Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Предлагам Наско да бъде изправен (в ъгъла) пред другарски съд с председател Психара и да бъде порицан публично. :bgrin:

С такъв председател спукана му е работата :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

На Наско аз ще съм му адвокат. Ще пледирам за минимална присъда - да ме почерпи :D

 

Държа открито да спомена, че тази среща ще е прекрасен начин Дядо Мраз да се издължи с бирата :D

 

За място на срещата отново предлагам да е пожарната. За дата и час - Ваньо май имаше някакви идеи, но гледам, че не ги е споделил в темата.

Link to comment
Share on other sites

Пожарната!

Пак ли ще ходите там?

Веднъж щях да си пукна главата на входа... имам някакъв страх вече от това място.

:dry:

Link to comment
Share on other sites

М нищо не мога да обещая от сега , ама ще гледам да уважа Психара , за поканата :)

Link to comment
Share on other sites

Оооо, 17-ти е мноооооого далеч... Ама все пак, аз също ще се опитам да уважа поканата.

Link to comment
Share on other sites

аз се чуда дали да дойда или ще ме малтритирате за миндилните изказвания :bgrin:

Няма страшно - провинилите се ги бием най-много по половин час. :bgrin:

2ро ... един по един ли идвате .. всеки по половин час или всички наведнъж за половин час ? :lol:

Ами различно е....най-често първи идват Психара, Теди Кинг, Шаде-то, Карамана и останалите по-сериозни. Те бият около половин час (за да не скучаят, докато чакат останалите) и след това започват да се мъкнат един по един по-несериозните - обикновено те не бият, но за да не се минат...удрят по някой шамар все пак. :devil

Link to comment
Share on other sites

1во .. потресен съм от себе си ... малтрЕтирате :lol:

2ро ... един по един ли идвате .. всеки по половин час или всички наведнъж за половин час ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Със термо-ядрения голф на полусъединител ще ми гледате снега под гумите :lol:

 

АпЦолютно!

 

Само че това не те прави по-малка жертва :P

Link to comment
Share on other sites

Има шанс да мина и аз, ако се потвърди поканата за представяне на филма от пловдивските пещерасти....

Link to comment
Share on other sites

Макар,че е малко далечко ще положа всички усилия да дойда и аз :) Вече толкова срещи изпуснах,че ще е престъпление ако не се появя поне на тази :D

Link to comment
Share on other sites

Curunir каза, че сме задръстени и няма дойде. Всеки, който се чувства ОТДРЪСТЕН е добре да не идва...

До тук сигурни са:

Аз

2 x chistach

Дядомраз

Смирноф

Скорпион

Karaman

Midex

Очаквам включване...

Link to comment
Share on other sites

Възможно е да съм на концерт в пъзела.. по-късно през седмицата ще пиша да кажа дали ще идвам или не.

Link to comment
Share on other sites

Имам малко лични проблеми , но ако всичко мине добре, ще дойде и ще се полея яко ................ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам малко лични проблеми , но ако всичко мине добре, ще дойде и ще се полея яко ................ :lol:

 

:devil

 

При това положение просто ще трябва и ние да дойдем :punk

 

Ако искаш може да приложим пак тактиката от рождения ден на бат Весо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много неудобна дата сте избрали, имаме по-важно събиране тогава. Но ако свършим по-рано, а вие останете до по-късно може и да наминем.

 

В пожарната ли ще се сте?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...