайните заподозрени, Раптора и сие и всички! Сега се е отворило да дойда и аз, поне да се видя с хората! :) [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Тоя път уцелихте момент, в който мен няма да ме има... Ще пратя Пламен да следи за дисциплината :devil

 

Ако искате да ви резервирам Хъшове свиркайте...

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, ще ти се сърдя, да знаеш! :D

 

Шегувам се, все ще се видим пак на някоя друга сбирка. Но ми беше мерак да се видим вече.

 

[Edit] Кой е Пламен?

Link to comment
Share on other sites

Да, това щях да питам - понеже аз съм зле със заведенията в Пловдив - да препоръчате приятна кръчма, където няма да гърми чалга и музиката няма да пречи на разговорите :]

 

П.П. В "Хъшовете" к'ва музика се слуша?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...