Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Мирка, не се стискай де, дай снимки :D

Забравих ги, че ми се струпаха малко работи на главата вчера. :) Днес като се прибера от работа, ще ги разтоваря и ще ги сложа.

Link to comment
Share on other sites

Изпуснал съм цялата веселба , лошо ... как не съм засякъл някой като минах от там точно по онова време съвсем случайно и дори десетото чувство не ми се "задейства" тогава .

:D

Link to comment
Share on other sites

двете снимки от срещата на 27.09

Психара и Лаури

dsc02116lw2.th.jpg

Скорпиона, Курунир и Нетруутбг

thpix.gifdsc02117fp4.th.jpgthpix.gif

тоя път толкова, другия повече :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В Пловдив - сигурно...Тука/ в София/ хората тънат в работа...уж..Който иска търси начини, който не иска търси причини...Пешо, кажи си адреса, да мина да те видя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
супер :) събота, кога, къде? предполагам старото място и час, ама да питам, все пак не съм идвал бая време

Ако сме повече от 10 човека, там където бяхме може трудно да ни съберат. Поне както ни бяха направили масите тогава.

Link to comment
Share on other sites

Казвайте пожарна ли, линейка ли, патрулка ли, хъшове ли стига да има къде да се съберем, да пием по 1,2,5,10,15 бири става. Искам само повече желаещи!

Link to comment
Share on other sites

Мен като цяло не ми допада много пожарната... Само че е близо до мястото на срещата. Нинам...

 

Честно казано и на мен не ми допада много пожарната но...

Хъшове ми се струва по добрият вариянт.

Link to comment
Share on other sites

Понеже времето на срещата наближава, ама мястото още не е известно да попитам:

Реши ли се къде ще се ходи твърдо? Кога и къде ще се събираме?

И има голяма вероятност да дойда и с жената - така, че като опрете до определяне на бройките кажете да дам точна информация.

Link to comment
Share on other sites

Абе ти кажи какво ще правим, пък за жената лесно. Като няма къде да я закараме, няма и за кво да я водиш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...