Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Трябва да се запазват места.. "Може" не ме устройва. :)

До тук:

Аз

2 x chistach

Дядомраз

Смирноф

Karaman

Midex

Raptor

Datonik

Pitbul

Hate+Хейтче

МОЖЕ БИ:

Блиц-а, хХх, Пазу, Хеон, Томахавката.

Очаквам включване от Джозо, Лаури, Злобил, Килъра, Нетруут.

Още кандидати? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже не съм сигурен на 100% за това не бях писал в темата.Тези дни ще кажа със сигурност дали ще се видим :)

Link to comment
Share on other sites

Ох ванчо, като че ли ще запазваш места в най-класния ресторант в Пловдив. СмЕх смЕх. Всяка седмица се събираме в пожарната от 5 до 20+ човека, без резервации без нищо, колкото дойдат толкова.

Обиколка на дупетата няма ли да искаш, за да знаеш и колко пейки да запазиш.

Link to comment
Share on other sites

Нямам представа как седят нещата там и за това си връзвам гащите. А заради високото ти ниво на изказ и интелигенция ще си спестя заяждането с теб.

Link to comment
Share on other sites

Ох ванчо, като че ли ще запазваш места в най-класния ресторант в Пловдив. СмЕх смЕх. Всяка седмица се събираме в пожарната от 5 до 20+ човека, без резервации без нищо, колкото дойдат толкова.

Обиколка на дупетата няма ли да искаш, за да знаеш и колко пейки да запазиш.

 

Иве, то твойто е горе-долу една шепа ;) :D , само гледай да не си между Чистачите :lol:

Аз без DON CHEFO се замислям дали да дойда :rolleyes: Пък и малко ми омръзна да съм единственото женско присъствие, засрамете се! Поканете още съфорумки, бееееееееее :D

 

ЕДИТ: Или кандидатки за такива!

Link to comment
Share on other sites

Ем на последното събиране(на което аз бях) имаше доста женско присъствие. Макар и не много от форума.

Link to comment
Share on other sites

Хм, ако се съберем много хора в тая пожарна не е ли малко тясно да го еба. Не е ли по-добре да ходим в някоя кръчма, по-нашироко вместо в тая дупка. Има варианти не е като да няма. Аз още не съм на 100%, но най-вероятно ще дойда че с някой хора не сме се виждали цяла година, а така като са събрани на едно място някак си е по-лесно да ги видя всички :)

 

П.С. Като оферта мога да предложа да се запази място в Елита, Джоаната или някво подобно дето да направят една голяма маса и да станат нещата както си му е реда. Тва е само предложение, не е задължително така да стане. Ако не искате ще се наврем в пожарната, колко му е.

Link to comment
Share on other sites

Че то до сега има десетина кандидата - 1 маса хора. А ние сме се събирали два пъти повече. Като се вземе една "стаичка" на третия етаж, това са три маси, които може да се наредят както искате.

Link to comment
Share on other sites

На третия етаж не съм се качвал, даже не ми е минавало през главата че има такъв. Ама ако се съберем повече от 10 души, 3 маси ми се виждат бая късички. Както решите де, все ми е тая.

Link to comment
Share on other sites

кво и харесвате на тая убита пожарна ?

по убито заведение няма сигурно от тука до стара загора.... ебати долнопробната дупка.......

Link to comment
Share on other sites

кво и харесвате на тая убита пожарна ?

по убито заведение няма сигурно от тука до стара загора.... ебати долнопробната дупка.......

Ти пък ела поне веднъж, пък тогава критикувай...все си измисляш няк'во оправдание. ;)

Link to comment
Share on other sites

btw. някой път трябва да се иде и в гражданския клуб в стария град, а лятото най-добре горе на "Рахат Тепе"... Хем познавам Тошо (ако той все още ги държи тези 2те)

 

Иначе Пожарната ако е това което си мисля и не се бъркам нещо само входа беше коварен и човек трябва да си пази главата иначе беше приятно вътре

Link to comment
Share on other sites

Ае, прежалих се, ще дойда, к'во да ви правя.

Link to comment
Share on other sites

Рахат тепе никога не е работело през зимата. Работят до края на есента и стане ли по-студено го затварят.

 

А Чановете я знам - бил сам там 1 път и не ми хареса...

Link to comment
Share on other sites

btw. някой път трябва да се иде и в гражданския клуб в стария град, а лятото най-добре горе на "Рахат Тепе"... Хем познавам Тошо (ако той все още ги държи тези 2те)

То гражданския си е много добре, но поне аз не виждам къде може да се събере така по-голяма компания. Може би на долния етаж, но горе около входа, ми се струва, че ще е тясно.

Иначе аз съм много доволен от него.

Link to comment
Share on other sites

В събота по обяд ще организирам (ако не съм в извънредна командировка) среща на майничките от форума на data.bg, но ще се радвам и ако някой от вас дойде.

Ако уточня някое тихо заведение с дълбоки чаши и дърти сервитьорки (да не ни разсейват) да пиша ли и тук?

Засега в акъла ми се въртят вариантите:

1. "При Сандо" зад военна болница.

2. Барче "Бамбуча" -трети етаж в търговският център на "капитан Райчо"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...